PDA

צפייה בגרסה מלאה : נמרוד או כל אחד אחר בעל cj- הזנת דלק ל258

סוזי המשתוללת
16-01-03, 00:44
כששאלתי אותך איך אתה מוותר כלכך על ה258 לא התכוונתי מבחינת אמינות ובטח לא של הקרבורטורים אלא להבדל הגדול בין מנועי הספארי / סופה ל258
והכוונה להבדל התהומי באופי
ה258 מנוע "רגוע"שעושה את עבודתו כמעט בסרק אבל גם יודע "לתת" כשצריך
לעומת האחרים ש"עצבנים" יותר בתגובותיהם
ולראייה הב.מ.וו בפריז דקר לא נופלים בהרבה מהמיצובישי וזה עם מנוע דיזל ורכב שהוסב למירוץ ולא כזה שתוכנן במיוחד בשבילו ועוד בשטח שמנועים זריזים ושחיים בסל"ד גבוה עדיפים
אני הייתי נשאר עם ה258 עתיר המומנט ומטפל בקרב שלו יש לכך בוודאי פתרונות רק צריך למצוא אותם
והסוכרייה לדעתי מחכה למי שינסה להרכיב קרב של מיצובישי l200 (איסין גדול מימדים )בו ניתן ליישם בקלות את הפתרון להצפות בשיפועים וניתן להשיג אותם מפירוק בכ250 ש"ח וקיט שיפוץ עוד 70 ש"ח (אטמים ,משאבת האצה, שסתום מצוף, ועוד)
לי יש אחד כזה שאני מוכן להשאיל לניסוי רק שצריך לשפצו לפני כן (להחליף משאבת האצה ואטמים )
אגב המידות של החורים של התושבת הם 80 מ"מ אורך (ממרכז בורג למרכז בורג)
ו 45 מ"מ ממרכז למרכז (רוחב)

ניר ל
16-01-03, 09:45
שמוליק, האם זה קרבורטור כפול ?
ואם כן האם דו שלבי או חד שלבי ?

סוזי המשתוללת
16-01-03, 17:16
ניר
קרב כפול
לוע ראשון נפתח מיכנית (כבל)לוע שני נפתח רק מדרגה מסויימת של גז (מיכנית)ופעולת הפתיחה הפיזית מתבצעת על ידי יחידת וואקום כך שגם אז הפתיחה של הלוע השני הדרגתית ובהתאם לוואקום בסעפת היניקה
הקוטר של הלוע הראשון (אם אינני טועה) 30 או 32 והמשני 40

נמרוד
19-01-03, 12:16
שמוליק אתה שואל שאלה טובה, שהתשובה עליה היא בסופו של דבר עניין אישי. מאחר ואני מכיר היטב גם את הסיקס וגם את הסופה, אני יכול להגיד שבסך הכל יתרונות המנוע המוזרק עולים על חסרונותיו והוא עדיף בעיני.

סוזי המשתוללת
20-01-03, 01:13
נמרוד
אז מכאן לשאלה הבאה הדרך קצרה מאד
למה שלא תיקח סופה ?
ממילא אין לך בעייה לשנות את החסרון העיקרי של הסופה (מיקום תושבות הבולמים )

נמרוד
20-01-03, 09:05
שוב שאלה טובה שמוליק ידידי...
לפני כמה שנים טובות נהגתי בסמוראי. התאים לי מאד בתור סטודנט, נסעתי הלוך חזור מחיפה לנגב, נהניתי, קפצתי, השתוללתי. האוטו התחיל להשבר לי מתישהו, והחלטתי, בעצת חנן, לעשות קיצור דרך. למה לעבור כמה מדרגות וכמה רכבים? נלך כבר על הדבר האמיתי. זה היה או סיקס או סופה מבחינתי. ומשיקולי תקציב, זה היה או סיקס מצויין, שמור ומשופר, או סופה ישנה ומסריחה... ומכיוון שCJ וYJ זה בגדול אותו דבר, בסך הכל התפתחות אבולוציונית של אותו הג'יפ מ1942, ובמשך השנים במילא משנים הכל ומפרקים הכל ומחליפים הכל, אז מה זה משנה? עכשיו אני עם אוטו טוב, שאני מכיר בו כל בורג, שעולה לי מעט מאד כסף. מעבר לכל, אבל כל רכב אחר שיספק אותי יגרור השקעה מידית של עשרות אלפי שקלים. לא תודה.

-->