PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ לפני קנייה: לנד קרוזר ארוך 2007 166 כ"ס עם 400 שעון

inverminx
02-06-19, 19:20
לנד קרוזר ארוך 8 מקומות 2007 166 כ"ס KDJ120L-GKAEYW. עסקה מסוחר קרוב משפחה שלי שקנה אותו מאחד שהחליף ללנד קרוזר חדש.
יד ראשונה אחרי ליסינג מימוני (אותו נהג שהחזיק ברכב מהיום הראשון) ברשותי 20-30 דפים מהחברה שמפרטים את כל הטיפולים שהרכב עבר.
לא ראיתי משהו חריג - אבל אני כנראה לא יודע מה לחפש . מצאתי שהחליפו מאייד מזגן מקורי לפני שנתיים, ועשו קצת פחחות לפני 7 שנים - מעבר לזה הכל נראה כמו טיפולים שוטפים.
הרכב טופל רק אצל היבואן, כל 9000-10000 ק"מ, עבר ביקורות חורף והמוסך גם העביר אותו טסטים בכל פעם. עושה רושם ששימש פחות לשטח ויותר לנהיגה. נסעתי על הרכב 2-3 דקות - מרגיש מצויין יחסית לגילו והשעון. הרגיש כמו רכב של 150-200 ולא כמו 400, בדקתי מכלולי 4X4 LOW באופן בסיסי ביותר - נראה שהשתלבו כולל נעילה. מצבר חדש. מצב פנים הרכב סביר. מצב חיצוני - מוזנח אך תואם את גילו - ללא סימנים לתאונות \ החלפת חלקי פח (נראה שהחליפו מראת צד כי הצבע האחורי שלה מקולף - כנראה סימן..). מכות קטנות בפגושים מחניות. צריך קצת קוסמטיקה. מיגון אספיר. לא חושב שיש לו הגבהה. לא התאמצו לדנדש אותו.

רכב שטח ראשון שלי - מיועד לטיולים בלבד - מעריך כ5000K לשנה - לא מתכנן להשתגע בשלב הראשון - כי המטרה היא לטייל עם המשפחה ולראות עד כמה אני מתחבר לתחביב הזה - אחרת כנראה הייתי הולך על הג'ימני החדש.
אם לא נתחבר נמכור וכנראה שלא נפסיד, אולי אף נרוויח.

מחירו אטרקטיבי (70K) ונראה שהוא מטופל כמו שעון - אך בכ"ז - האם כדאי ללכת על רכב עם נסועה רבה שכזו?

האם לחפש משהו ספציפי בפירוט מהמוסכים?

מישהו יודע לומר עלות ביטוח מקיף ואם שווה לעשות עבור רכב שכזה? (עבור נהג יחיד בן 40 עם היעדר תביעות.)

תודה!

asafk
02-06-19, 19:23
חפש בהיסטוריית הטיפולים החלפת מזרקים. אם לא תמצא - זה ייפול במשמרת שלך וזה יקר. ממש יקר.
חוץ מזה אתה צודק - להפסיד כנראה שלא תפסיד הרבה אם תקנה ותמכור אחרי זמן קצר.

אסף.

inverminx
02-06-19, 19:36
חפש בהיסטוריית הטיפולים החלפת מזרקים. אם לא תמצא - זה ייפול במשמרת שלך וזה יקר. ממש יקר.
חוץ מזה אתה צודק - להפסיד כנראה שלא תפסיד הרבה אם תקנה ותמכור אחרי זמן קצר.

אסף.
124405

היה משהו ב190K לפני 7 שנים. לא סגור שזה החלפה, מה אתה אומר ?

assafy
02-06-19, 19:48
מחיר נמוך. גם אם תצטרך להחליף אינג'קטורים זה סיפור של פחות מ10k ש"ח. נראה לי עדיין משתלם.

zerez
02-06-19, 19:52
נראה שהחליפו את האטמים של המזרקים אבל לא את המזרקים עצמם, תחפש אם יש בחלקים סט מזרקים או שיפוץ מזרקים בעבודות חוץ.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

נמרוד
02-06-19, 19:55
זה אכן תיעוד של החלפת מרססים.

זה הנחה יפה על מחיר השוק של לנדקרוזר 2007 שהוא פלוס-מינוס 100k.

לשימוש שלך, נשמע כמו עסקה אטרקטיבית.

zerez
02-06-19, 20:19
זה אכן תיעוד של החלפת מרססים.

זה הנחה יפה על מחיר השוק של לנדקרוזר 2007 שהוא פלוס-מינוס 100k.

לשימוש שלך, נשמע כמו עסקה אטרקטיבית.איפה ראית החלפה? אני ראיתי פירוק והרכבה, אטמים חדשים אבל לא ראיתי בחלקים שיש מרססים ולא שיפוץ

נדב ש.
02-06-19, 20:27
המוסך מפרק ושולח למכון דיזל, מה שנקרא "עבודות חוץ" בעמודה אחרת בחשבון.

נדב ש.
02-06-19, 20:38
124405

היה משהו ב190K לפני 7 שנים. לא סגור שזה החלפה, מה אתה אומר ?

אל תתרגש מהמחיר שנתן לך, הוא סוחר וכנראה שלקח אותו במחיר הרבה יותר נמוך, אז הייתי לוחץ עוד קצת לכיוון ה 60k , זה מה שהרכב הזה שווה(ואולי אפילו פחות), כמה שתילחץ יותר ככה לא "תפסיד" במקרה של תיקונים כאלה ואחרים, אם ב 200k בוצעו כל ההחלפות שכללו שיפוץ מזרקים, החלפת משולשים וכו' וכו' והיום הרכב עם 400k אז צפה פגיעה מכל המכלולים האלה שוב, וזה לא זול. ועוד לא דיברנו על שאר המכלולים(גיר, סרנים, טרנספר, מסרק הגה וכו') שגם הם עברו את אותו ק"מ.

משום מה "מחיר השוק" נידבק לכלל הל"ק לא משנה מה מצבם, אבל המציאות מראה אחרת, הרכבים הבאמת שמורים עם ק"מ ויד נמוכים אכן נימכרים מעל למחירון, אבל אל תיטעה-הרכבים "השחוטים" עם ה 400k והמוזנחים נימכרים הרבה מתחת, יותר בכיוון הסכום שציינתי.

ishc
02-06-19, 20:39
70 אלף על אוטו בן 12 עם חצי מיליון קילומטרים?
רק לי זו נשמעת עסקה הזויה?

assafy
02-06-19, 21:26
70 אלף על אוטו בן 12 עם חצי מיליון קילומטרים?
רק לי זו נשמעת עסקה הזויה?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalkאנשים מבקשים (ומקבלים) מחירים כאלו על פראדו מתחילת שנות האלפיים.

ishc
02-06-19, 21:45
אנשים מבקשים (ומקבלים) מחירים כאלו על פראדו מתחילת שנות האלפיים.אז מה עם מבקשים... זה אומר שצריך להיות עדר ולקנות?
רכב עם 400 אלף קילומטר זה רכב ישן וכנראה גם קצת עייף וזה לא משנה עם זה פאגרו שנת 2000 ב-25 או טויוטה שנת 2007 ב-70 אלף.
אז לדעתי אם אתה מקבל שאתה נוסע על אוטו עם 400 אלף קילומטרים עדיף שיעלה כמה שפחות ואם אתה כבר מוציא סכום יותר משמעותי תחפש משהו יותר אטרקטיבי.

zerez
02-06-19, 21:49
המוסך מפרק ושולח למכון דיזל, מה שנקרא "עבודות חוץ" בעמודה אחרת בחשבון.אני יודע, ולכן כתבתי לחפש בשאר הדפים אם יש שם שיפוץ או קניה של חדשים, אם לא אז כניראה שרק החליפו אטמים

שמוליקו
03-06-19, 07:38
אני יודע, ולכן כתבתי לחפש בשאר הדפים אם יש שם שיפוץ או קניה של חדשים, אם לא אז כניראה שרק החליפו אטמים

אני לא בטוח שזה משנה אם החליפו או לא.
זה היה ב 180000.... הרכב עבר מאז עוד 200000, מה שאומר שבהכרח המזרקים זקוקים להחלפה.
זה סכום שצריך לקחת בחשבון,
רכב שאמור לשמש לשטח, צריך לעבור על כל הגומיות הבושינגים התפוחים, לדעתי כל מה שלא הוחלף עד היום לאחר שיתחיל לנסוע בשטח יחייב החלפה.
להערכתי הגסה בלי לראות את הרכב, רק ממה שנכתב כאן על מצבו, צריך להכין ערימה של מזומנים כדי לישר קו.
טיפולים שוטפים זה חשוב מאוד ומעיד על תחזוקה סבירה וכנראה פלטפורמה לא רעה להתחלה, אבל לא הכל.

מצד שני, אל תשחטו אותי, אבל יחסית לשוק המחיר פצצה וגם אחרי שתשים מזרקים בוקסות ועוד, כנראה שלא באמת תפסיד.
רק חכה עם תוספות, קודם תראה שהמשפחה מתחברת, התוספות יקרות ושם כבר תתחיל להפסיד במקרה של מכירה מהירה.

צריך לשים לב למנורות בלוח שעונים, נורת ABS ומנוע יכולות להצביע על מכלול ABS תקול (משומש או משופץ כמעט 5K ש"ח חדש לכוון ה 8K)
זו רק דוגמא לעלויות ברכב הזה...

oferc
13-06-19, 09:58
אני יודע, ולכן כתבתי לחפש בשאר הדפים אם יש שם שיפוץ או קניה של חדשים, אם לא אז כניראה שרק החליפו אטמים

יש קבוצת וואצאפ יעודית ללנדקרוזר , מומלץ להתחבר ולשאול שם מה המחלות ומה לבדוק

לגבי המזרקים , בעזרת קבוצת הוואצאפ הזאת חבר החליף 4 מזרקים מקוריים-חדשים + עבודה + אטמים ב6000 שקל , פחות מחצי מחיר .

GodsFather
13-06-19, 10:06
יש קבוצת וואצאפ יעודית ללנדקרוזר , מומלץ להתחבר ולשאול שם מה המחלות ומה לבדוק

לגבי המזרקים , בעזרת קבוצת הוואצאפ הזאת חבר החליף 4 מזרקים מקוריים-חדשים + עבודה + אטמים ב6000 שקל , פחות מחצי מחיר .

בא לך לפרט פה לטובת שאר החברים, במקום לשלוח אותו אל מחוץ לג'יפולוג?

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

שמוליקו
13-06-19, 10:57
בא לך לפרט פה לטובת שאר החברים, במקום לשלוח אותו אל מחוץ לג'יפולוג?

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

+1
גם אותי מעניינת הקבוצה...

assafy
13-06-19, 11:35
תומר פלד מאיזור בית שאן מפרסם ב6300 (אני חושב לפני מעמ).

oferc
13-06-19, 12:47
כן אני יכול לפרט :

יש בחור מסינגפור ידוע עם נסיון של הרבה משלוחים לארץ , שאת המספר טלפון שלו קיבלנו מקבוצת הלנד קרוזר , התכתבנו איתו בוואצאפ , ביצענו העברת כספים (כ900 דולר) והוא שלח בדואר רשום 4 מזרקים מקוריים, הגיע תוך שבועים (הוא גם שולח מזרקים לפאגרו ורכבי דיזל יפנים אחרים).

מחזירי שמן ואטמים עלו בארץ 500 שקל
עבודה כ600 שקל .

זו העלות המדוייקת שעלה ללנד קרוזר 2008 ארוך(הרבה פחות מ6000 שקל) , מי שישלח לי הודעה בפרטי אשלח לו טלפון של הבחור מסינגפור ושל המכונאי.

כמובן שאין אחריות על ההזמנה בהתכתבות , לדעתי זה סיכון וההתבססות על נסיון קודם לא מבטיחה 100% .

אבקש את פרטי קבוצת הוואצאפ מהחבר (לי יש את של פאגרו) ואפרסם פה בהמשך

שמוליקו
13-06-19, 12:56
כן אני יכול לפרט :

אבקש את פרטי קבוצת הוואצאפ מהחבר (לי יש את של פאגרו) ואפרסם פה בהמשך

תודה :)

oferc
25-06-19, 21:39
תודה :)

שמוליקו , שלח לי בהודעה את המספר סלולר שלך , אבקש שיוסיפו אותך לקבוצה, אחרי שתכנס לקבוצה תוסיף את שאר החברה מגיפולוג שמעוניינים

anery
26-06-19, 00:34
שמוליקו , שלח לי בהודעה את המספר סלולר שלך , אבקש שיוסיפו אותך לקבוצה, אחרי שתכנס לקבוצה תוסיף את שאר החברה מגיפולוג שמעונייניםמעוניין...

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

-->