PDA

צפייה בגרסה מלאה : חניית לילה בקראוון

שעיר בגב"ב
19-06-19, 14:16
לא בטוח עד כמה זה המקום הנכון.
לא שיש לי כסף לזה כרגע (בטח אחרי גניבת הג'יפ), אבל משתשעשע ברעיון:
מי יודע להגיד בוודאות מנסיון עד כמה פשוט/מסובך העניין
של חניית לילה עם קראוון?
במידה ואני לא מחובר לתשתיות, האם ניתן לעצור ללינת לילה בכל חניון לילה מוגדר?
ומה הקשיים במידה ומדובר בחניה עם התחברות למים וחשמל?

ערן CJ
19-06-19, 16:41
במדינה חופשית, מה שאינו אסור בחוק מותר.
נכון להיום אין בארץ חוק שאוסר כניסת קמפר לחניוני לילה.
ישנם חניונים בהם הכניסה לכל רכב עולה כסף. התשלום הוא בד"כ לפי סוג הרכב או לפי מספר האנשים ברכב.
בין החניונים בתשלום ישנם כאלו שמקצים מתחמי חניה יעודיים לקמפרים ונותנים שירותי התחברות חלקיים או מלאים. בחניונים אלו תשלם מחיר גבוה יותר בגין המקום היעודי וההתחברויות.

אם אתה בעניין, חפש לך אוטובוס ישן ונוסע. שיטת המיסוי מאפשרת לחברות האוטובוסים זיכוי מלא עבור האוטובוסים לאחר שעברו 15 מהשקתם. הם מוכרים את האוטובוסים הללו שעד אתמול נסעו, במחירים מצחיקים של כ- 10K ש"ח. בישוב שלי יש חבר שבונה ממיניבוס יפה, קמפר מדהים. המיניבוס עלה לו 6500 ש"ח. האוטובוס לפי מה שהבנתי, מתוחזק היטב ונוסע מצויין.

ערן CJ

asafk
19-06-19, 18:56
חניונים עם תשתית אין הרבה - ובאילו שיש לצערנו השתלטו חברות ההשכרה כך שאין מקום ..

חניוני לילה או בר בשטח - בדיוק כמו לחנות ולהקים אוהל. ישנתי בקמפר בעשרות נקודות בכל רחבי הארץ - ביערות ,בחורשות, ליד החוף, סתם בשטח ובחניוני לילה.
הבעיה היא באתרי קמפינג בהם יש מגרש חניה מופרד פיזית מהאזור להקמת אוהלים. זה מצחיק כי היית מצפה דווקא מאתרי קמפינג להתאים לקמפרים וקרוואנים אבל הם אומרים לך לעשות קמפינג במגרש חניה וזה מבאס. אז שם אין מה לחפש.

אסף.

חנן גולומבק
21-06-19, 18:56
אפשר ומותר לחנות עם קרוואן בכל חניון לילה מורשה.

חוץ מזה תסתכל כאן, http://www.campark.co.il/

שעיר בגב"ב
23-06-19, 22:29
תודה אנשים
בקרוב יהיו לי שאלות נוספות.👍🏼

Metronome_
23-06-19, 22:39
יש הרבה אפשרויות לחניה.

החל מחניוני לילה מוכרים או פשוט חניוני רכב.

דרך רשות הטבע והגנים, שבחלק מחניוני הלילה הכשירה מקומות מתאימים, ובחלקם יש גם אפשרות חיבור לתשתיות. העלויות זהות לעלות הקמת אוהל ובתוספת 30 שח לתשתיות.

ועד חניונים פרטיים, שברובם יש תשתיות והמחיר בהתאם 200-350 ללילה.

מצב מפת פריסה (חלקית) באדיבות המפרסם, שאין לי קשר אליו, אך מגיע לו קרדיט...124633

-->