PDA

צפייה בגרסה מלאה : עלויות אחזקת Subaru Xv מול Subaru Impreza 2004

mandrus
29-06-19, 11:18
שלום חברים,

ברשותי רכב סובארו אימפרזה 1.6 אוטומאט 2004, כמעט מאז שחדשה, ולא רואה מוסך, רק טיפולים שוטפים בעיקר. אין הרבה הוצאות כי אין לה איבוד ערך, הטיפולים לא יקרים והרכב במצב טוב.

אני שוקל לשדרג עוד שנתיים-שלוש ל XV של 2019, כי יש בהן הגנות אקטיביות (לקנות רכב יד 2 בן שנתיים שלוש).

השאלה שלי - מה ההבדלים במחירי האחזקות - האם תהיה קפיצה חדה בטיפולים, ביטוחים, טסטים וכו' ?

האם אתם ממליצים לשדרג לרכב אחר (אני כן אחפש עם הגנות אקטיביות) - אולי אימפרזה חדשה, או טיויטה פרייבט ? פשוט תמיד רציתי ג'יפון אבל אני מפחד שזה יכפיל את ההוצאות, כי עכשיו יש לי ראש שקט.

erezgur
29-06-19, 12:06
שלום וברוך הבא.

אני מבין שאתה מתייחס רק לרכב כביש ואין לך דרישות לרדת לשטח .

בלי קשר, ממש לא הבנתי את הלוגיקה שבמשפט הבא:

. אין הרבה הוצאות כי אין לה איבוד ערך

נשלח מהנייד שמתעקש "לתקן" את האיות...

mandrus
29-06-19, 15:24
שלום וברוך הבא.

אני מבין שאתה מתייחס רק לרכב כביש ואין לך דרישות לרדת לשטח .

בלי קשר, ממש לא הבנתי את הלוגיקה שבמשפט הבא:

נשלח מהנייד שמתעקש "לתקן" את האיות...

אני אסביר את הלוגיקה:
רכב מ 2004 שלא רואה מוסך, אין לו איבוד ערך שנתי כי הערך גם ככה בריצפה. ההוצאות נמוכות כי אין איבוד ערך + רכב אמין + כל הטיפולים זולים כיאה לרכב פרייבט יפני. עד כה בסדר ?

עכשיו לשאלה הבאה, כמה יקר יהיה לעבור לסובארו XV (בעוד שנתיים שלוש, רכב בן שנתיים שלוש) כשנקודת הייחוס שלי היא כרשום לעיל. האם זה לא משתלם בכלל ? האם יש המלצה יותר מוצלחת - להישאר בפרייבטים ואולי בכלל לא משתלם לעבור ל XV ?

מראש אנסח גם בניסוח נוסף כדי לחסוך שאלות - האם מישהו יכול לפרט את ההוצאות השנתיות שיש לו על XV ? וכמה לפי דעתו זה יקר לעומת אם היה מחזיק רכב פרייבט רגיל.

מקווה שהפעם אני מובן.

הדרישות שלי מרכב הם - אמינות, הגנות אקטיביות, אחזקה כמה שיותר נמוכה, ויש לי חיבה לסובארו.

-->