PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה לפורסטר 2018

eransp
22-04-19, 22:41
אהלן,
רכשתי היום סובארו פורסטר, הדגם היוצא (דור 4 מנוע 2.0). נשאר אצל היבואן מלאי קטן ועושים עליו מבצעים.
האם לדעתכם המיגון המקורי שהיבואן מוכר הוא איכותי? שווה את המחיר?
בנוסף תמליצו בבקשה על קיט הגבהה חוקי שלא ייפגע באחריות או בביטוח. הרכב ישמש רוב הזמן לנסיעות יום יומיות אז אני רוצה קיט שלא יהפוך את הנסיעה לנוקשה מדי.
תודה

Asaf-a
23-04-19, 06:42
תתחדש,
המיגון המקורי קצת דק, 4 ממ.
המיגונים של רסטה ואספיר וכנראה גתוס 6 ממ ולכן מגינים טוב יותר.

יש לי נסיון טוב עם סט מעורב רסטה + אספיר, כאשר מגן הגיר הוא של אספיר, הוא מאוורר ולכן נותן מענה להתחממות.

נושא האחריות של המיגון מטעם היצרן כנראה עניין של מערכת יחסים בין אספיר והיבואן לעומת שאר היצרנים, ופחות עניין טכני.

אם הייתי מתחיל מדף חלק אז הייתי מתקין מיגון אספיר קומפלט לאור מערכת היחסים בינו ליבואן.

לגבי מתלים והגבהה, מחיר הקיטים החוקיים בין אם על ידי ספייסרים של חברת spaccer או קיט קפיצים, או קפיצים + בולמים הנו מופרך, לעומת שימוש בהגבהה על ידי ספייסרים פשוטים שאינם פוגעים בנוחות ועושים העבודה, אבל זה המחיר לגושפנקה החוקית.

אני מציע לך להעתיק את הסט אפ של קיט 669 שהיבואן מכר את הפורסטר 669.

כנראה הרכב יהיה מעט נוקשה יותר אבל עדיין מוצלח.

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

erezgur
23-04-19, 07:36
ממליץ לבצע קצת חיפוש בפורום. בנושא עליה מספר פעמים והן תגובות מפורטות.

למיטב זכרוני, בשנים האחרונות מבחינת היבואן התקנת מיגון פוגעת באחריות משהו שקשור להתמחות הגיר לכאורה. בדוק לפני שאתה מוציא כסף.
ההכנות חוקיות - יש הטוענים שספפיסרים יקרים של spacer.co.il או שם דומה, מצליחים לקבל אישור. לא בטוח. בדוק.
צמיגי שטח או 50-50 - אין במידה הזו. יש מישהו בחיפה שכנראה הצליח לשנות קוד מהירות ברישיון ואז אפשר לרכוש ממנו צמיגים. בדוק גם את זה.

תתחדש...

...נכתב מהנייד, סליחה על השגיאות

elephant man
02-05-19, 20:44
מיגון+הגבהה שווה לעשות באספיר שכן יש להם מבצע על הגבהה עם קפיצים+בולמים של פדרס.
מאמין שאם תקנה מהם מיגון בנוסף, תטכל לקבל מחיר טוב.
צמיגים - דבר עם צמיגי פרויד. חפש את שי.
הבהרה: שינוי קוד המהירות שדי עושה חוקי לחלוטין ואינו קומבינה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

-->