PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מסלול למתחילים

Yanivsi
28-03-19, 15:36
היי לכולם,
יש לי ג'יפ טרופר ואני רוצה לעשות מסלול עדין למתחילים, מישהו מכיר ויכול להמליץ על מסלול כזה..?
תודה :)

נדב42
28-03-19, 15:40
ברוך הבא :)

לא כתבת באיזה אזור, אבל ההמלצה הכי טובה בעיני היא להצטרף לחברים (גם חדשים כאן באתר) ולא לצאת לבד לשטח כשאתה חסר נסיון לחלוטין ...

Yanivsi
28-03-19, 15:43
משהו באזור השפלה, הרי יהודה, בן שמן

ברוך הבא :)

לא כתבת באיזה אזור, אבל ההמלצה הכי טובה בעיני היא להצטרף לחברים (גם חדשים כאן באתר) ולא לצאת לבד לשטח כשאתה חסר נסיון לחלוטין ...

לביא
28-03-19, 16:33
123487123488

תתחיל ברשת הכבישים/שבילים שנמצאת מזרחית לכביש צומת האלה/בית גוברין, הרבה ירוק ואיזור שקט בדכ. תבדוק בעמוד ענן, יש שם הרבה מה לראות, חרבת עיתרי, חרבת מדרס וכו. אחכ, אתה יכות לסוע לאורך דרך הפטרולים הישנה לבקר בבאר שם טוב, חרבת בית לויה וכל מה שתמצא מעניין בעמוד ענן. שים לב שהאיזור משופע במערות פעמון וקיימת סכנת מעידה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Yanivsi
28-03-19, 17:39
תודה רבה :)

123487123488

תתחיל ברשת הכבישים/שבילים שנמצאת מזרחית לכביש צומת האלה/בית גוברין, הרבה ירוק ואיזור שקט בדכ. תבדוק בעמוד ענן, יש שם הרבה מה לראות, חרבת עיתרי, חרבת מדרס וכו. אחכ, אתה יכות לסוע לאורך דרך הפטרולים הישנה לבקר בבאר שם טוב, חרבת בית לויה וכל מה שתמצא מעניין בעמוד ענן. שים לב שהאיזור משופע במערות פעמון וקיימת סכנת מעידה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מגידון
29-03-19, 10:20
תודה רבה :)
שים לב !!
מרבית השטח במפה הדרומית (ח' שם טוב וח' בית לוויה בתחומו) הינו שטח אימונים צהלי של מתקן בית ג'וברין ויש לפעול בהתאם...

kangal
30-03-19, 08:45
מוזמן להצטרף אלינו מדי פעם, אני מטייל עם שתי הבנות שלי, תמיד ברגוע, הרבה באיזור שהומלץ לך עליו (אני גר בעמק האלה).

leornevo
30-03-19, 11:58
היי לכולם,
יש לי ג'יפ טרופר ואני רוצה לעשות מסלול עדין למתחילים, מישהו מכיר ויכול להמליץ על מסלול כזה..?
תודה :)
כל "דרכי הנוף" המסומנות במפות כמו פארק בריטניה ואזור לטרון הן עבירות לרכבים למתחילים, אני אישית מאד אוהב להיכנס לכיוון מיכמורת ולעבור לאורך נחל אלכסנדר לכיוון גשר הצבים ,, עכשיו המסלול עם קצת שלולית ובוץ, כדאי שתילמד להשתמש באפליקציות כמו אופרוד או טריילז המציעות מלא מסלולים קצאים וקלילים וגם ארוכים ומורכבים שאתה יכול לציין מה אתה מחפש ,,(אני לא מציין את עמוד ענן כי אין שם אפשרות לבחור מבלולים ממאגר מרכזי) ולצערי בסינכרון גם לי לא עובד ואני לא יכול ליראות את המאגר הוותיק שלי - בהצלחה (פנה אלי בפרטי ואוכל לסייע לך עם מסלולים ספצפייים - ווטס-אפ 0547885039) הג'יפון-נעים = לאור נבו (תציין לי שהיגעת מג'יפולוג)

-->