PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה במציאות רכב עבודה חזק, אמין וטוב

guye1
08-05-19, 09:04
מחפש רכב שיידע להעמיס ולסחוב ולתת הכל בעבודה, חשוב שהוא יהיה אמין ולא יקר יותר מ260 אלף - על מה ממליצים?

דניאל מאירי
08-05-19, 09:05
ויגו חדש ?

asafk
08-05-19, 09:18
מי נוהג? יש רשיונות C1 ?
צריך לגרור?
מעמיסים דברים גדולים?
נוסעים הרבה בכביש 6?
נכנסים לדרכי עפר? לשטח? אתרי בניה?

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

guye1
08-05-19, 19:25
סליחה אם לא הייתי ברור..
בגדול אני קבלן שיפוצים מסתובב הרבה באתרי בניה.
מחפש טנדר שיכול להעמיס מעל לטון
ושלא יזלול לי דלק כי אני הרבה בדרכים,
רק אני נוהג ברכב

תודה!

GodsFather
09-05-19, 00:13
תמיד סוחב טון ומעלה?

אפשרי טנדר מתחת ל4 טון ועגלה וכך לפצל עומסים ועלויות?

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

GuyMakel
12-05-19, 10:44
היי, שמע אני לא מומחה, אבל קיבלתי פידבקים מעולים על הראם, במיוחד אם אתה צריך להעמיס משקלים כבדים.

asafk
12-05-19, 13:07
הראם מצויין.
כקונספט, טנדר פולסייז זה נהדר. אבל צריך לשים לב שגם העלויות שלו גבוהות, וזה מעבר לכך שהוא כמו כל משאית אחרת הוצאה מוכרת באופן מלא וניתן זיכוי מסויים על הבלו.
מנגד טנדר יפני 'קטן' ומאחוריו עגלה נגררת יעלה פחות ויסחוב יותר. היתרון הוא רב שימושיות ואפשרות להסתובב רק עם הרכב בלי העגלה.

אסף.

maorgil
12-05-19, 21:59
הראם מצויין.
כקונספט, טנדר פולסייז זה נהדר. אבל צריך לשים לב שגם העלויות שלו גבוהות, וזה מעבר לכך שהוא כמו כל משאית אחרת הוצאה מוכרת באופן מלא וניתן זיכוי מסויים על הבלו.
מנגד טנדר יפני 'קטן' ומאחוריו עגלה נגררת יעלה פחות ויסחוב יותר. היתרון הוא רב שימושיות ואפשרות להסתובב רק עם הרכב בלי העגלה.

אסף.

תראה גבי המחיר אני לא בטוח שאתה צודק, אני רואה שהראם 3500 החדש הוא במחיר יחסית טוב, וממה שאני מכיר הכושר העמסה שלו גבוה, סתם שאני אבין מה המחיר שראית לטנדר יפני קטן?
http://ramtruck.co.il/Ram3500-apr19-2199/

asafk
12-05-19, 23:21
אני בכלל לא מדבר על מחיר הקניה.
צריכת דלק גבוהה יותר. ביטוח של משאית. יקר ועוד לא דיברתי על השתתפות עצמית אם וכאשר. טיפולים שוטפים יקרים יותר. כל נסיעה בכביש 6 יקרה יותר וכן הלאה וכן הלאה.
הקנייה כאמור זה החלק הקל.
אבל זה מתקזז לפחות חלקית כי הכל הוצאות מוכרות ומכאן זה שאלה שרואה החשבון צריך לענות עליה.
אם כבר החלטת לכיוון פולסייז - מצויין.
שלושת המתחרים בקטגוריה טובים. בגלל שאנחנו באתר ג'יפים - לסילברדו אין מה לחפש בשטח והבחירה בין ראם לפורד היא עניין של טעם. והיא לא בחירה קלה...

אסף.

guye1
13-05-19, 10:17
אני בכלל לא מדבר על מחיר הקניה.
צריכת דלק גבוהה יותר. ביטוח של משאית. יקר ועוד לא דיברתי על השתתפות עצמית אם וכאשר. טיפולים שוטפים יקרים יותר. כל נסיעה בכביש 6 יקרה יותר וכן הלאה וכן הלאה.
הקנייה כאמור זה החלק הקל.
אבל זה מתקזז לפחות חלקית כי הכל הוצאות מוכרות ומכאן זה שאלה שרואה החשבון צריך לענות עליה.
אם כבר החלטת לכיוון פולסייז - מצויין.
שלושת המתחרים בקטגוריה טובים. בגלל שאנחנו באתר ג'יפים - לסילברדו אין מה לחפש בשטח והבחירה בין ראם לפורד היא עניין של טעם. והיא לא בחירה קלה...

אסף.

הכיוון הוא טנדר פולסייז כי חשובה לי גם חווית הנסיעה. בגדול באמת ההתלבטות פה היא בין הראם לפורד עם נטייה לראם.
בדקתי את המבצע ש maorgil העלה והראם 3500 החדש נראה מבטיח. יש מצב שאלך אליו.
בכל מקרה זה בהחלט עוזר לי לגבש דעה וכיוון אז תודה רבה!

איל מ
13-05-19, 10:32
בדוק אם עדיף לך ה2500 או ה3500.
אם המשקל שאתה מעמיס הוא עד טון (וקצת), ואתה לא נוסע קבוע עם משקל, ה2500 הרבה יותר הגיוני.
אם אתה קבוע עמוס או מתכנן להעמיס יותר לכיוון הטון וחצי ומעלה אז עדיף ה3500.
(מבחינת גודל הם אותו דבר, בהנחה ואתה מזמין את הקצר).

MR BIG
13-05-19, 12:21
לפותח השרשור :

כל המילים שכולם כתבו פה נכונות ויפות ונהדרות .מסכים עם הכל.(באמת, לא בציניות)

אבל עכשיו , עשה לעצמך טובה : עזוב את המילים ,ועבור בבקשה למספרים .
קח את כל המספרים ושים בטבלאות השוואה מסודרות. ותשווה את כל עלות הרכב לתקופה ולק"מ עם כל שלל מרכיבי העלות . ( רמז : הדלק הוא עלות שמצטלמת טוב , אבל היא לא הכסף הגדול...)

כבר לא יכול לספור כמה פעמים כתבתי את זה כאן בפורומים השונים:

תגדיר תקופת שימוש, סה"כ ק"מ מתוכננים , מחיר קניה + מכירה משוער וגזירת עלות ההון לחודש/שנה, צריכת דלת משוערת , עלות אחזקה לק"מ , עלות טסט וביטוחים .

בהצלחה .
אייל.

yuvalshin1
13-05-19, 21:24
לדעתי אם אתה עובד וצריך רכב שיסחוב לך גם אם יש לך מעל משקל של טון אז לך כבר על 3500 יספק לך את הסחורה זה בטוח..

-->