PDA

צפייה בגרסה מלאה : פחחות וצבע כללי לסופה

shaisniper
30-06-19, 18:47
שלום לכולם, מחפש המלצות על בעל מקצוע שיצבע אתתי הגיפ ויעשה פחחות ויש לא מעט עבודה אני יודע..מצאתי רק פורומים ישנים בנושא כך שאני לא יודע אם עדין רלוונטי..תודה מראש...

ש01
30-06-19, 20:13
ארנון מלאכי !

נמרוד
02-07-19, 11:03
כל פחחיה/מצבעת רכב יכולה לעשות את העבודה, הג'יפים עם הקוים הישרים שלהם הם מכלי הרכב הכי קלים לעבודה. הבעייה היא לא הפחחות ולא הצבע, אלא תיקוני עומק של רקבונות כבדים. את זה רוב הפחחים לא עושים אלא רק מטליאים מעל, זה מה שמקובל בתחום, מה לעשות. אם אתה מחפש עבודה יסודית, אז ארנון מלאכי בפרדס חנה בעל נסיון עצום, ובכל רגע נתון יש אצלו מרכבי ג'יפ בשלבי עבודה שונים. אני ממליץ בחום לקפוץ אליו ולראות בעיניים.

shaisniper
02-07-19, 11:11
תודה נמרוד על המידע. אכן יש רקבונות בכנף ובמסגרת חלון וצריך לחתוך לשים פח חדש ולא בונדו.. אני מאיזור ירושלים אקפוץ לארנון בהזמנות. יש למישהו מושג לגבי מחיר +-?,אני יודע שצריך לראות את מצב הגיפ..

נדב42
02-07-19, 12:54
אני יכול לקשר אותך לפחח שעשה לי את העבודה על הויטארה. הוא אמנם מבני דודינו ויושב בכפר קאסם, אבל הוא פחח אמיתי ולא טייח. לא יודע כמה נסיון יש לו ספציפית על סופות אבל הוא קפדן ולא יקרן.

קח בחשבון שכל הצעת מחיר שתקבל ממנו (אם בכלל תקבל ממנו) עשוייה להתייקר אם ייתגלו עניינים שלא דוברו מראש, ועדיין המחיר יהיה זול משמעותית ממה שתשלם אצל אחינו. האיש הגון וישר.

אם תרצה, צור קשר בפרטי.

דרור ברלי
02-07-19, 19:24
היתרון של ארנון זה שהוא ואבא שלו (שעושה את עיקר עבודת הפחחות) מכירים ג'יפים לעומק לשד העצמות המכניות החלודות שלהם.
פחחות יסודית כמו שהם עושים, באמת לא ראיתי בשום מקום אחר. הם מפרידים את הבודי מהשילדה, מרכיבים אותו על עריסה מסתובבת ועובדים על כל הפינות בלי לוותר על שום סנטימטר. אם כבר להשקיע בשיפוץ אמיתי, אז רק אצלם.
זה בטח לא זול, אבל שוב - לנוכח המקצועיות והפדנטיות החולנית, כנראה שווה כל אגורה. התוצאה הסופית, לדעתי, פשוט מרהיבה.
מומלץ לגשת לשם לראות ולהתרשם.

ש01
03-07-19, 12:26
מצד אחד סופי בילתה/נותחה על ידי ארנון ואבא שלו במשך כ 3 חודשים.
לא היתה נקודה שלא טופלה.
חלקים רבים הוחלפו, אזורים רקובים נחתכו והולחמו והתוצאה היתה מרשימה.

עלות - כמעט במחיר של סופה נוספת...
(אבל החלפנו חזית, ועוד כמה שדרוגים על הדרך).

אחרי שסיימנו, וארנון עשה עבודה מעולה לכל הדיעות, השתעשתי במחשבה - האם לא נכון (יותר נכון זול) יותר היה להסיע אותה לאיזושהי סדנה בגרמניה ולבצע את העבודה שם.

לדוגמה הבחור הזה שבמקרה "נפלתי" עליו בצפון היער השחר (היה יום א' והוא לא היה במקום...)

asypeer
03-07-19, 15:10
שלא תחשוב שבמערב אירופה היית סוגר את זה בזול..בזמנו רציתי להחליף נרות חימום בגולף 92 דיזל שהייתה לי ורצו סכום שהתקרב לשווי הרכב..אז המשכתי למסך את השכונה בכל התנעת בוקר עד שמכרתי את הרכב וחזרתי לארץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

דרור ברלי
04-07-19, 00:47
לא היתה נקודה שלא טופלה.

אחרי שסיימנו, וארנון עשה עבודה מעולה לכל הדיעות, השתעשתי במחשבה - האם לא נכון (יותר נכון זול) יותר היה להסיע אותה לאיזושהי סדנה בגרמניה ולבצע את העבודה שם.

לדוגמה הבחור הזה שבמקרה "נפלתי" עליו בצפון היער השחר (היה יום א' והוא לא היה במקום...)

ביקרתי אצל אדון ווילי. מקום מעניין.
אבל מחירי גרמניה.... גם השכר הממוצע שלהם ורמת החיים הרבה יותר גבוהים משלנו. לא לשכוח.
מי שרוצה פחחות טובה בזול באירופה מתגלגל בסופו של דבר לכיוון מזרח. בולגריה או פולין.

shaisniper
09-07-19, 12:09
קודם תודה לכולם על המידע, נראה לי אבדוק מול הבחור ששיפץ לנדב את הויטארה, אז נדב אשמח לשוחח איתך בנייד 0526898965... תודה שי..

סולי
09-07-19, 13:20
אם פחחות עולה חמש ספרןת.. מה עם בודי אלומיניום קומפלט?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

zivo
09-07-19, 16:33
לא היתה נקודה שלא טופלה.

מאחר ואני מחשיב את ארנון כחבר, אני מקווה שהוא לא יקפוץ עלי :-)

אין שום הגיון בפרוייקטים האלו, ואין שום הגיון להוביל את כל החלודה הזו דווקא לגרמניה בשביל להחזיר אותה לארץ.
יש בארה"ב מ ל א ג'יפים מלוקקים, תבחר אחד ותביא לארץ, יהיה זול יותר, ומצב טוב יותר.

אבל אם אתה קשור דווקא למס' שלדה שיש לך......אז אין שום ספק שארנון עושה פלאים.
יש פה למשל את ערן, ראיתי איך הג'יפ שלו חזר שרוף מהפזורה, ויצא לי לראות את כל התהליך, פשוט מדהים.
אני מכיר ג'יפים שארנון טיפל לפני 10 שנים ויותר, הם מזדקנים ממש בכבוד.

moriseven
09-07-19, 16:45
מאחר ואני מחשיב את ארנון כחבר, אני מקווה שהוא לא יקפוץ עלי :-)

אין שום הגיון בפרוייקטים האלו, ואין שום הגיון להוביל את כל החלודה הזו דווקא לגרמניה בשביל להחזיר אותה לארץ.
יש בארה"ב מ ל א ג'יפים מלוקקים, תבחר אחד ותביא לארץ, יהיה זול יותר, ומצב טוב יותר.

אבל אם אתה קשור דווקא למס' שלדה שיש לך......אז אין שום ספק שארנון עושה פלאים.
יש פה למשל את ערן, ראיתי איך הג'יפ שלו חזר שרוף מהפזורה, ויצא לי לראות את כל התהליך, פשוט מדהים.
אני מכיר ג'יפים שארנון טיפל לפני 10 שנים ויותר, הם מזדקנים ממש בכבוד.

אתה חי בעולם אחר אם אתה חושב שיהיה יותר זול להביא אחד מארה"ב.

נדב ש.
09-07-19, 16:52
אם פחחות עולה חמש ספרןת.. מה עם בודי אלומיניום קומפלט?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

אבוי... תצטרכו לשים סמל של לנדרובר...:cool:

אני יודע ש jeep "בונים", אבל ניתקלתי בזה:

https://www.4wd.com/p/omix-ada-cj7-steel-body-tub-12002-14/_/R-BKGF-12002.14

-->