PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה-איזה קיט הגבהה של אולד מן תיקני בארץ

amoyal1984
28-06-19, 16:54
מחפש לקנות בארצות הברית קיט הגבהה ללנד קרוזר קצר דיזל 2005
איזה דגם תקני בארץ ויכול לקבל אישור של משרד התחבורה?

תודה לעוזרים

נמרוד
01-07-19, 14:51
בארה"ב לא נמכר לנדקרוזר כמו שאנחנו מכירים אז לא תמצא קיט מתאים על המדף.

אם אתה בכל זאת רוצה להתאמץ, אז זה הקטלוג של אולדמן:
http://arb24.ru/images/Catalogues/OME_MARCH_2018.pdf

בעמוד 96 תמצא את הרכב שלך, לנדקרוזר 120. מפורטים שם כל המק"טים של החלקים הרלוונטיים. החלקים השונים, קפיצים ובולמים, כן נמכרים באמריקה כי הם מתאימים לרכבי טויוטה מדגמים אמריקאים (FJ קרוזר ו4ראנר בין היתר). תוכל למצוא אולי דילר שירכיב לך את הקיט הנכון ל120.

amoyal1984
04-07-19, 00:31

בעמוד 96 תמצא את הרכב שלך, לנדקרוזר 120. מפורטים שם כל המק"טים של החלקים הרלוונטיים. החלקים השונים, קפיצים ובולמים, כן נמכרים באמריקה כי הם מתאימים לרכבי טויוטה מדגמים אמריקאים (FJ קרוזר ו4ראנר בין היתר). תוכל למצוא אולי דילר שירכיב לך את הקיט הנכון ל120.

תודה על התשובה,
התכוונתי לשאול... איזה קיט של אולדמן מותר להתקין בארץ? כלומר ... מה הקיט שיקבל אישור ממשרד התחבורה? איזה קיט אקבל אם אלך ל-הנפלד או רדיאטור מודיעין...? (ניסיתי לברר, לא שיתפו במידע)

ולידע כללי, לנד קרוזר נמכר בארצות הברית רק בשם אחר.
נכנסתי לרשת חנויות שנקראת 4wheelparts.com (בנאשוויל, טנסי) קיים קיט הגבהה של אולד מן arb ואפילו במחיר מפתה -1000 דולר כולל מס לסט של:
4 בולמים ו-4 קפיצים מותאם ללנד קרוזר קצר דיזל ללא כננת או טמבון ברזל:
קפיצים קדמיים: 2883
קפיצים אחוריים: 2895e
בולמים קדמיים:90000
בולמים אחוריים:60005

אז תשאל למה לא קניתי? בדיוק בגלל זה שאלתי איזה קיט יכול לקבל אישור בארץ...
לא רציתי להגיע למצב שאני קונה וסוחב 40 קילו לארץ ולא מקבל אישור כי הסט הזה לא עבר בטכניון או שקר כלשהו

מישהו מכיר את המקטים האלו של אולד מן?

דרור ברלי
04-07-19, 07:23
ונניח שרכשת את הקיט המדויק שקיבל אישור ממשרד התחבורע - מה זה קשור לבעייתיות של הכנסתו לישראל?....

טויוטה לנדקרוזר 120 נמכר בארה"ב בגרסת 5 דלתות הארוכה תחת השם לקסוס LX470 עם מנוע V8 בנזין.
אני מניח שהמשקלים קצת שונים ובהחלט ייתכן הבדל במק"ט של קפיצים ובולמים.

נמרוד
04-07-19, 07:29
כל הקטלוג הנ"ל של אולדמן מאושר.

מצא לך מתקין מורשה שמקובל עליו שמביאים את היין מהבית, סגור על דמי חליצה, ואתה מסודר.

התהליך הוא כזה שלא ניתן לדלג על אישור המתקין.

assafy
04-07-19, 08:42
מאוד יתכן שעם 'דמי חליצה' שיקחו ממך וגם בהינתן שאתה מוותר כאן על אחריות לא שווה הכאב ראש הזה. ההפרש הוא לא בשמיים. אתה יכול להשיג כולל התקנה וכולל הכל ב7k ש"ח וקצת.
רדיאטור מודיעין יצאו בפירסום של מבצע מיוחד. תברר איתם.

A r i
05-07-19, 11:56
מאוד יתכן שעם 'דמי חליצה' שיקחו ממך וגם בהינתן שאתה מוותר כאן על אחריות לא שווה הכאב ראש הזה. ההפרש הוא לא בשמיים. אתה יכול להשיג כולל התקנה וכולל הכל ב7k ש"ח וקצת.

היו לאחרונה מבצעים על סט אולדמן כולל התקנה, מע"מ וכיוון פרונט ב- 6700 ש"ח - תבדוק בקבוצת הפייסבוק של לנד קרוזר, במחיר הזה באמת לא בטוח ששווה להביא מחו"ל...

לגבי המק"טים ששלחת למעלה - יש לך את כל המידע באתר של אולדמן ובקטלוג שלהם, אבל שתכיר - המתקינים בארץ לא תמיד עובדים לפי ההמלצות הרשמיות של אודלמן (לדוגמא - המק"טים של הבולם והקפיץ הקדמיים ששלחת מתאימים לרכב קצר ללא פגוש ברזל וללא כננת, אבל המתקינים בארץ מעדיפים להתקין קפיץ 2884 במקום ה- 2883 כדי לקבל הגבהה משמעותית יותר).

amoyal1984
14-07-19, 07:32
ונניח שרכשת את הקיט המדויק שקיבל אישור ממשרד התחבורע - מה זה קשור לבעייתיות של הכנסתו לישראל?....

טויוטה לנדקרוזר 120 נמכר בארה"ב בגרסת 5 דלתות הארוכה תחת השם לקסוס LX470 עם מנוע V8 בנזין.
אני מניח שהמשקלים קצת שונים ובהחלט ייתכן הבדל במק"ט של קפיצים ובולמים.

איזו בעייתיות יש בלהכניס לארץ ?
הכל עניין של מזל...
תפסו אותך? באסה ... לא תפסו? הרווחת...

- - - Updated - - -

ההפרש לא בשמיים?
1000 דולר = 3650 ש"ח
התקנה + 1500 (כולל רישוי ופרונט)
סה"כ = 5150

התקנה כולל קיט ברדימו =8000 ש"ח

משאיר לי עודף של כמעט 3000 ש"ח , בדיוק לסט מיגונים +שנורקל...........

assafy
14-07-19, 08:22
הכל עניין של מזל...

- - - Updated - - -

ההפרש לא בשמיים?
1000 דולר = 3650 ש"ח
התקנה + 1500 (כולל רישוי ופרונט)
סה"כ = 5150

התקנה כולל קיט ברדימו =8000 ש"ח

משאיר לי עודף של כמעט 3000 ש"ח , בדיוק לסט מיגונים +שנורקל...........התקנה ברדימו לא עולה 8000. לי זה עלה 7300. אמנם זה הוגדר כמיבצע אבל גם עכשיו הם יצאו בפרסום של מיבצע אולי אף יותר אגרסיבי. מישהו אחר כתב לך שיש גם פרסום ב6700.
מתקינים לא אוהבים להתקין סטים שהם לא מוכרים לך כי כמובן הם מרוויחים על זה, אז גם אם תמצא מתקין שיתקין את הסט שלך הוא ידאג לעלות את מחיר העבודה שלו, לדעתי מעל הסכום שרשמת. כמו כן לא תהיה לך שום אחריות על הסט.
אבל החלטה שלך. לטעמי זה לא ברור כל כך. גם הבאסה שציינת אם תופסים אותך קצת יותר מרק באסה.

erezgur
14-07-19, 09:04
הכל עניין של מזל...
...........

אם אין בעייתיות כפי שאתה מציין, אז למה שאלת איזה קיט מאושר על ידי משרד ה תחבורה?
והתחשיב שהבאת לא כולל משלוח ארצה לשחרור המוצר בארץ. יש כאן עלויות נוספות שמצמ צמות את ההפרש

נשלח מהנייד שמתעקש "לתקן" את האיות...

amoyal1984
14-07-19, 15:50
אם אין בעייתיות כפי שאתה מציין, אז למה שאלת איזה קיט מאושר על ידי משרד ה תחבורה?
והתחשיב שהבאת לא כולל משלוח ארצה לשחרור המוצר בארץ. יש כאן עלויות נוספות שמצמ צמות את ההפרש

נשלח מהנייד שמתעקש "לתקן" את האיות...

כמו שכתבתי בהודעה הראשונה..... : אני מתכנן להביא את זה במזוודה כשאני חוזר לארץ
כך שאן לי בעיה של משלוח או שחרור.
ושם גם שאלתי איזה קיט לא יצור לי בעיה באישור של משרד התחבורה.

erezgur
14-07-19, 19:06
זו ההודעה הראשונה כפי שאני קורא אותה:

מחפש לקנות בארצות הברית קיט הגבהה ללנד קרוזר קצר דיזל 2005
איזה דגם תקני בארץ ויכול לקבל אישור של משרד התחבורה?

לא רואה בשום מקום איזכור לכך שאתה הולך להביא אותה במזוודה

כמו שכתבתי בהודעה הראשונה..... אני מתכנן להביא את זה במזוודה כשאני חוזר לארץ
כנראה מישהו מחק אחר כך ...

YoavR
14-07-19, 21:48
הבעיה הראשונה שתיתקל בה היא להטיס בולם טעון בגז. אולי זה יתפספס להם בבידוק ואולי לא.
אם הם יעלו על זה בבידוק הם יורידו את הבולמים מהמטוס.

דורון.פ.
14-07-19, 22:00
הבעיה הראשונה שתיתקל בה היא להטיס בולם טעון בגז. אולי זה יתפספס להם בבידוק ואולי לא.
אם הם יעלו על זה בבידוק הם יורידו את הבולמים מהמטוס.לא בטוח ב100%
אני העברתי במזוודה בולמי הגה עם גז של rough country.
ליותי אותם בהצהרה של ה tsa שמותר להטיס חלקי רכב ותקן של RC של הבולמים ומאפשר להם לטוס (הרי ככה הם נשלחים בחבילות בכל מקרה)
כל זה היה מצורף על האריזה המקורית של הבולמים.
שפתחתי את המזוודה בארץ הבולמים היו שם וגם פתק של הtsa שהמזוודה נפתחה ונבדקה.
הדפים שצרפתי לא היו כמו שהשארתי אותם.
האם זה מבטיח שהבולמים יגיעו , לא חושב אבל מעלה את הסיכוי.
לאחר שגיליתי שמה שקניתי נשלח לארץ ב35 דולר לא הייתי טורח ולא שווה את הספק אם יגיעו או לא.

Sent from my mobile excuse typos

YoavR
14-07-19, 22:06
עם ניירת מתאימה ברור שאין בעיה. ספציפית לבולמים האלה בכל אופן...

Nate1975
31-08-19, 17:38

בעיון בקטלוג , גרסה אחת עם הגבהה 40 מקדימה ומאחור......גרסה שניה 25 מקדימה ו40 מאחור.
יש תובנות בנושא? מעוניין בהגבהה מינימלית לשלום בית :-)

ד ו ר ו ן
01-09-19, 11:40
חשבת לדבר ישירות עם היבואן בארץ?

Slowly..

-->