PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלק רכב נעלם במכס...

moutzi
13-03-19, 16:56
קניתי באמזון חלק לרכב והוא נשלח עם i-parcel.
ביקשו שאשלח להם אישור משרד התחבורה ולהפתעתי הבקשה היתה קלה והאישור הגיע תוך כמה ימים.
נאמר לי שהכל תקין והחלק מאושר ומשוחרר אבל הבעיה שהחלק נעלם...
דואר ישראל טוענים שזה לא הגיע אליהם ו i-parcel טוענים שדואר ישראל לא עונה...
יש למישהו טלפון של המכס או יודע לאן החבילות אמורות להגיע והאם אפשר להגיע ולבדוק? זה כבר חודש בסטטוס מעוכב במכס

erezgur
13-03-19, 17:17
שלח מייל ל שירות הלקוחות של אמזון שיבדקו מול המשלח שלהם (איי-פרסל)

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

moutzi
13-03-19, 17:30
דיברתי עם אמזון והם ניסו. קיבלו את אותה התשובה והציעו לזכות אותי ושאזמין מחדש. אני כמובן מעדיף למצוא את החלק ולא לחכות אבל הבעיה שאני לא יודע מה יקרה אם אזמין מחדש - יכולים להגיד במכס שמותר לי לייבא פעם אחת וכבר הבאתי...

erezgur
13-03-19, 17:42
אני מניח שאתה כבר מכיר את כתובת המייל של איי-פארסל כבר יש לך - [email protected]
בדרך כלל לאחר שחבילה מאמזון נשלחת דרכם אני כותב אליהם לבקש מספר מעקב ישראלי, כן שכאשר החבילה מגיעה ארצה ועוברת לדואר, אפשר לעקוב אחריה רק עם המספר הישראלי.

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

moutzi
13-03-19, 17:47
לצערי מכיר. הבעיה שהמספר הישראלי עדיין לא נותן מעקב מפני שהם טוענים שהחלק לא הגיע אליהם. השאלה אם חבילות מאיי פארסל מגיעות למחסן של המכס ואם כן אם יש לי אפשרות להגיע לשם, פיזית או טלפונית.
אף נציג לא ידע לענות לי, לא בארץ ולא בחו״ל

ד ו ר ו ן
13-03-19, 17:59
שאני לא יודע מה יקרה אם אזמין מחדש - יכולים להגיד במכס שמותר לי לייבא פעם אחת וכבר הבאתי...
בעבר כשהזמנתי בסמיכות 2 מוצרים זהים, התקשרו מהמכס וביקשו הצהרה טלפונית שזה לצריכה פרטית וזהו.

Avi Meir
13-03-19, 17:59
נסה לברר בחברת געש (http://www.gaash-customs.co.il/index.php?option=com_content&view=article&id=13&Itemid=8&lang=he)
הם מבצעים את עמילות המכס עבור חברת i-parcel
בהצלחה

moutzi
13-03-19, 18:10
תודה לעונים. אבדוק מחר עם געש

lizard
13-03-19, 19:39
אל תצפה לעזרה יתרה. ממליץ שאמזון ישלחו חלק חדש. אם המקורי יגיע, תשלח חזרה או תבקש הנחיות. אם זה חלק מבוקש אולי תוכל למכור אותו בארץ

omri_t
13-03-19, 20:57
לא מבין למה אתה מענה את עצמך

תכתוב לאמזון
מראש שילמת על שירות השילוח.
שאמזון ישברו את הראש.

בעבר קרו לי כל מיני תקלות כאלו ואחרות ותמיד הם לקחו אחריות.

boaz avrahami
13-03-19, 21:08
אל תנסה אפילו להילחם בטחנות הרוח.
אמזון אחראיים שזה יגיע אליך ושיפתרו את הבעיה.

אף אחד לא ימצא את החבילה בשבילך, בטח לא המכס שלא אחראי לחבילות.
אני חוזר שוב, המכס/געש ודומיהם לא מתעסקים בחבילות אלא בניירת עצמה.

בקיצור, קבל זיכוי וחדש

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

asafk
13-03-19, 23:32
לא יודע כמה ימים עברו, אבל מנסיוני זה לוקח כמה ימים בין השיחרור ממכס עד שגעש והדואר רואים את המשלוחים.... ואז פתאום אתה מקבל הודעה שיש משלוח בדרך..

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

moutzi
14-03-19, 00:33
בהמלצת הרוב ביקשתי עכשיו זיכוי ורכשתי בזיכוי חלק חדש...
הפעם הוספתי 12 דולר למשלוח מהיר יותר בתקווה שזה יהיה דרך יופיאס ולא איי פארסל (למרות שזאת חברת בת שלהם)
תודה לעונים

lizard
14-03-19, 08:33
השאלה היא האם זה דרך הגלובל שיפינג או שעכשיו יופיאס יפתחו לך את השושונה עם דרישות תשלום מטופשות.

moutzi
14-03-19, 08:43
חלקים לרכב אני קונה רק עם הגלובל שיפינג שהכל ידוע מראש...
לא לוקח סיכון. ולמדתי מניסיון קצת כואב שגם עדיף שהמוכר יהיה אמזון ולא צד שלישי שמוכר באמזון

tzagi
17-03-19, 02:58
Short story:
Back then.... around 10 years ago I sent a pair of "lockrite" type lockers to one of the forum's members, the package has disappeared, the tracking number showed it has entered Israel and....it evaporated.
Both of us wrote it off.
9
month later its PESACH, all the sudden the package was delivered!
Apparently they were doing some cleaning with a feather and a candle.
Thank god for religious practices.

moutzi
20-03-19, 12:02
עידכון - תודה על התגובות. כפי שנאמר לי כאן געש באמת מטפלים בשיחרור...
ענו לי בקצת אדישות שאין להם את המסמכים ממני... לא התרשמו מזה שאמרתי שאיי פארסל ביקשו וקיבלו את האישורים של משרד התחבורה ממני מזמן ושבכל מקרה יכלו להתקשר אליי מכיוון שיש להם את הטלפון שלי.
אמרו שלמרות שהחבילה בטח עדיין אצלהם זה בעייתי שעברו מעל 21 יום ולא בטוח שניתן לשחרר לאחר כל כך הרבה זמן. ושיוסי יחזור אליי...
בזמן שאני ממתין ליוסי הזמנתי כאמור אגזוז חדש. האגזוז החדש הגיע וכבר אצלי (שישה ימים מההזמנה..) ויוסי עדיין לא התקשר :)
לסיכום הטיפ להתקשר לגעש היה מעולה רק שזה היה מאוחר מדי מבחינתי. צריך לדעת להתקשר אליהם ולא לחכות לטיפול של איי פארסל במקרה של עיכוב בשיחרור מהמכס

-->