PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות חשמל כללית - ותוספת למיצובישי ... בעיקר לוותיקים בתחום :)

gilur
04-07-19, 20:29
היי חברים,
צריך עזרה / הכוונה:
אני אחרי שבוע של חפירת תקלה. התחילה ונגמרה בקונקטורים של הגיר אבל יש לי הרגשה שהיא לא "נפתרה" בצורה יציבה מספיק. זה עדיין מרגיש כמו "בא והולך"
התקלה הזאת והמצב של חלק מצמות החשמל במנוע מסבירים לי שהתקלה הזאת ושכמותה עוד יחזרו.
הרכב - שנת 2001 - יד עשירית. מה שאומר שכל אחד קימבן שם "משהו" .. וככה זה הגיע עד הלום.

אני מתלבט ורוצה את דעתכם/נסיונכם:
מה בדרך כלל עושים במצב הזה?

כמו שאני רואה את זה :
אופציה ראשונה: החלפת צמות. יש עדיין צמות חדשות לשנתונים כאלה או שזה רק מפירוק (ואז לא ממש שיפרתי את המצב ... ) ?
אופציה שניה: אני יכול "לעקוף" חלק גדול מהקונקטורים הבעיתיים ולחבר שם הלחמות קבועות. (מה שאומר שאם אגיע להחלפת צמות בעתיד - זה יכלול גם רכיבים נוספים ולהיפך...) עושים כזה דבר ?
אופציה שלישית: להתחיל להשיג את את הקונקטורים לחבר לצמות הקיימות... נשמע לי פתרון "חורני" ..

אז - איך אני מתקדם ?
(אין לי כוונה להיפטר להרכב בעתיד הניראה לעיין)

תודה

נדב ש.
04-07-19, 21:26
למה לא פשוט "לנקות" את כל התוספות האלה?
חשמלאי מיקצועי יידע לזהות את הנ"ל ולחזור למצב מקורי בלי להחליף צמות.
מניסיון של החלפת צמות ברכבים דומים זה כלבת.

gilur
05-07-19, 10:12
למה לא פשוט "לנקות" את כל התוספות האלה?
חשמלאי מיקצועי יידע לזהות את הנ"ל ולחזור למצב מקורי בלי להחליף צמות.
מניסיון של החלפת צמות ברכבים דומים זה כלבת.

חלק מהתוספות אפשר להוריד...
חלק - כמו הבעיה שיש לי עם הגיר (שהכל "ניראה" תקין) או בעיה (עתידית) בקונקטור במנוע ששם רואים שהחוטים כבר "פצועים" זה לא כניין של נקיון. אלה הצמות המקוריות בלי שינויים אבל הן לא יציבות...

נדב ש.
05-07-19, 10:45
כנ"ל.
חשמלאי או מכון שמתמחה בגירים ידע לטפל גם בזה, כולל החלפת החוטים הפצועים וכו', אצל חבר היתגלה גם קצרים בצמת גיר והיא שופצה יותר טוב מהמקור.

gilur
05-07-19, 12:07
......אצל חבר היתגלה גם קצרים בצמת גיר והיא שופצה יותר טוב מהמקור.

אתה זוכר למי הוא הלך ?

נדב ש.
05-07-19, 12:15
אבי- אביר הגיר ברמת השופט.

Gershon
07-07-19, 16:04
היי חברים,
צריך עזרה / הכוונה:
אני אחרי שבוע של חפירת תקלה. התחילה ונגמרה בקונקטורים של הגיר אבל יש לי הרגשה שהיא לא "נפתרה" בצורה יציבה מספיק. זה עדיין מרגיש כמו "בא והולך"
התקלה הזאת והמצב של חלק מצמות החשמל במנוע מסבירים לי שהתקלה הזאת ושכמותה עוד יחזרו.
הרכב - שנת 2001 - יד עשירית. מה שאומר שכל אחד קימבן שם "משהו" .. וככה זה הגיע עד הלום.

אני מתלבט ורוצה את דעתכם/נסיונכם:
מה בדרך כלל עושים במצב הזה?

כמו שאני רואה את זה :
אופציה ראשונה: החלפת צמות. יש עדיין צמות חדשות לשנתונים כאלה או שזה רק מפירוק (ואז לא ממש שיפרתי את המצב ... ) ?
אופציה שניה: אני יכול "לעקוף" חלק גדול מהקונקטורים הבעיתיים ולחבר שם הלחמות קבועות. (מה שאומר שאם אגיע להחלפת צמות בעתיד - זה יכלול גם רכיבים נוספים ולהיפך...) עושים כזה דבר ?
אופציה שלישית: להתחיל להשיג את את הקונקטורים לחבר לצמות הקיימות... נשמע לי פתרון "חורני" ..

אז - איך אני מתקדם ?
(אין לי כוונה להיפטר להרכב בעתיד הניראה לעיין)

תודה

אשמח לעזור בנושא
גרשון
0547367258

-->