PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם הקומפרסור של ל.כ. יכול להפעיל "פטיש אוויר"?

Alon
01-02-06, 14:46
שלום
עקב פריצת דיסק אני מחפש פתרון להחלפת גלגלים \ פנצרים.
מה שחשבתי הוא לקנות מל.כ. את הקומרסור שהתכוונתי לקנות בכל מקרה ולקנות כמו של פנצר מאכר אני לא משוכנע שהשם הוא פטיש אוויר.
השאלה האם הקומרסור יכול להפעיל כלי כזה או שהוא קטן מדי \ חלש מדי?
ראיתי אצל אחד מחברי הפורום קמפרסור גדול יותר מזהשהם מוכרים היום האם עדיין קיים אצלם?
לתשובתכים אודה.
אלון

ניר ל
01-02-06, 16:14
אם תקנה מיכל גדול, נניח 40 ליטר תוכל לחבר אליו את הקומפרסור, לתת לו לבנות לחץ במשך רבע שעה ואז להפעיל פטיש כדי לפתוח הברגות בגלגל אחד, עסק מסורבל ומיותר -
יותר פשוט לקנות מפתח אימפקט חשמלי או נטען.

barak4*4
01-02-06, 16:22
אם זו הסיבה - רפואית, תוך רצון להמנע ממאמצים, נראה לי שמוט ארוך שישמש כמוט מומנט יפתור את הבעיה בדרך הרבה יותר קלה, לא?
ומה תעשה כשתצטרך להוריד את הגלגל התקול ולהרכיב את התקין? זה גם משקל לא קטן?

elad000
01-02-06, 18:52
קיימים מכשירים דומים חשמליים, נראים כמו מברגה/ מקדחה נטענת, אבל הפעולה זהה לזו של ה"פטישונים" שמשתמשים עם לחץ אוויר. הבעייה העיקרית- דורשים טעינה.

סולי
02-02-06, 21:59
אם זו הסיבה - רפואית, תוך רצון להמנע ממאמצים, נראה לי שמוט ארוך שישמש כמוט מומנט יפתור את הבעיה בדרך הרבה יותר קלה, לא?
ומה תעשה כשתצטרך להוריד את הגלגל התקול ולהרכיב את התקין? זה גם משקל לא קטן?

מוט ארוך לא יעשה לדעתי עבודה טובה יותר ממברגה נטענת.
מברגה חשמלית היא הדרך הכי קלה ונוחה לחלוץ את האומים מהגלגל.

לגבי הורדה,
יש דרך נוחה וקלה להוריד גלגל מהנאבה.
לכופף את הברכיים בלבד (גב זקוף) כאשר אתה עם הגב כלפי הגלגל.. והידיים מתלבשות על השפה העליונה של החישוק.. ואז פשוט מותחים את הבירכיים.
יש עוד מספר שיטות אבל הן מתאימות יותר לעבודה בזוג ולגלגלים גדולים במיוחד.
לגבי הרמה של גלגל שוכב,
כאשר משתמשים עם קצות אצבעות הרגליים כקונטרה לשפת הצמיג והידיים שוב תופסות את השפה הקיצונית של החישוק.. ובעזרת הטיית משקל הגוף אחורה הגלגל עומד.
על מנת להרים אותו למתקון אחורי.. שוב מהבירכיים

צפריר כץ
05-02-06, 08:47
אלון-המדחס לא יכול לשמש אותך בהפעלת פטיש אויר ,גם אם תחבר אותו למיכל של 40 ליטר
זה לא יעשה את העבודה,זה יספיק בערך לפתוח בורג אחד ואז תצטרך לחכות שוב בכדי לפתוח בורג נוסף.כמו כן לשאלה שנשאלה כאן בעבר לגבי פיסטולט(מרסס נפט או צבע) אז שוב אותה תשובה-לא מתאים .זה לא שאני לא רוצה למכור ,אבל מי שקונה שלפחות ישתמש ויהנה.דרך אגב-לניפוח צמיגים הוא עושה את העבודה מעולה.
צפריר

Alon
05-02-06, 13:16
שלום
מה שחשבתי הוא לקנות מל.כ. את הקומרסור שהתכוונתי לקנות בכל מקרה ולקנות כמו של פנצר מאכר אני לא משוכנע שהשם הוא פטיש אוויר.

אלון

צפריר שלום וברוך בואך לפורום
את הקומפרסור התקוונתי לקנות בכל מיקרה (ראה ציטוט) אחרי שראיתי בשטח איך הוא מנפח גלגל מאפס בזמן קצר והתרשמתי.
תודה

רוני שורץ
07-06-06, 09:28
שלום
השאלה האם הקומרסור יכול להפעיל כלי כזה או שהוא קטן מדי \ חלש מדי?
ראיתי אצל אחד מחברי הפורום קמפרסור גדול יותר מזהשהם מוכרים היום האם עדיין קיים אצלם?
לתשובתכים אודה.
אלון

רוב הקומפרסורים בשוק חלשים מאד ולוקח להם זמן רב לנפח גלגל
ישנם בודדים שעושים את העבודה , אני מכיר 2 מודלים
תתקשר אלי
054-4452031
רוני

מאיר רוטברג
07-06-06, 11:01
הקומפרסורים של ל.כ מעולים

הכי חשוב יש עם מי לדבר, והוא אפילו נחמד,

צפריר מה זה הקומפרסור החדש הדו ראשי??
תן קצת נתונים עליו נראה פתרון נהדר לטיולים

ארז
07-06-06, 11:25
צפריר צר לי אבל אני לא מסכים איתך(תרגע...זה לטובתך).
אני בונה להרבה לקוחות מיכל אוויר על בסיס הקומפרסורים של ל.כ, 40 ליטר בהחלט מספיק לעבודה עם פטיש אוויר על הגלגלים, העניין נבדק לא פעם.

asafk
08-06-06, 20:02
אם כבר יש לך מקור אוויר (קומפרסור + מיכל גדול)- פטיש אוויר יעשה את העבודה. אבל אם אתה הולך לקנות קומפרסור ולחבר לו מיכל, ועוד לקנות פטיש אוויר- עזוב אותך. קנה מברגת אימפקט נטענת איכותית. תשתמש בקומפרסור למה שהוא מיועד (למלא גלגלים), תשתמש במברגה לפתוח את הגלגלים.

אסף.

asafk
08-06-06, 20:06
רוב הקומפרסורים בשוק חלשים מאד ולוקח להם זמן רב לנפח גלגל
ישנם בודדים שעושים את העבודה , אני מכיר 2 מודלים
תתקשר אלי
054-4452031
רוני

רוני, משמח אותי שאתה כאן ועוזר לאנשים, אבל בבקשה, להבא להזכיר את העובדה שאתה מוכר כלי עבודה. בנוסף, אם יש לך מידע שיכול לעזור- נסה לשתף בו את הפורום ("תתקשר אלי" לא משתף במידע, אלא אומר רק שיש לך מידע). במידע מעורפל אין טעם, לדעתי.

אסף.

צפריר כץ
09-06-06, 15:13
שלום לכולם .מצטער על העיכוב בתשובה,לצערי לא נכנסתי לפורום כמה ימים.
ארז-אין לנו ויכוח לגבי היכולת של המדחס עם מיכל 40 ליטר להפעיל פטיש אויר,השאלה היא רק איך.
רוצה לומר שגם את המדחסים הכחולים שלנו (הגדולים)220 וולט עם מיכל 65 ליטר אנחנו לא מוכרים במגרש לאנשים שרוצים לעבוד עם פטיש בדיוק מאותה סיבה והיא שלאחר כמה פתיחות(קצת מדי לטעמי ) הם צריכים לחכות לאויר -מה שעלול לגרום להם להיות ככה :-x :( . אתה ואני רוצים את הלקוחות שלנו ככה :grin: :lol: :grin: .לגבי השימוש במדחס גם לנעילות , זה כבר סיפור אחר לגמרי, ואני יודע בעיקר מח'ברה מכאן (יש כבר כמה עשרות שמשתמשים לנעילות )שזה עובד מצויין ,וזה כמובן בגלל שמדובר בכמויות אחרות של אויר.דרך אגב בקרוב יהיה לנו פתרון טוב ויחסית זול לפתיחת גלגלים ,מפתח חשמלי 220 וולט (נראה גיבור גדול :lol: )עובד גם עם ממיר בשטח ופותר בעיה בבית למי שאין אויר.
סעו בזהירות ותנסו לא לשבור כלום בסופ"ש :lol: .
צפריר

זאביק
11-06-06, 01:03
שלאחר כמה פתיחות(קצת מדי לטעמי ) הם צריכים לחכות לאויר

כמה זה קצת ?
לכמה פתיחות זה מספיק מיכל 40 ליטר ?

ברוב המקרים המדוברים (החלפת גלגל) מדובר על 8-11 ברגים לפתוח (כולל הספייר) ומספר זהה לסגור....

צפריר כץ
11-06-06, 20:53
זאביק שלום.
אין לי תשובה מוחלטת בשבילך מכיוון שכמות האויר שנדרשת קשורה לגודל הפטיש אויר, וכמובן לאורך הצינור .לדעתי אין מצב ש-40 ליטר יספיקו ל-20 אומים.אל תשכח שלפעמים יש אומים שסגורים יותר חזק והפטיש יצרוך כמות גדולה יותר של אויר לפני שיפתח אותם.בכל מקרה לי אישית לא יצא לנסות להשתמש בפטיש עם המדחס שלנו עם מיכל מובנה של 40-ליטר. בכל מקרה אם ארז יודע אחרת מהניסיון שלו אני כמובן לא חולק עליו. מצד שני אין לי ספק שמיכל כזה יכול להיות יעיל מאד לנעילות.
צפריר.

eran4x4
12-06-06, 09:54
מצד שני אין לי ספק שמיכל כזה יכול להיות יעיל מאד לנעילות.
צפריר.

כן ולא.....

הגעתה למכשול - שכחתה לפני חצי שעה או בתחילת היום למלא את המיכל - עכשיו תחכה.....

-->