PDA

צפייה בגרסה מלאה : פוטר KEYLESS הפך להיות USELESS מקיטה

edish
18-04-19, 10:25
MAKITA HP 2071 אני מבין שזו מחלה ידועה, אצלי מהתחלה היה בעל אחיזה גבולית, מישהו מצא כזה ראוי מחברה אחרת שמתאים למקיטה?
בלית ברירה גם כזה עם מפתח יורכב, 1.5-13מ"מ

omri_t
19-04-19, 13:03
תראה אם יש בתוך הפוטר בורג וניתן אולי להחליף לפוטר רגיל..

edish
19-04-19, 18:19
תראה אם יש בתוך הפוטר בורג וניתן אולי להחליף לפוטר רגיל..

להחליף זו לא בעיה נראה לי, השאלה לאיזה, אני מחפש קישור לפוטר מוכח, מעדיף קילס, אלו של מקיטה לא שווים כלום

omri_t
19-04-19, 19:57
כל הפוטרים האוטומטיים שהיו חי לא היו שווים כלום..
הפסקתי איתם.

edish
20-04-19, 17:10
תודה

gmike
20-04-19, 17:45
שים לב שהפוטר שאתה קונה מתאים להברגה במקדחה שלך.
אצלי לדוגמא במקדחות מקיטה קטנות זה 3/8.

edish
21-04-19, 09:33
שים לב שהפוטר שאתה קונה מתאים להברגה במקדחה שלך.
אצלי לדוגמא במקדחות מקיטה קטנות זה 3/8.

יבדק

עידו לוריה
21-04-19, 17:16
יש חברות עם פוטרים איכותיים אבל זה עולה בהתאם כמו למשל albrecht chuck או של חברת ROHM chuck ( יש לי כאלו אוטומטיים כבר הרבה שנים עובדים כמו חדשים )מעבר לקח שפוטר אוטומטי או רגיל צריך מדי זמן מה טיפול כך שלא היתי ממהר להחליף לפני בדיקה עם הפוטר הקיים ניתן לפרוק ושיפוץ , לחלק מהחברות יש גם קייט שיפוץ .

עידו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

edish
21-04-19, 19:39
יש חברות עם פוטרים איכותיים אבל זה עולה בהתאם כמו למשל albrecht chuck או של חברת ROHM chuck ( יש לי כאלו אוטומטיים כבר הרבה שנים עובדים כמו חדשים )מעבר לקח שפוטר אוטומטי או רגיל צריך מדי זמן מה טיפול כך שלא היתי ממהר להחליף לפני בדיקה עם הפוטר הקיים ניתן לפרוק ושיפוץ , לחלק מהחברות יש גם קייט שיפוץ .

עידו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

הפוטר של המקיטה ממש לא מוצלח, אחיזה חלשה מאוד מהשימוש הראשון, שני המותגים שציינת בהחלט נראים טוב אך המחירים גבוהים מול השימוש, שלא כמו מברגה שפוטר עם מפתח היה מוציא אותי מדעתי, תדירות ההחלפה במקדחה הזו יכולה להסתדר עם פוטר טיפש.
תודה עבור המידע.

-->