PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ לחבר - רקסטון אמינות, עלויות אחזקה, עבירות, שנתונים מועדפים

gruyon
03-05-19, 18:56
חבר שאל אותי על רקסטון אז אני שואל אתכם.

leornevo
05-05-19, 17:27
חבר שאל אותי על רקסטון אז אני שואל אתכם.
מכיוון וזה נושא יחסית חם עכשיו בשוק וגם אני ניאלתי אותה שאלה ביום שישי, אני תמיד מתחיל בהסתכלות מה דעתו של יואב קווה שהוא עיתונאי רכב ולמדתי לאהוב את דעותיו, הוא אומר בקיצור "לא נוצץ אבל נותן תמורה מלאה למחיר, ואם על 2006 מבקשים רק 40,000 ממוגו ומוגבה ועם 6 מקומות , אני המלחצתי לחבר ללכת לבדיקה, ועדיף אצל מוסך שמתמחה בסאן-יאנג כמו בצור שלום קרית ביאליק, אצל בעלים שנוסע על רקסטון מהדור הזה ובשביל הספורט הוא מאתגר אותו בכל מעלה שאני עולה עם הפראדו (רק שהפראדו 2002 שלי עולה במחיר השוק בין 60-70,000 ,, אולי אפשר ב50000 בלי מיגון והגבהה, אז הינה מה שכותב יואב קווה והוא נותן ציון 4.5 - https://www.kvishim.co.il/cars/%D7%A1%D7%90%D7%A0%D7%92%D7%99%D7%95%D7% A0%D7%92-%D7%A8%D7%A7%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%9F-3/

Mushu
06-05-19, 16:51
רכבי סאנגיונג לא זכו לפופולריות גבוהה בארץ, ולמעשה הם גם לא מאוד פופולרים באף מדינה בה הם משווקים.
מי שלא מסתכל בקנקן (כי הוא מכוער) ימצא רכבי שטח טובים, עם מכלולים מחברות מוכרות ואמינות שלא נופלת מהמתחרים. רכבי סאנגיונג לאורך הדורות מיוצרים רכים ונמוכים מדי (מוסו, רקסטון, אקטיון) וזה פוגם ביכולת השטח שלהם. קיט הגבהה ומיגון במקומות המוצנעים ואין להם בעיה לעבור בכל מסלול שעוברים בו בזלזול מובילי הקטגוריה.
אז נכון, החלפים פחות זמינים, יש פחות אפשרויות שיפור ומוסכניקים לא עפים עליהם, אבל מצד שני המחירון הוא בערך חצי מרכב שטח / טנדר מקביל של ההחבר'ה מיפן וכשמכניסים את התמורה לכסף למשוואה קשה מאוד למצוא תמורה טובה יותר לכסף מהרכבים האלה.

-->