PDA

צפייה בגרסה מלאה : התחדשתי! פאג'רו 2000

Chili Pepper
05-07-19, 17:24
שלום לכולם,
אחרי מספר חודשים של חיפושים העברתי היום בעלות על פאג'רו שנת 2000 (לא מנופח) שנראה לטעמי.
קראתי את המדריכים הנעוצים בשקיקה רבה ומילאתי את פרטי האשראי בשלל מוצרים מEbay ומAli בעקבות הקריאה.
חייב להודות למי שטרח, צילם ופרסם, המדריכים מעולים, ועושים ממש חשק לשדרג ולתחזק :)

מספר דברים שעלו בינתיים בשעות הספורות שביליתי עם הרכב:
מזגן - כשעובד על עצמה 3 ומעלה יש רעש טרטור מאזור התא כפפות. גרוע מכך, לעיתים נדירות לטענת המוכר (אך כמובן שבשעות הספורות שהרכב אצלי כבר הספיק לקרות גם לי) מפעילים את המזגן והוא לא עובד כלל. יש רעיון מה להתחיל לבדוק? היכן והאם יש פילטר מזגן?
זמזם אורות דולקים לאחר כיבוי- אין אצלי אינדיקציה כזו. מה שאומר שאני בטוח אשכח מלא פעמים אורות דולקים ואגמור את המצבר. המוכר אומר שלדעתו זה קשור לעלוקה שמותקנת ברכב. יש למישהו רעיון ממה להתחיל? או, פתרון אחר איך לא לשכוח אורות דולקים?
תופסן פתיחת תא כפפות - קוסמטי אמנם אבל מעצבן אותי - הקליפס לא עובד. צריך להחליפו. יש אולי קישור לאחד כזה שעובד?
קונסולת חלונות דלת נהג - המקורית נהרסה, וזו שהמוכר החליף, מרימה רק את שני החלונות הקדמיים. המוכר אמר לי משהו על זה שצריך 4 חיבורים והוא קנה קונסולה שיש בה רק שניים. מישהו מכיר/החליף בעצמו ויודע איזה חלק כדאי להזמין ומאיפה?
רדיו- ברכב מותקן הרדיו המקורי (!!!) . אני מעוניין להחליף לסינגל דין פשוט, עם חיבור AUX. יש משהו שכדאי שאדע על ההתקנה ועל הרדיו שכדאי לקנות? בנוסף, אם יש למישהו מוצר כזה במחיר סמלי ובמצב טוב אשמח לקנות.
זהו בינתיים, תודה, בטוח יהיה לי שאלות רבות נוספות בהמשך. תודה לצחי (Isch) שליווה אותי במהלך הקנייה.
נתראה בשטח!
גל
124808124807

נדב ש.
05-07-19, 18:41
בשעה טובה ובהצלחה!

בקשר למזגן מדובר כנראה במפוח, יושב מתחת התא כפפות, כדאי לפרק ולנקות/לחזק לבדוק חיווט וכו'.
בקשר לזמזם אורות, רצוי להתקין אחד חיצוני, או לחווט את האורות ישירות לסוויטץ׳(סגירת סוויטץ׳ מכבה אורות).

ishc
05-07-19, 21:51
שלום לכולם,
אחרי מספר חודשים של חיפושים העברתי היום בעלות על פאג'רו שנת 2000 (לא מנופח) שנראה לטעמי.
קראתי את המדריכים הנעוצים בשקיקה רבה ומילאתי את פרטי האשראי בשלל מוצרים מEbay ומAli בעקבות הקריאה.
חייב להודות למי שטרח, צילם ופרסם, המדריכים מעולים, ועושים ממש חשק לשדרג ולתחזק :)

מזגן - כשעובד על עצמה 3 ומעלה יש רעש טרטור מאזור התא כפפות. גרוע מכך, לעיתים נדירות לטענת המוכר (אך כמובן שבשעות הספורות שהרכב אצלי כבר הספיק לקרות גם לי) מפעילים את המזגן והוא לא עובד כלל. יש רעיון מה להתחיל לבדוק? היכן והאם יש פילטר מזגן?
זמזם אורות דולקים לאחר כיבוי- אין אצלי אינדיקציה כזו. מה שאומר שאני בטוח אשכח מלא פעמים אורות דולקים ואגמור את המצבר. המוכר אומר שלדעתו זה קשור לעלוקה שמותקנת ברכב. יש למישהו רעיון ממה להתחיל? או, פתרון אחר איך לא לשכוח אורות דולקים?
תופסן פתיחת תא כפפות - קוסמטי אמנם אבל מעצבן אותי - הקליפס לא עובד. צריך להחליפו. יש אולי קישור לאחד כזה שעובד?
קונסולת חלונות דלת נהג - המקורית נהרסה, וזו שהמוכר החליף, מרימה רק את שני החלונות הקדמיים. המוכר אמר לי משהו על זה שצריך 4 חיבורים והוא קנה קונסולה שיש בה רק שניים. מישהו מכיר/החליף בעצמו ויודע איזה חלק כדאי להזמין ומאיפה?
רדיו- ברכב מותקן הרדיו המקורי (!!!) . אני מעוניין להחליף לסינגל דין פשוט, עם חיבור AUX. יש משהו שכדאי שאדע על ההתקנה ועל הרדיו שכדאי לקנות? בנוסף, אם יש למישהו מוצר כזה במחיר סמלי ובמצב טוב אשמח לקנות.
זהו בינתיים, תודה, בטוח יהיה לי שאלות רבות נוספות בהמשך. תודה לצחי (Isch) שליווה אותי במהלך הקנייה.
נתראה בשטח!
גל
124808124807תתחדש על הנבלה [emoji12]

חלקי פלסטיקה ופנים אפשר לחפש גם בעלי אקספרס. הפאגרו עדיין מיוצר בסין תחת איזו פירמה סינית אז חלקי פנים, פלסטיק, מצגים יש בשפע ורק צריך לאתר את הנכון.
ב-amayama תועץכל לאתר מק"ט ולחפיש על פיו.
אין פילטר מזגן, המלצה שגם אני קיבלת ועדיין לא עשיתי היא לבצע ניקוי ליח' הפנימית.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

gilur
05-07-19, 21:58
תתחדש :) אחלה אוטו :)

עוד אתר שכדאי לך להכיר:
megazip.net
תציץ ברשיון הרכב שלך, יהיה לך שם את ה"גירסה" וגם את סוג המנוע. יעזור לך באיתור החלקים הנכונים.

בהצלחה

Chili Pepper
06-07-19, 18:54
תודה!!
שתי שאלות נוספות:
התאורת פנים לא עובדת וגם הכפתור כיוון מראות. האם הם קשורים אחד לשני? למישהו יש כיוון? בדקתי את הפיוזים והכל תקין.

בנוסף, לרכב הגדילו לצמיגים 31, החליפו ג'אנטים בהתאם, וככל הנראה השאירו את הברגים המקוריים (שכחתי מה השם של הברגים שעליהם מלבישים את הגלגל - בורג עם שתי הברגות, בלי ראש) כי יש מעט מאוד כריכות בחיבור עם הגוז'ון. האם זה מקובל? זה נראה לי חובבני ואולי מסוכן.

אחרון, אני מחפש נעילה מכאנית מאסיבית. אשמח להמלצה על מנעול דוושות מוצלח ולא יקר.

opl
06-07-19, 19:22
תתחדש
כמו שכתבו וכתבו נכון אין פילטר מזגן. פתח את הוונטה מלמטה (מרגלי הנוסע) נקה אותה אולי שמן קלות את צירה וקווה לטוב.אחד הדברים שמשביתים מדחס חוץ מחיבורי חשמל רופף הוא חיישן חום מנוע שכל תפקידו לנתק את המדחס כדי להציל את המנוע. לעיתים הוא מגמגם. ניתן להחליפו וניתן לגשרו. אם גם הוונטה לא מופעלת במצב זה אז לדעתי זה משהו אחר יותר לכיוון בורר עוצמת הוונטה.

שאר הדברים באמת שאין לי נסיון. מישהו התקין אצלי זמזמם אורות ורק בדיעבד החברים גילו לי שזה לא מקורי. צלם את הגלגל משהו לא מובן בתיאור שלך.
לי הייתה מערכת בריאה מאוד ברכב אבל לא משהו מיוחד ולא זכור לי אילוץ מיוחד חוץ מלהתקין בזהירות כי מאחוריו יושב הבקר של ה4x4.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Chili Pepper
08-07-19, 18:16
opl תודה על התגובה

124861124860

מצב בתמונות מה שניסיתי להסביר קודם: הגוז'ון קצר ומתלפף רק על מעט כריכות באום. תקין? סביר? לטפל מיד?

opl
08-07-19, 19:10
אולי התמונה מטעה. תוכל לצלם עם גוזון אחד פתוח? שנראה כמה התבריג בולט משפת הגנט? הזיכרון שלי לא להיט אבל זכור לי שיש שם אום משוקע. האם האומים עצם משוקעים - קוניים?

shmulikbg
08-07-19, 23:00
אומים לג'נטים האלו אמורים להיות עם צוואר בולט פנימה, כך הם שוקעים פנימה בג'נט ועוטפים יותר כריכות בגוז'ון.

MOSHIKO.L
09-07-19, 10:49
....

שלום לכולם,

מזגן - כשעובד על עצמה 3 ומעלה יש רעש טרטור מאזור התא כפפות. גרוע מכך, לעיתים נדירות לטענת המוכר (אך כמובן שבשעות הספורות שהרכב אצלי כבר הספיק לקרות גם לי) מפעילים את המזגן והוא לא עובד כלל. יש רעיון מה להתחיל לבדוק? היכן והאם יש פילטר מזגן הרעש כנראה בגלל עלה/ לכלוך במפוח. פירוק וניקוי.
לגבי זה שמפסיק- אם אתה מתכון שהמפוח לא מסתובב יכול להיות שהבורר מהירות דפוק.

אמור להיות זמזן מקורי. נמצא במרכז הדשבורד ליד המתגים של המזגן. יש את הזמזם עצמו ויש את הריליי שלו. תבדוק את שניהם.
אגב - תבדוק האם הסוויץ של הדלת עובד. הזמזם ידלק רק אם הדלת פתוחה.
+אפשר להתקין דיי בקלות משהו חליפי.https://www.youtube.com/watch?v=SwG5RXrAUu8 (https://www.youtube.com/watch?v=SwG5RXrAUu8) לדוגמא

https://www.aliexpress.com/item/32889033554.html (https://www.aliexpress.com/item/32889033554.html)
https://www.aliexpress.com/item/32785347748.html - תוודא שמתאים
נתראה בשטח!
גל
124808124807

moti_d
11-07-19, 11:58
שלום לך
קודם כל מזל טוב אחלה של ג'יפ גם אני מחזיק כזה כרגע
יש אצלי ג'יפ כזה לחלקים מוכר חלקים ולא שלם
תוכל ליצור קשר
0523945530

-->