PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות לטאבלטים סביב 700 שח ?

JustDoB
24-05-19, 08:08
הי, מחפש לרכוש שניים לילדים (סיפור ארוך),
בשאיפה 500-700 שח.
אשמח להמלצות על דגמים טובים סביב המחיר הזה.
מה הנתונים שחשוב לא לוותר עליהם ? (זיכרון, מעבד וכו') ?
תודה.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

malikmalik
24-05-19, 22:54
קנינו כזה לא מזמן, amazon fire 7 kids , מגיע עם כיסוי מוקשח, בקרת הורים מובנית הילד לא יכול להתקין או להגדיר שום דבר בלי אישור מהפרופיל של ההורה, בגלל שרשמית לא נמכר בארץ היה קצת סיפור לבצע הפעלה ראשונית אבל אחלה מוצר

All-New Fire 7 Kids Edition Tablet, 7" Display, 16 GB, Blue Kid-Proof Case https://www.amazon.com/dp/B07H8WS1FT/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_pSe6CbZ1NEN9R

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

amirmoshe
25-05-19, 07:06
קנינו כזה לא מזמן, amazon fire 7 kids , מגיע עם כיסוי מוקשח, בקרת הורים מובנית הילד לא יכול להתקין או להגדיר שום דבר בלי אישור מהפרופיל של ההורה, בגלל שרשמית לא נמכר בארץ היה קצת סיפור לבצע הפעלה ראשונית אבל אחלה מוצר

All-New Fire 7 Kids Edition Tablet, 7" Display, 16 GB, Blue Kid-Proof Case https://www.amazon.com/dp/B07H8WS1FT/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_pSe6CbZ1NEN9R

Sent from my SM-G930F using Tapatalkיש לו עברית מלאה?
יתמוך גם בעמוד ענן?

JustDoB
25-05-19, 08:06
תודה,
אין צורך שיהיה כל כך מותאם לילדים, גם כי הם גדולים וגם כי השימוש יהיה של כולנו.
ועברית כן חשוב.
תודה

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

malikmalik
25-05-19, 08:31
יש לו עברית מלאה?
יתמוך גם בעמוד ענן?

Sent from my SM-G930F using Tapatalkיש מקלדת עברית אבל הממשק באנגלית
לא הבנתי את השאלה על ענן יש יוטיוב נטפליקס וכל מיני שירותי תוכן של אמזון אם לזה אתה מתכוון

erezgur
25-05-19, 09:18
רגע.

לחלק גדול מהטבלטים אין כיום בכלל GPS. אם רוצים שישימש גם לניווט אז זו תכונה שחייבים לבדוק טוב לפני (לפעמים מציינים רק A-GPS או AGPS וזה לא תמיד אומר שיש GPS).

שוק הטבלטים שהיה מאד מבטיח לפני כמה שנים מאד דעך בגלל הגדלת מסכי הטלפונים החכמים. אם פעם מסך טלפון היה של 3.5-4 אינטש (ואז ברור שיש שוק פוטנציאלי למכשירים עם צגים של 7 אינטש=טבלטים) אז כיום רוב הטלפונים החכמים מגיעים עם מסכים של 6 אינטש ומעלה והביקוש לטבלטים של 7 אינטש מאד חלש.

שוק הטבלטים פנה באופן טבעי לקהל ביתי ולצרכים של צריכת תוכן - צפיה בסרטים וסדרות, האזנה למוזיקה-משולבת תמונה/סרט (הזרמות מדיה מסוגים שונים כמו יוטיוב, נטפליקס, אמזון ועוד ועוד), קריאת ספרים אלקטרוניים (כאן התפתחו מספר טבלטים בעלי יחס אורך-גובה קצת שונה, תאורת מסך / טכנולוגיית הצגה קצת שונים) וגם גלישה באינטרנט מהכורסא כתחליף למחשב נייד (אבל זהו שוק משני לדעתי). אין כמעט צרכנים הזקוקים ל-GPS לצרכי ניווט. חלק מהמעבדים הזולים וערכות השבבים של הטבלטים הללו אינו כולל GPS.

לטעמי (בלבד), כאשר קונים טבלט זול הייתי מתרכז ב:
א. מערכת הפעלה חדשה יחסית (לא פחות מאנדרואיד 6 ואולי אפילו 7) - זה מדד לא רע לשאר הדברים כמו "גיל" המכשיר, דור המעבדים ושאר רכיבי האלקטרוניקה שלו.
ב. זיכרון - מינימום 2 ג"ב, לא יזיק גם 3-4 (אין באמת *עדיין* הצדקה ל-4 ג"ב ויותר, אבל 1ג"ב מאד יגביל אותך...)
ג. שטח אחסון - 1 ג"ב לפחות ובהחלט הייתי אומר 32 ג"ב ויותר, כרטיס זיכרון חיצוני הוא יתרון אבל לא תחליף לשטח אחסון פנימי - לא כל דבר אפשר להעביר תמיד לכרטיס זיכרון!
ד. מעבד מסדרה חדשה יחסית (אפשר לחפש לפי דגם המעבד ולבדוק שיצא לשוק ב2-3 השנים האחרונות), למרות שלא בטוח שזה מאד חשוב.
ה. מצלמה/ות - אותי ממש לא מעניין לצלם עם הטבלט, אני מתעלם מהמצלמה, אבל אם זה חשוב - לבדוק מה מקבלים ...
ו. המכשיר מיועד למשחקים - כאן צריך להביא בחשבון את ערכת השבבים ולא רק את המעבד. לא מעניין אותי אישית ואיני מתמצא. מצטער. אם זה לילדים המשחקים במשחק החביב עליהם - לא יהיה נעים לגלות שהוא מקרטע על הטבלט...

אני יכול להעיד על הטבלטים שיש אצלנו בביית:
1. Teclast T10 - טבלט 10 '' עם GPS משמש גם לצרכי ניווט ברכב - מסך טוב יחסית, מספיק זיכרון, מעבד סביר בהחלט יחסית יציב ומעט בעיות עד כה (לפעמים התצוגה נכבית וצריך ללחוץ על הכפתור כדי להפעילה מחדש - זו הבעיה המרכזית ואולי היחידה שמציקה לי).
2. Teclast X80 PRO - טבלט 8'' עם מסך סביר ללא GPS, הכל סביר יחסית. החסרונות - קליטת ויפי חלשה - קולט פםחות טוב ממחכשירים אחרים באותו מיקום בביית. משמש לקראית ספרים אלקטרוניים בעיקר.
3. Amazon fire HD 8 -טבלט 8'' מאמזון (נקנה במבצע ב-50$ בערך בחו"ל. הפך להיות המכשיר העיקרי לקריאת ספרים אלקטרוניים, משחקים פשוטים וגלישה. מעבד של MDK כמו הקודמים שהזכרתי, קליטה מצויינת של ויפי, מסך מצויין לצרכים אלו. המחיר הזול הוא לגרסת הפרסומות (אמזון מציגה על שומר המסך וברקע - תמונות מתחלפות שהן פרסומות למשחקים, סדרות, ספרים שניתן לרכוש בחנות היישומים של אמזון. צריך לקרוא מעט כיצד להוסיף את חנות היישומים של גוגל (מגיע עם אנדרואיד "של אמזון" - הם עטפו את הממשק הרגיל בכלים שלהם וחנות יישומים של אמזון, כמובן) אבל זה ממש פשוט וכל אחד יכול לעשות. בהתחלה עוד נלחמתי קצת כדי "לדכא" את המעטפת והפרסומות של אמזון, אבל ברגע אחד של חוסר תשומת לב ועדכון תוכנה לא זהיר ושוב הפך המכשיר לאמזון... התרגלנו.

בקיצור - רק אחד מהנ"ל הוא עם GPS ויכול לשמש כמכשיר ניווט, צריך לחפש ולבדוק טוב אם נושא זה חשוב - זה יפיל את רוב האפשרויות שתיתקל בהן...

-->