PDA

צפייה בגרסה מלאה : אנדרויד ללנד קרוזר ארוך 2007 166כס

inverminx
07-06-19, 09:49
היי
האינטרנט מלא במיליון אופציות, בגלל שהכל היום סיני, אי אפשר באמת להשוות מבלי לראות בעין. - לא בטוח מה יכול להתאים לרכב שלי. אשמח לקבל יעוץ איזה מערכת מומלצת אפשר להתקין על הרכב הנל. למי שהזמין מחול אשמח לקבל לינקים ומי שהתקין בארץ אשמח לקבל המלצות.
תודה

124459

biranit50
09-06-19, 18:00
גם אני אשמח ללמוד מנסיונם של אחרים: לנדקוזר בנזין 2004 לקשרי

anery
09-06-19, 23:26
היי
האינטרנט מלא במיליון אופציות, בגלל שהכל היום סיני, אי אפשר באמת להשוות מבלי לראות בעין. - לא בטוח מה יכול להתאים לרכב שלי. אשמח לקבל יעוץ איזה מערכת מומלצת אפשר להתקין על הרכב הנל. למי שהזמין מחול אשמח לקבל לינקים ומי שהתקין בארץ אשמח לקבל המלצות.
תודה

124459התקנתי מחו"ל לפני כמה שנים, כך שהלינק פחות רלוונטי אבל מסתובבים הרבה מכשירי אנדרואיד שמתאימים ללנד קרוזר. במקרה שלך, כמו אצלי, צריך לחתוך את הפנל או לקנות בחברה פנל של דגם לקצורי.
הדיסק הלך אחרי שנה בערך. ווייז קורס מדי פעם, אבל סהכ בעלות של כ 400 דולר + מכס ומעמ זה משתלם. התקנתי לבד חוץ מאשר את מצלמת הרוורס שאותה התקין לי בעל מקצוע בתור טובה.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

anery
10-06-19, 00:18
היי
תודה

124459התקנתי מחו"ל לפני כמה שנים, כך שהלינק פחות רלוונטי אבל מסתובבים הרבה מכשירי אנדרואיד שמתאימים ללנד קרוזר. במקרה שלך, כמו אצלי, צריך לחתוך את הפנל או לקנות בחברה פנל של דגם לקצורי.
הדיסק הלך אחרי שנה בערך. ווייז קורס מדי פעם, אבל סהכ בעלות של כ 400 דולר + מכס ומעמ זה משתלם. התקנתי לבד חוץ מאשר את מצלמת הרוורס שאותה התקין לי בעל מקצוע בתור טובה.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

ronenhod
14-06-19, 11:31
לפני שנה וחצי קניתי באליקספרס את
https://www.aliexpress.com/item/32818860128.html
עבור פראדו מודל 2017.
התקנתי בעצמי. כל החיווטים התאימו והיה צורך בשיפצורים קלים בחיזוקים, אבל אין ספק שמדובר במוצר מצויין, שמתפקד נהדר. משמש בעיקר לוייז, עמוד-ענן, מוזיקה, רדיו, ויוטיוב.
מצלמה אחורית כבר הייתה לי, וקידמית הוספתי.
גם למד בקלות את הכפתורים (לכל כפתור יש פונקציות שונות לחיצה קצרה וארוכה).
בהצלחה.

-->