PDA

צפייה בגרסה מלאה : נפתחה קבוצה חדשה - לתיאומי טיולי משפחות בלבד.

matikrimerman
22-04-19, 22:47
פרטים:

פתחנו קבוצה אך ורק לתיאומי טיולי משפחות. מוזמנים להצטרף ולהזמין את מי שרוצה. תיאומים בלבד אפס חפירות, אז מקווה שתיהיה קבוצה אפקטיבית.

​​** מצטרפים חדשים נא לקרוא **

​​1. בקבוצה זו אנא​ (!!!) רק פוסטים לחיפוש שותפים או הזמנה לטיולי משפחות בלבד, מתוך שאיפה שלילדים יהיו חברים לשחק איתם בעצירות או לקטר יחד על התחביב המצ'עמם של ההורים.
2. לכולנו יש מספיק זבל שרץ בקבוצות אחרות, אז אנא להקפיד - בלי תמונות/חוויות/בדיחות ושאלות. מי שמפרסם הודעות מכירה או מנבל את המקלדת שלא יתפלא אם יוסר אחר כבוד.
.
3. בפוסט החיפוש אנא ציינו:

​א.​תאריך כולל שעות אם רלוונטי
​ב.​אזור /מסלול הטיול​​
​ג.​רכב (כולל האם מוגבה/ממוגן)​ ​
​ד. ​דרגת קושי מתוכננת/רצויה​ ​לתאום ציפיות
​ו. ​הרכב גילאים משפחתי​ לווידוא תאימות במשפחות​

4. ברגע שיש הענות או תוכנית לטיול אנא פתחו קבוצת וואטסאפ קטנה, זמנית, ורלוונטית לאותו הטיול. שם - מנהלות, חוויות ותמונות.

​*******​
לינק להתחברות והזמנת חברים - https://chat.whatsapp.com/HJoGBM84lna1u2i3Tg8v2k

איל מ
22-04-19, 23:03
יש מצב שיש לך מגבון?
גם סתם נייר טואלט יהיה בסדר.
אתה יודע, כדי לנגב את היריקה מהפנים....

tallevi
22-04-19, 23:10
אוואהה איל...ישר לפנים...מה קרה?

או הסבר נמק...

GodsFather
22-04-19, 23:31
מה לא ברור?

הבחור? הגיע לכאן, פרסם הודעה שתשאב תעבורה מכאן לקבוצת הוואטסאפ שלו/ה במקום לנהל את זה כאן ולרווחת כל הגולשים והאתר...

אפילו דמי חליצה אין כאן.

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

boaz avrahami
22-04-19, 23:39
מה לא ברור?

הבחור? הגיע לכאן, פרסם הודעה שתשאב תעבורה מכאן לקבוצת הוואטסאפ שלו/ה במקום לנהל את זה כאן ולרווחת כל הגולשים והאתר...

אפילו דמי חליצה אין כאן.

ובתור מנהל באתר למה אינך משבש את הלינק?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

ד ו ר ו ן
22-04-19, 23:56
ובתור מנהל באתר למה אינך משבש את הלינק?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

++?

tallevi
23-04-19, 00:01
מה לא ברור?

אפילו דמי חליצה אין כאן.

Sent from my LON-L29 using Tapatalkלא ברור מאליו.

זה כלל כתוב? תורה שבעל פה? נעשה ניסיון להסביר לו שזה נוגד את האינטרסים של האתר?

אולי בסה"כ היו לבחור כוונות טובות?
לא חושב שמישהו מרוויח משהו מקבוצת וואטסאפ, אז אין כאן מניע כלכלי.

בקיצור...ישר יריקה לפנים מבלי להזהיר...נראה לי קיצוני מידי...

טל.

GodsFather
23-04-19, 06:52
לא חייב להיות רווח כלכלי טל. אבל אם אתה לא רואה כאן טעם נפגם בעצם הפעולה, קטונתי.

לגבי שיבושי לינקים, אני מאמין שקודם צריך לתת לבחור הזדמנות להסביר עצמו... להבדיל מבוטים ושאר שרצים שנכנסים לכאן כדי לפרסם אתרים וקבוצות פייסבוק.

de fox
23-04-19, 07:15
ללא כוונה לפגוע חלילה, אבל התגובה החריפה (לטעמי) של איל גורמת לי לתהות, ואולי זה לא המקום לדון על זה...

האם אין כאן מאבק עקר נגד התפתחות טבעית של דינמיקה קהילתית ברשת?
אני לא רואה את הפגיעה באתר או בקהילה בהזמנה לקבוצה לתאומי טיולים ממוקדים אוכלוסיה. מה ההבדל בין קריאה להצטרפות לווטסאפ לבין קריאה להצטרפות לטיול בפורום? כל עוד זה נעשה על גבי הפורום ואז כל משתמשי הפורום חשופים להזמנה בניגוד לקישור שרץ בין אנשים ומקורבים בווטסאפ בלבד.

הרי בפועל כל התארגנות של טיול כאן באתר תלווה במפגש של אנשים מהקהילה שבו אם נהנו ויחליטו להמשיך לטיל יחד סביר שיתקשרו אחד עם השני בפלטפורמת הווטסאפ. מה הבעיה להזמין אנשים בפורום להצטרף לקבוצה כזו?

אני גם לא רואה את הסתירה, זה לא שברגע שקמה קבוצת ווטסאפ כזו אותם אנשים יפסיקו להזמין בפורום אנשים. אם מישהו מחפש פרטנר לטיול (עם\בלי ילדים, מעל\מתחת גיל 50....) אז הוא יפרסם בפורום, ואז מישהו יזמין אותו להצטרף לקבוצה כזו או אחרת, מה זה פוגע במישהו כאן אם המשך התקשורת יעשה בווטסאפ באופן טבעי?

ומנקודת מבט אחרת-כמה מתעבורת האתר מבוססת על הזמנות אנשים לטיולים? זה מהות הפורום? הרי שתי הפלטפורמות משלימות זו את זו אם רוצים. קבוצות ווטסאפ לתאומים וזיוני שכל בפורום.

בנוסף, אני חושב שהגישה השמרנית הזו ותגובות בסגנון של איל, בסופו של דבר ירחיקו אנשים מהפורום. בואו נהיה חכמים יותר ונשכיל לשלב בין הפלטפורמות שבהחלט יכולות להשלים אחת את השנייה.

מה אני מפספס שכל כך מרגיז אתכם?

boaz avrahami
23-04-19, 07:25
אמיר,

לדעתי קודם כל משבשים ואז אם ההסבר ( שספק אם יבוא) יניח את דעתך תשחרר.

De Fox-
התפתחות טבעית זה משהו שבכל השלבים מתפתח בעצמו ולא על ידי ניצול פלטפורמות אחרות שמטרתו ( הגלויה או הסמויה) היא לפגוע ולהתחרות בהן.
כל נסיון פרסום על גבי האתר ושקורא לפעילות מתחרה בו יש לטרפד ללא היסוס

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

de fox
23-04-19, 07:44
אמיר,

לדעתי קודם כל משבשים ואז אם ההסבר ( שספק אם יבוא) יניח את דעתך תשחרר.

De Fox-
התפתחות טבעית זה משהו שבכל השלבים מתפתח בעצמו ולא על ידי ניצול פלטפורמות אחרות שמטרתו ( הגלויה או הסמויה) היא לפגוע ולהתחרות בהן.
כל נסיון פרסום על גבי האתר ושקורא לפעילות מתחרה בו יש לטרפד ללא היסוס

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

אני לא רואה את הסתירה או את התחרות בין הפורום לווטסאפ בהקשר הזה. זה לא פרסום של אתר מקביל או מתחרה. הניצול פה הוא לטובה לתפיסתי, הרווח בהזמנה הוא לטובת חברי הפורום.

אני חבר בכמה קבוצות ווטסאפ של ארגון טולים, שלכולם הגעתי דרך קישורים כאלה או אחרים בפורום שאחרת לא הייתי מגיע אליהם ואני מודה לפורום על כך. אני משתמש בשתי הפלטפורמות ואחת לא באה על חשבון השנייה, כל אחת ויתרונותיה שלה.

opl
23-04-19, 08:14
בועז. תנשום עמוק. כולך יושב מול במחשב בגופיית סבא וחנית ביד. :-)

אני מניח שאם החבר היה פותח שרשור שבו הוא מתפלצף על האם לפתוח קבוצה שכזו או לא אז זה היה נתפס פה יותר טוב. אני מאמין בלב שלם שהכוונה היא טובה וללא מטרת רווח. אני אישית חושב שהיא מיותרת כי יש המון קבוצות שכאלה שמקורן בקבוצות פייסבוק, אבל בכיף.

הוא חדש ולא הבין שמפה לא יוצאים טיולים (אולי 1-2 בחודש), פה מרביצים למקלדת :-).

נדב ש.
23-04-19, 08:17
ממליץ לשתות מים קרים ולהירגע(או בירה למי שרוצה:cool:).

זה קשור לזה:

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/111683-מחפש-שותפים-קבוצות-לטיולי-משפחות

אם זה היה ניפתח ע"י מי שנירשם אתמול לפורום וזו הודעתו הראשונה מילא.
(גילוי נאות, דיברתי עם הבחור גם בפרטי, אממה הקבוצה שלי במפתיע מלאה הפסח הזה).

טיבעי שתיפתח קבוצת התקשרות וקשקושים לטובת טיולים.
אני מאמין שישנם עוד אנשים שלא מכירים את הפורום ולא גולשים בו ועצם הצטרפות לווטסאפ ומפגש עם חברי פורום אחרים כן יחשפו ויכירו.
זה לא שכל יום ניפתחת פה הזמנה לטיול כמו שכל שעה נפתח כאן נושא על 5 עמודים על איזה כלי עבודה/תנור/או בבל"ת אחר לקנות.

ד ו ר ו ן
23-04-19, 08:26
זה לא שכל יום ניפתחת פה הזמנה לטיול כמו שכל שעה נפתח כאן נושא על 5 עמודים על איזה כלי עבודה/תנור/או בבל"ת אחר לקנות.
וזה לא יקרה אף פעם אם מראש יש הפנייה חיצונית.

אם כבר, לפתוח שרשור מתגלגל,עם הזמנה, ואם יש התארגנות, אז לפתוח ווטסאפ ייעודי לאותה הקבוצה.

opl
23-04-19, 08:29
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php/112072-%D7%9E%D7%99-%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%9E%D7%AA%D7%99-%D7%95%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%9E%D7%96%D7%9E%D7%99%D7%9F-%D7%9C%D7%94%D7%A6%D7%98%D7%A8%D7%A3

זה משום מה לא עובד באתר הזה... הקבוצות פה יחסית מסוגרות. וזה בסדר. אבל לא קל ל"זרים" להשתלב.

שוב. האתר הזה לפחות לדעתי, לא מכוון קהילה. לא מכוון לארגון טיולים, כוח הקניה הקניה שיש פה לא ממומש. כל זה קורה בפלטפורמות אחרות. אני מכיר כמה דוגמאות לכאלה, כולם מרוויחים וזה עובד מעולה. ואני חד משמעית לא בא בטענות אבל לכעוס על מישהו שמנסה למלא חלל ריק זה קצת מוגזם. הקמתם קבוצת חילוצי גיפולוג? מה רע בקבוצת מטיילי גיפולוג?

omri_t
23-04-19, 08:47
לדעתי קצת הגזמתם.
זה מרגיש קצת לנסות להילחם בתחנות רוח.

בכנות כמה הזמנות והתארגנויות יש כאן באתר?
מרבית החברים הוותיקים, מאלו שמטיילים, כבר מגובשים בקבוצית שמטיילות .
ומצטרפים חדשים לאתר לתחושתי יש בתדירות נמוכה.

ובנינו אם להתעמק אין למדיה הזו של פורום כל יתרון על קבוצת ווצאפ בהבט התארגנות לטיול חד פעמי.
הריי עצם התקשורת הזו היא זבל של דאטא שלא מועיל דקה אחרי הטיול.

מצד שני-
יש תופעות משמעותיות יותר של קבוצות ווצאפ שנולדו/פורסמו גם כאן
של קבוצות טכניות שלטעמי לפחות רלוונטיות בהרבה לגיפולוג שהמידע בהן הוא זהב טכני. וקשה עד בלתי אפשרי לחפש ולתעד את המידע בהן.

קטונתי....

חג שמח.

איל מ
23-04-19, 16:15
מתנצל על הגישה התקיפה.
טעות, טעיתי טועים.
עדיין חושב שזה לא במקום.
הדבר היחיד לדעתי שמצדיק קבוצת ווטסאפ הם דברים דחופים שלא סובלים דיחוי. ע"ע קבוצת החילוצים.

matikrimerman
23-04-19, 23:16
ואוו.... שכחתי לסמן לי את השרשור כנושא מועדף אז לא קיבלתי את כל התגובות פה וגיליתי שהכעסתי על שומדבר המון חברים...

אז דבר ראשון - אני מתנצל על שזה שפיספסתי את הפוליטיקה העדינה של הדברים פה וגרמתי לאנשים אי נעימות תו"כ. באמת ובתמים חשבתי שזו דרך נוחה מאוד לזרוק בקשה ליציאה לטיול ולהיכנס לפרטים. אני חבר בקבוצה זהה של טיולי אופנועי שטח וזה עובד שם פנטסטי. מפה ועד לרוח הדברים שהתגלגלה פה בלי לטרוח לדבר איתי ולבדוק מה האג'נדה שלי... אני אומר בעדינות שזו תעודת עניות, ולא לי.

ואחרי שהתנצלתי, ואני מקווה שהתנצלותי התקבלה על ידי כל מי שחשב שבאתי לעשות לביתי על חשבון הפורום, אני אוסיף ואומר שרוח הדברים פה טיפה בעייתית. הפורום הרי לא בא לעזור לחברים שרוצים לטייל? מה כל -כך כואב שמרחיבים את הסיפור הזה? על פניו התשובות פה היו יכולות להישמע כאילו תכלית הפורום היא לעשות כסף על חשבון החברים, וכל אלטרנטיבה אחרת היא אסון במקום ברכה.

אגב, לא יודע איך אפשר לעשות כסף מקבוצת וואטאפ, לי זה רק עולה כסף בינתיים כי זה בא על חשבון זמן שבו אני אמור לעבוד, אבל ניחא...

ולמי שמחפש לראות אם אני בוט או לא, יתכבד ויגגל את שמי. באופן לא אקראי, שם המשתמש פה בפורום הוא בדיוק שמי המלא, ואל תדאגו, יש רק אדם אחד עם השם הזה נכון להיום בארץ, אז אני בטוח שתמצאו לי פנים, כמה אלפי תמונות שצילמתי, ושאני גר בקיבוץ דביר, אליו כולכם מוזמנים (כולל המלעיזים) לכוס קפה ואולי אפילו טיול בשכונה. אפשר לתאם איתי פה או בוואטאפ ;)

בברכת אהבת חינם, וטיולים טובים,
מתי קרימרמן Mati Krimerman

GodsFather
23-04-19, 23:59
רואים....?

matikrimerman
24-04-19, 00:08
אני מצטער, אני חושב שאני לא מבין את כוונתך. " רואים... ?" מה?

ADaShim
24-04-19, 07:52
אני מצטער, אני חושב שאני לא מבין את כוונתך. " רואים... ?" מה?אני חושב שהכוונה היתה למגיבים האחרים, לא אליך מתי.

Sent using Tapatalk

opl
24-04-19, 08:05
אני באמת חושב שאפשר לפתח את זה למשהו יפה. אם על אירוע חילוצי נפתח פה שרשור עם תמונות/חוויות/הסברים/ניתוח מעמיק סטייל "שניות מאסון" ו"תעופה בחקירה". אז אפשר גם להעלות תמונות ורשמים של הטיול שהתגבש לו בקבוצה אולי אפילו יצא מזה מאמר.

אני מבין את הפחד של זליגת תעבורה מהאתר (אם עדיין יש פחד שכזה) אבל אפשר שיהיה לזה פיצוי.

מה שהכי מעניין/משעשע כרגע זה השקט. הן מצד התותחים שרעמו (חוץ מאייל שראוי להערכה) והן מצד המנהלים... בהצלחה לכולם.

boaz avrahami
24-04-19, 13:17
אני עדיין חושב שכל הפרסומים האלו שמפנים מהאתר החוצה כורתים את הענף עליו יושב האתר.
זה כולל את האתרים המתחרים כמו של הגרנד צירוקי ( של אילן) המשך בעוד קבוצות ואתרי פיסבוק וגנבו את הגולשים מכאן תוך פרסומם כאן.

לא מדובר על אבולוציה אלא על חצופים שמפרסמים את קבוצותיהם על גבי האתר.

מצד שני לאתר הזה יש בעלי בית מאוד דעתניים כשמדובר בהרבה שטויות אחרות אבל שותקים שתיקה רועמת לנוכך גניבת התעבורה מפה החוצה.
וזה לא שהם שותקים בטעות אלא מתוך ידיעה.

אני לא חושב שיש לי זכות מוסרית לנקוט עמדה מנוגדת לדעתם הגם שהאתר הזה משרת אותי.
זכותם הדמוקרטית להחריש ושיגנבו מהם גולשים

אגב, ההבדל בין זה לבין קבוצת החילוצים הוא שקבוצת החילוצים משמשת חברי ג׳יפולוג (בלבד!) והיא מערכת אזעקה בלבד ולא כלי מחליף תעבורה.
הכללים האלו נקבעו בין היתר בשביל להוסיף ולא לפגוע באתר...

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

opl
24-04-19, 13:24
"זכותם הדמוקרטית" פה צחקתי בקול.

boaz avrahami
24-04-19, 14:03
"זכותם הדמוקרטית" פה צחקתי בקול.

גם לצחוק זו זכות עדיין זכות בדמוקטיטורה שלנו

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

opl