PDA

צפייה בגרסה מלאה : קנייה בארה"ב של שיפורים לסמוראי

עודדוש
29-01-06, 16:06
שלום
יתכן ובזמן הקרוב תזדמן לי נסיעת עבודה לארה"ב וחשבתי לקנות נעילה אחורית או יחסי העברה 4.16.
מס' שאלות בנושא:
1) אני כנראה לא אשהה יותר מ 3 לילות במקום אחד. האם זה מספיק זמן בשביל לקבל את הדברים?
2) אם אלך על נעילה אחורית אני מבין שצריך נעילה עם קופלרים, אשמח לקבל המלצה ממי לרכוש? איזו חברה? והמלצת מחיר?
3) יחסי העברה 4.16 האם קלמיני היא הכתובת היחידה (לפני מספר ימים היה כתוב באתר שלהם שחסר במלאי)?
4) האם יש הבדלים בגרסאות של סמוראים שהובאו לארץ ולארה"ב כך שצריך לציין דגם מסוים בעת הרכישה חוץ מהשנתון?
תודה רבה
עודד

אלון_ק
30-01-06, 19:08
1. במידה ותוודא שיש מראש במלאי ותיגש לשם בעצמך, או שתארגן משלוח שיגיע למיקומך כשאתה נמצא שם (לא לפני, לא אחרי), כן. זה אפשרי גם בחלון של יום אחד, כך הגיעו אלי יחסי ההעברה שלי.
2. אני הייתי הולך על הלוקרייט (דגם 1530 זה עם הקפלרים), בעיקר כי אני יודע את מספר הדגם שלהם. ברצינות, זה השיקול שלי. חברות שאני מאוד מרוצה מהשירות שלהם הם RRO, TT וקלמיני, כאשר עם RRO היה לי את מירב התקשורת ואני רק מרוצה מהם. אני לא חושב שזו החלטה כל כך משמעותית, אגב. המחיר אמור להיות בסביבות ה230$, אם כי ישנם כאלו שקנו גם ב204$ ממקומות כאלו ואחרים. כאן הייתי מתפשר, כי כשאני עובד מול RRO אני יודע שאני מקבל את מלוא תשומת הלב שלהם וזה חשוב במסגרות זמנים כמו שאתה ציינת, אתה לא רוצה שיפשלו לך במשלוח ביום לכאן או לשם...
3. לא, גם RRO, TT ועוד רבים כמוהם מחזיקים סטים שונים במלאי. חלקם מחזיקים קיטים שיוצרו ע"י קלמיני או RRO, אבל לך זה לא משנה - העיקר שיש במלאי. היתרון בקניה מקלמיני הוא שהם מציעים אחריות לכל החיים וזה די זניח לנו, כי אנחנו חיים בישראל.
4.כן, יש, אבל במקרה של נעילה עם קפלרים וטרנספרים של סמוראים מ95 ומטה אין שום הבדל משמעותי. רוב הסיכויים שיש לך SJ413 עם רמת גימור נמוכה (זה מה שיובא לארץ, לא שהגבוהה מרשימה במיוחד...), מבחינתם אם ציינת SJ413 משנת 92 זה כל מה שצריך לדעת.

עודדוש
31-01-06, 08:21
שלום
אלון תודה רבה על התשובות. אודה לך אם תפרט כיצד מתאמים את המשלוח ליום מסוים (תמיד חשבתי שזה נתון כולו בידי השולח). בנוסף מה זה RRO ן TT? יש להם אתרים? מהם האתרים שמומלץ להזמין מהם נעילה?
תודה רבה
עודד

עודדוש
31-01-06, 11:20
רק רציתי להוסיף שמצאתי את האתרים לספקים שציינת.

אלון_ק
31-01-06, 16:49
תתקשר אליהם, תבקש מהם לדאוג לזה. זה מה שנקרא "שירות".

jackey1
04-02-06, 03:47
אלון , גם אני רוצה לרכוש 1:4.16 ממה שראיתי באתר של TRAILTOUGH
1.האם זה TT
2.מוצע שם הקיט ב-399$ גג"שים בלבד, קיט התקנה שלם עוד 89$ האם הקיט הוא כל מה שריך ע"פ הכתבה שלך (ה-500 ש"ח הנוספים שציינת).
3.ע"פ השרשור כתבת שהם מוכרים ממספר חברות ,האם זה משנה איזה?
4.קיים שם קיט נוסף 1:4.9 במחיר 595$ הם כותבים שהוא כולל הכל ,האם כך?

תודה

-->