PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוק המנורות על הגג עצומה או שאין על מה לדבר

tiptipk
27-01-06, 08:04
אני לא ממש יודע אם זאת הכתובת אבל אולי מישהו ירים את הכפפה

לגבי ליצור עצומה על מנת לאשר לנו את המנורות על הגג ?

לי אישית זה די מפריע כל פעם ששוטר עוצר אותי לבדיקה

שאני צריך לפחד שלא יורידו אותי מהכביש מגלל שתים שלוש ארבע חמש מנורות קטנות (לא כל כך)

שיש לי על הגג

אז מה אתם אומרים גם מנהלים מה נראה יש מצב שצוות JEEPOLOG ינסה להריץ פה משהו

מקווה לטוב

אבי

דרך אגב אפשר לשלב ידיים כל הפורומים וגם אם צריך יש עוד אתרים שאני בטוח יצרפו

אז קדימה לעבודה

צריך לרכז את משפחת JEEPOLOG ואז נראה מה אפשר לעשות

חנן-ג'יפולוג
27-01-06, 08:11
יש דברים יותר מעניינים להילחם עליהם, לטעמי.

בינינו? בהתחשב בכמות הדפקטים על הכביש שעלולים להדליק מולי סוללה כזו, נראה לי שאני דווקא בצד של המחוקק בעניין הזה.

tiptipk
27-01-06, 08:19
שאתה צריך בו כל גרם של אור לגבי הפוזה גם אם יהיה אישור לקפל אחורה

את הפנסים זה יהיה טוב

אבל למה לישלול יש לך דברים להילחם למענם תפרסם אני בטח לא יכנס בך

על הדרישות שלך

אני חושב שאחנו באים לעזור אחד לשני לא לשים רגליים

לא?

חנן-ג'יפולוג
27-01-06, 08:26
לקחת את זה קצת קשה מדי. שאלת אם נרצה לעזור לך בעניין. כתבתי לך שלא. אם הייתי רוצה לשים לך רגליים הייתי מוחק את השרשור הזה.

או שמה אתה לא מכבד את זכותי לחשוב אחרת ממך?

elad000
27-01-06, 11:33
כמה שאני הבנתי, התרקנת זרקאורים על הגג אפשרית במידה וקיים כיסוי לפנס, המותקן עליו בזמן נסיעה על הכביש, ומתג ההדלקה נמצא בתא הנהג, והוא מתג מואר.
האמת שעברתי ככה כמה טסטים, אבל לא ראיתי ציטוט מהחוק אף פעם...
אם החוק מאפשר מה שאמרתי, נראה לי סביר מאוד שנשקיע בהתקנה, נשים מתג מואר, ונכסה את הפנסים על הכביש. יש מספיק אהבלים שמסנוורים עם אורות ערפל (בעיקר אחוריים)- אני בטוח שיהיו כמה כאלה שיחליטו שיותר טוב ליסוע עם זרקאורים דולקים על הגג, אם יתנו להם את האפשרות.

asafk
27-01-06, 11:40
החוק אומר (בניסוח שלי- תסלחו לי)- שמותר להתקין נוסף על הפנסים הרגילים, עוד שני פנסים בחזית הרכב, בגובה של 25 ס"מ או יותר מהכביש, שיאירו למרחק קחר יותר מהפנסים הרגילים, ושיופעלו על ידי מתג נפרד, עם חיווי (הכוונה היא לפנסי ערפל, אבל כולנו נוסעים ככה עם פנסים חזקים לנהיגת לילה. אם בוחן שואל שאלות, מכוונים אותם נמוך, ואז אתה עומד בכל דרישות החוק)
חוץ מזה- אסור להתקין פנסים נוספים ברכב. להתקין- זה כולל עם כיסוי, זה כולל שהחוט לא מחובר, זה כולל שאין נורה. אם הפנס מותקן על הרכב- זה אסור.

חסר לך אור בלילה? תתקין בחזית הרכב, שני פנסי 100W וסע לשלום.

אסף.

yogibear
27-01-06, 18:32
יש את זה במאמרים :
http://www.jeepolog.com/158.html

חוץ מזה כסה את הפנסים והסר כיסוי בשטח, הדבר לא כ"כ מסובך .

הייתי מעדיף להילחם על האפשרות החוקית להכניס לג'יפ שיפורים מהותיים כגון הגבהות \צמיגים או קפיצים בלי שכל שוטר\בוחן יתבייתו עלי. אם יש דברים שניתן לעשות בארה"ב\אוסטרליה\ניו זילנד\איסלנד (להמשיך?) ושם הם חוקיים למה לא ניתן כאן. התשובה (שלנו) ללמה שם כן ולמה כאן לא כבר ניתנה במספר רב של שירשורים.

מיקי

michaelevy
28-01-06, 05:27
החוק אומר (בניסוח שלי- תסלחו לי)- שמותר להתקין נוסף על הפנסים הרגילים, עוד שני פנסים בחזית הרכב, בגובה של 25 ס"מ או יותר מהכביש, שיאירו למרחק קחר יותר מהפנסים הרגילים, ושיופעלו על ידי מתג נפרד, עם חיווי (הכוונה היא לפנסי ערפל, אבל כולנו נוסעים ככה עם פנסים חזקים לנהיגת לילה. אם בוחן שואל שאלות, מכוונים אותם נמוך, ואז אתה עומד בכל דרישות החוק)
חוץ מזה- אסור להתקין פנסים נוספים ברכב. להתקין- זה כולל עם כיסוי, זה כולל שהחוט לא מחובר, זה כולל שאין נורה. אם הפנס מותקן על הרכב- זה אסור.

חסר לך אור בלילה? תתקין בחזית הרכב, שני פנסי 100W וסע לשלום.

אסף.

אסף , שכחת שלהתקין על הגג נלווה אלמנט הפוזה .
מבחינת תאורה בשטח - פנסים על הפגוש - גם חוקיים וגם מספקים תאורה מספקת ( למרות שאצלי הם מכוסים - בעיקר כדי שלא "ירימו" אותם ) .

-->