PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ ברכישת דאצ'יה דאסטר

Shpompe
19-04-19, 12:19
שלום לכולם, אני חדש כאן, ואשמח לעזרה וייעוץ ברכישה.
אני דל בתקציב, עד 40 אלף, חיפשתי רכב עם הרבה מקום אחסון וחסכוני, וגיליתי שיש כמה דאסטרים שיכולים להתאים לי ביד שנייה.
השאלות שלי הן :
1. ראיתי שלושה דאסטרים, אחד 150k ב45 אלף, והשני 250k ב39 אלף, השלישי מונית עם 210k ב29 אלף.
כמובן שהשני זול יותר, אבל אני מפחד מהקילומטר. אשמח לדעת אם מישהו מכיר דאסטר שהגיע לקילומטר כזה, וממה צריך לדאוג, או שלא, אם טיפלו בו כמו שצריך, האם המנוע יכול להמשיך עוד הרבה? כמה עולה מנוע חדש כולל עבודה?
2. המונית, 2017, 210k, במחיר אטרקטיבי, אבל אני לא יודע כמה יעלו המיסים,והנהג טוען שהוא גם לא יודע.
3. דגם ה 2x4 דיזל ידני 1.5, מה הצריכת דלק האמיתית שלו?
מלא תודה לעוזרים, חג שמח!

erezgur
19-04-19, 12:36
אם אתה לא צריך 4X4 אז למה אתה מתמקד על דאסטר?

גיא
19-04-19, 15:26
אם אתה לא צריך 4X4 אז למה אתה מתמקד על דאסטר?

כי בגודל ובחסכוניות שלו. אין במחיר כזה הרבה אפשרויות.

אם אתה לא נהג מרוצים. תצפה ל 1:15 ממוצע בעיר ו 1:16-18 מחוץ לעיר.

בלי גגונים משוגעים , נגררים ... וכו׳...

המנועים הללו חיים לרוב טוב. אם טופלו כראוי וננהגו כראוי .. את זה קשה יהיה לדעת.

מאנשי רנו נמסר לי שעד 500,000 קמ זה צריך להיות סבבה.

אני על 130,000 ויש סביבנו בקבוצות אנשים על 160,000 קמ והסביבה ... עד היום לא שמעתי על טראומות.

( זה לא אומר שאין. זה רק אומר שאני לא שמעתי. )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Shpompe
19-04-19, 18:28
כי בגודל ובחסכוניות שלו. אין במחיר כזה הרבה אפשרויות.

אם אתה לא נהג מרוצים. תצפה ל 1:15 ממוצע בעיר ו 1:16-18 מחוץ לעיר.

בלי גגונים משוגעים , נגררים ... וכו׳...

המנועים הללו חיים לרוב טוב. אם טופלו כראוי וננהגו כראוי .. את זה קשה יהיה לדעת.

מאנשי רנו נמסר לי שעד 500,000 קמ זה צריך להיות סבבה.

אני על 130,000 ויש סביבנו בקבוצות אנשים על 160,000 קמ והסביבה ... עד היום לא שמעתי על טראומות.

( זה לא אומר שאין. זה רק אומר שאני לא שמעתי. )

תודה על ההיענות..
מה לדעתך חשוב לבדוק באוטו, ומה אתה אומר על 250k?
לגבי המונית, מישהו יודע?
לגבי החלפת מנוע, במקרה שצריך, ידוע למישהו כמה יעלה?

leornevo
19-04-19, 18:46
תודה על ההיענות..
מה לדעתך חשוב לבדוק באוטו, ומה אתה אומר על 250k?
לגבי המונית, מישהו יודע?
לגבי החלפת מנוע, במקרה שצריך, ידוע למישהו כמה יעלה?
למה לנחש ??? אני מתחזק אתר פייסבוק שניקרא "גיפאי דציה דאסטר בישראל" ואחד החברים בקבוצה הוא נציג החברה שיכול לענות בתשובה בדוקה על המחיר בחברה שהוא כניראה המקסימלי,, (הבהרה - אין לי דציה ופתחתי את האתר בגלל שראיתי את הביצועים שלה בהדרכות השטח וראיתי שיש צורך באתר כזה לדיןני שיפורים, עבירויות, צמיגי שטח וכו, יותר מאוחר ניפתח עוד אתר כזה של היבואן עצמו, אך הוא לא מתרכז בנושאי שטח ועבירות, וייתכן וייתן לך תשובות טובות גם על הבדל צריכת הדלק בין 4*4 לבין 2*$ שיותר מתאים לצרכיך ולא היזכרת אותו כאן ) = בהצלחה LEOR NEVO

אריאל 1234
19-04-19, 18:50
הרכב צורך דלק 1:10 בדוק למנוע 1.5 דיזל.

גיא
19-04-19, 19:23

ממש לא נכון.
יש לי חשבוניות להוכיח.

אם האוטו שלך ( דיזל !! ) אוכל ככה. לך למוסך.

למה לנחש ??? אני מתחזק אתר פייסבוק שניקרא "גיפאי דציה דאסטר בישראל" ואחד החברים בקבוצה הוא נציג החברה שיכול לענות בתשובה בדוקה על המחיר בחברה שהוא כניראה המקסימלי,, (הבהרה - אין לי דציה ופתחתי את האתר בגלל שראיתי את הביצועים שלה בהדרכות השטח וראיתי שיש צורך באתר כזה לדיןני שיפורים, עבירויות, צמיגי שטח וכו, יותר מאוחר ניפתח עוד אתר כזה של היבואן עצמו, אך הוא לא מתרכז בנושאי שטח ועבירות, וייתכן וייתן לך תשובות טובות גם על הבדל צריכת הדלק בין 4*4 לבין 2*$ שיותר מתאים לצרכיך ולא היזכרת אותו כאן ) = בהצלחה LEOR NEVO

מאד צורם לי ההזמנה שלך לאתר אחר. על רכב שאתה מכיר מיד שלישית. ואתה יוצא בהצהרות ..
מה גם שנציגי היבואן ... יותר טוב שאני לא אכתוב מה שיש לי להגיד עליהם. אבל לא הייתי לוקח מהם מים במדבר כשאני גוסס.

erezgur
19-04-19, 19:41
.
מאד צורם לי ההזמנה שלך לאתר אחר. על רכב שאתה מכיר מיד שלישית. ואתה יוצא בהצהרות ..
מה גם שנציגי היבואן ... יותר טוב שאני לא אכתוב מה שיש לי להגיד עליהם. אבל לא הייתי לוקח מהם מים במדבר כשאני גוסס.

בהחלט!
חבר לך משהו בפורום שלנו? אתה יוצר ממוזמן להוסיף כאן.
פתחת פורום או קבוצה מתחרה? לפחות את תפרסם אותה כאן.

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

דור אריאל
19-04-19, 20:05

שום סיכוי שאוכל 1:10 גם אם אתה גר במקום הררי וכל היום מטפס עליות

boaz avrahami
19-04-19, 20:26
אבל הוא כתב שבדוק.... [emoji849]

מנוע זהה או דומה בפלואנס אוכל 1:19

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

erezgur
19-04-19, 20:40
7 דאסטרים דיזל בטיול ברומניה במשך שבוע, הרבה שטח, ממוצע של כולם היה 1:15... רכבים שכורים מבלי להתאמץ לחסוך בדלק

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

sportage
24-04-19, 22:18
שכרנו כזה טורבו דיזל באיסלנד.
גמה מעל 2,000 ק"מ חלק נכבד בשטח עם ממוצע שגרד מלמטה את ה-20 ק"מ לליטר.

העבירות והפונקציונאליות שלו הפתיעה לטובה עד כדי כך ששקלנו להתפשר על רכב ידני ולרכוש אותו במקום פורסטר.

בסוף נפל על מחיר גבוה לרכב חדש, 4x4, דיזל עם גימור סביר (עלה יותר מפורסטר אוטומטי יד שניה בן שנה...).

לגבי רכב עם מעל 150,000 ק"מ, אין לי מושג. שלנו היה חדש.

asafk
25-04-19, 13:24
וראיתי שיש צורך באתר כזה לדיןני שיפורים, עבירויות, צמיגי שטח וכו,

גם אנחנו ראינו שיש צורך באתר כזה ופתחנו את האתר
Jeepolog com
בשנת 2001. מכיר?
מאז הוא מרכז דיוני שיפורים, עבירויות, צמיגי שטח, וגם מהווה מגנט לבעלי דפי פייסבוק צמאים לחברים - שמבקשים להעביר מתוכו תוכן יציב אמין ושישמש את כל מי שמחפש אותו גם אחרי 18 שנה, לדף פייקבוק יציב כנאד ברוח אמין כיועץ שירות של היבואן, ובעיקר קיים לרגע קל ואז נעלם.

התגובה שלך לא עונה על השאלה רק מפנה למקום אחר, אני לא אחטוף את הדיון ולכן אמנע מלכתוב את מלוא דעתי עליה, ואבקש גם מהשאר להמשיך ולהתמקד בחינות לפותח הדיון ולא לסטות לנתיב הזה.

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

-->