PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצעות למסלולים בעבירות קשה ברמת הגולן/אצבע הגליל

דרור ברלי
02-05-19, 11:14
שאלה לצפוניים שמכירים היטב את המסלולים בחצר האחורית שלהם:

יש לכם הצעה למסלול מסומן ומותר, בעבירות בינונית-קשה (נגיד, משהו שיתאים לנהגים סבירים ברנגלרים/רוביקונים, סטנדרטיים) כאלה שיצריכו הילוך כוח, עבודת מתלים וכיוונים מבחוץ, במרחב רמת הגולן/אצבע הגליל? שיהיה מעניין והמכוניות יעבדו, אבל לא מסלולי אקסטרים למפלצות משופרות בסגנון כמריר ושות'. זה לא הקהל המתאים ואנחנו לא רוצים שבירות מיותרות.

אני מכיר טוב את המסלולים המסומנים הרגילים:
ציר המוסכים - מטלטל, מפרק מכוניות, יפה מאוד אבל העבירות לא קשה.
דרום הרמה, נחלי סמך, כנף ואל על - יפים מאוד אבל לא בדיוק מאתגרים לכלים הללו.

מתוארך לתחילת החודש הבא, שזה אומר שכבר קיץ וחם, ככה שבוץ כנראה כבר לא יהיה בתפריט. וטוב שכך.
הקבוצה יוצאת בבוקר מעין זיוון, אורך וזמן גמיאת המסלול - מהבוקר (לא מוקדם מדי, נגיד 09:00-10:00, עד אחר הצהריים המאוחר. אם יש גם נקודת רחצה/שכשוך בדרך באיזה מעיין או בריכת קצינים/טבעית לרענון מהחום, בכלל זה טוב.

איל מ
02-05-19, 11:32
גיתה? מעלה הצינור?

nirs
02-05-19, 11:40
מעלה גיטה שוטח ע״י טרקטור.
צינור חי ובועט, לידו יש עוד מספר מעלות קשים נוספים

Sent from my iPhone using Tapatalk

amitaikl
02-05-19, 12:03
נחל גודרים אמור לתת פייט יפה אחרי החורף האחרון

תומר ב
02-05-19, 22:07
נחל גודרים, לפני החורף האחרון, היה מסלול מאוד יפה ועם קטעים טכניים קצרים אבל לא כל כך אתגרי. לא יודע איך השפיע עליו החורף.
בסמך, אום אל קנטיר והגשר הסורי הייתי לפני שלושה שבועות. הרבה מים, גם במפגש הנחלים וגם בגשר.
המסלול, אחרי החורף, היה נראה יותר לי אתגרי מהרגיל. מקווה שלא בגלל שעשיתי אותו ברגל עם תיק של 20 ק''ג על הגב, במקום על הכסא של ההיילקס...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

PW
03-05-19, 07:19
הקבוצה יוצאת בבוקר מעין זיוון, אורך וזמן גמיאת המסלול - מהבוקר (לא מוקדם מדי, נגיד 09:00-10:00, עד אחר הצהריים המאוחר.
יקירי,
לא ציינת אם מדובר באמצע השבוע או בסופו (ש"א).
???

דרור ברלי
05-05-19, 00:12
יקירי,
לא ציינת אם מדובר באמצע השבוע או בסופו (ש"א).
???

האירוע ייערך במשך סופ"ש ארוך (חמישי-שישי-שבת)
ניסע במסלול 4 פעמים במשך ארבעה ימים. פעם אחת בכל יום.
יום רביעי - סיור מסלול
חמישי, שישי, שבת - עם קבוצות (בכל יום קבוצה חדשה).

- - - Updated - - -

נחל גודרים, לפני החורף האחרון, היה מסלול מאוד יפה ועם קטעים טכניים קצרים אבל לא כל כך אתגרי. לא יודע איך השפיע עליו החורף.

בגודרים לא הייתי הרבה זמן, אבל ממה שאני זוכר הוא אכן קצר. קצת בולדרים אבל לא משהו שיאתגר את הכלים האלה.
העליה אחר כך לכביש (ימינה) יכולה להיות מעניינת אבל שוב - זה קצר.

בסמך, אום אל קנטיר והגשר הסורי הייתי לפני שלושה שבועות. הרבה מים, גם במפגש הנחלים וגם בגשר.
המסלול, אחרי החורף, היה נראה יותר לי אתגרי מהרגיל. מקווה שלא בגלל שעשיתי אותו ברגל עם תיק של 20 ק''ג על הגב, במקום על הכסא של ההיילקס...

בנחל סמך+אום אל קנטיר+העלייה מנחל כנף+נחל אלעל, הייתי לפני כחודש.
מאוד יפה, אבל זה לא איתגר את הג'וניור שלי בג'ימני ידני חדש סטנדרטי על צמיגי כביש.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
...

hadtomer
05-05-19, 16:33
תתחיל בנחל טחון. משם תמשיך לעין מליאן.

אחר כך תעצור לקפה ועוגה ותצפית על קניון רמת אביב ולמעלה טורבוחרא.

בערב: הופעה של אין פנטהסטאר וארבעת הבוכנות- וקדימה הביתה.

maorgil
06-05-19, 12:19
נחל גודרים אמור להיות ממש טוב

wonderd
15-05-19, 16:21
לגבי רמת הגולן;
בעיקרון אין מסלולים קשים להוציא ענין האבנים שזרועות בכל מקום, אלא כשיש בוץ ואז ממש כיף (לי) לצאת לשוטט.
יש עלייה נחמדה באיזור גדות בצד הצפוני לגשר בנות יעקב, בהמשך יש מקומות נחמדים אבל שוב - כשאין בוץ הרבה פחות מאתגר בסביבה.

עריכה: בשבת האחרונה שוטטתי כהרגלי והפעם חיפשתי בריכת חורף ספציפית, כדי להגיע אליה עברתי במסלול שכמו שאמר אחד החברים שהגיע איתנו "האחרון שנסע פה היה קהלני.." - היה נחמד, קצת יותר מענין מהרגיל בעיקר כי המסלול (שמסומן ללא צבע) בהחלט נטוש כבר שנים והיו כפלי קרקע נחמדים, כמה שלוליות ונחלים פעורים לאורך השביל. עדיין לא היה מאתגר במיוחד ועברנו די בקלות.

KOOKE
15-05-19, 22:53
זה עבור jeep camp ?

נדב ש.
16-05-19, 07:26
יש עליה נחמדה אם אתה נכנס במצפה גדות לבריכת הקצינים, בערך 2 ק"מ לפני הבריכה יש פניה ימינה לכיוון מזרח, עולה לכיוון הג׳ילבון.
לא יודע מה מצב הציר היום, שנה שעברה היו מדרגות יפות.

asafk
08-06-19, 18:00
דרור, אל תשכח לעדכן מה המסלול שנבחר בסוף, ואיך היה..

אסף.

-->