PDA

צפייה בגרסה מלאה : קלאץ הידראולי

combina347
26-01-06, 20:33
אני יודע על המון רכבים עם קלאץ הידראולי ז"א בוכנה שמזיזה את מנוף הקלאץ במקומי
האם מישהוא שמע על התאמה לסמוראי האם יש בכלל אפשרות כזאת?
מה הייתרונות במערכת כזאת מה החסרונות?

אלון_ק
26-01-06, 21:23
אני לא יודע על התאמות כאלו לסמוראי, בטח לא כמוצר מדף. השאלה העיקרית היא למה לך לחשוב על זה בכלל? איזו בעיה אתה מנסה לפתור?

חנן-ג'יפולוג
26-01-06, 21:36
לבעלי סיקסים שאוכלים חרא כתוצאה ממנגנון מנופים מסורבל ומקרטע זה דווקא יכול להיות פתרון טוב, אבל לבעלי סמוראי? עם מנגנון הפעלת כבל? די חסר טעם. אתה אולי תרוויח כיוונון אוטומטי, מה שהיום אתה צריך לעשות בצורה ידנית, אבל אם לך טיפטיפת מכניקה בראש ובידיים, זה לא מה שאמור להטריד אותך.

הסידור עם הכבל הוא מצוין.

combina347
27-01-06, 01:38
סתם פשוט ניקרע לי הכבל וחשבתי לעצמי למה למה למה
למה אני צריך שהיקרע לי הכבל? הרי יותר טוב לי ללחוץ על משאבה ובמקום כבל יגיע צינור לקלאץ
ובוכנה תזיז את המנוף בשבילי זה גם יכול להיות נעים יותר לרגל(לא שזה קשה לי)
בעצם מה שאני מנסה לומר שאני מנסה למנוע את תקלת הכבל שנקרע לעולמים

נמרוד
27-01-06, 01:47
סתם פשוט ניקרע לי הכבל וחשבתי לעצמי למה למה למה
למה אני צריך שהיקרע לי הכבל? הרי יותר טוב לי ללחוץ על משאבה ובמקום כבל יגיע צינור לקלאץ
ובוכנה תזיז את המנוף בשבילי זה גם יכול להיות נעים יותר לרגל(לא שזה קשה לי)
בעצם מה שאני מנסה לומר שאני מנסה למנוע את תקלת הכבל שנקרע לעולמים

אתה אכן תמנע את תקלת הכבל הנקרע לעולמים, ובמקומה תקבל את תקלת הנזילה, למשל.

בגדול, אתה צודק, מנגנון הידראולי עדיף, הוא מאפשר הגבר גדול יותר והדוושה רכה ואחידה, אין מה שיתפס/יתלכלך, לא צריך לכוון, זה עובד פיקס - עד שאחת המשאבות נוזלת...

אם כל מה שמפריע לך זה כבל נקרע, אז הנה, החלפת אותו עכשיו לחדש, תדאג לטפל בו, לכוון ולבדוק מדי פעם שהכל בסדר ויש לך שקט של כמה שנים.

אם בכל זאת אתה רוצה לנסות, תתחיל מלחפש משאבה תחתונה מתאימה. בדגמים אחרים של סוזוקי (ויטארה, ג'ימני...) הקלאץ' הידראולי? אם כן, זה הכיוון לחפש חלקים.

-->