PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני חמור...

אייל
07-09-03, 13:39
אבא שלי אומר ש"אין לי כסף לדברים זולים".
בעיות החום בסופה הופיעו כבר לפני חצי שנה (חשוב לציין שהאוטו נוסע רק לטיולים וזה ממש לא הרבה). חיפשתי פיתרונות זולים והדרך היתה רצופה בהוצאות "קטנות" שכולם היו ברמת חיסכון מהדבר האמיתי.
כל טיול הפך לסיוט עקב הפעלת החימום לצורך קירור האוטו, טפטוף מים על הראדיאטור ועוד כל מני "תרופות פלא" שבטח לא הטיבו עם המנוע לאורך זמן...

יום חמישי הוחלף סוף סוף הראדיאטור, החום ירד והחיוך חזר.

מסקנה: הפתרונות ה"זולים" יוצאים בסוף יותר יקרים.

נמרוד
08-09-03, 01:07
יש המון דיונים בנושא, גם פה וגם בג'יפטריפ, ותמיד הם מתכנסים לאותם הדברים... אני ביקשתי מחנן לכתוב כתבה ממצה ו"סגורה" ב98% בנושא בעיות במערכת הקירור של ג'יפים. הוא לא בטוח שיש טעם, יש לו תירוץ בסגנון "הכל כתוב בספרים". מי שחושב שהוא צריך לכתוב את זה מסודר בעברית פעם אחת ולתמיד - שיכתוב כאן. קצת לחץ חברתי והוא ישבר... :twisted:

אריק זמר
08-09-03, 02:48
בוא נאמר שהמון לא מתייחסים היטב לנושא זה...החל מצנרת גומי יבשה ומועדה לפורענות דרך רדיאטורים סתומים או נוזלים (עם שאריות ביצים בפנים) וכלה בהפעלת חימום באמצע הקיץ.
תודו בזה שאנו נוסעים לטייל במדבר, חם שם (ואת האמת 75 אחוז מהשנה גם בצפון חם). חם מאד.
אנו נוסעים לאט לאט ואם אנו על יחס העברה נמוך בתיבת ההעברה, הסל"ד נמצא למעלה...
צריך את האמת לדאוג למערכת קרור שמלבד ותהיה מאופסת...עדיף שתהיה משודרגת ! על אחת כמה וכמה לבעלי הגירים האוטומאטיים...
זה יכול להיות ע"י הוספת מאוורר חשמלי, רדיאטור נוסף ואת האמת...גם לזה, תחתית ההשקעה לא נראית...או בהתאם לכיס.
בכל אופן, רובנו מזניח את הנושא הזה ! (גם אני !)
בפור ווילר האחרון כמדומני היתה כתבה יפהפיה...אך זוהי כתבה מתקדמת ולא כתבה פותחת.

דרור ברלי
09-09-03, 03:33
מזניחים, אבל רק בגלל העלויות.
כולנו מודעים למצב האמיתי של כל מיני מערכות בג'יפ, אבל בעיקר למצב חשבון העו"ש, ולכן כל אחד וסדר העדיפויות שלו.

-->