PDA

צפייה בגרסה מלאה : חסימת מעבר ג'יפים לחוף הבונים

chewy
12-07-19, 11:02
https://www.themarker.com/realestate/1.7489097

"הוצבו חסימות למעבר כלי רכב לחופים בחלק שבין נווה ים לשמורת הטבע חוף הבונים, ומהיום לא יתאפשר מעבר כלי רכב בחוף"

מישהו יכול לעדכן מהשטח אם באמת יש חסימות?
זה בכלל חוקי לחסום אפילו שזו לא שמורה?

asypeer
12-07-19, 14:20
טוב מאוד שחסמו, כמות הרכבים שנסעו שם על החוף היא מטורפת. יש שם כמה שמתנחלים כל קיץ ופתחו עסק להשכרת זולות למסיבות רווקים וכו׳. כמות הזבל שנוצרת שם היא בלתי נתפסת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

גיא
12-07-19, 15:03
גם עכשיו נוסעים שם

אתמול בזמן איכות שהיה לי עם החול. עברו שם כמה וכמה רייזרים הלוך וחזור בצד של הים.

בצילום ניתן לראות את הגדר. אותו דבר כמו שבחוף אולגה.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190712/d5edc6db89b4cd359a6d94cfd8280a04.jpg

asypeer
12-07-19, 17:32
הגדר לדעתי חדשה, לפני שנתיים הגענו עם רכב עד קו המים לפרוק ציוד. יש שם עדיין מאהלים?

גיא
12-07-19, 19:05
הגדר לדעתי חדשה, לפני שנתיים הגענו עם רכב עד קו המים לפרוק ציוד. יש שם עדיין מאהלים?

הגדר מאד חדשה.
ויש מאהלים

hadtomer
20-07-19, 12:37
היי. אני מחפש חוף שאוכל לבוא אליו עם הבנות לשהיה של יום יומים. כמובן-אין לי שום כוונה לרדת עם הג'יפ לחוף כי זה פשוט לא חוקי ומייצר נזק-אבל אני כן אשמח מאוד להגיע כמה שיותר קרוב במסגרת החוק. היכן החוף הזה? והאם בכללי יש המלצה לחופים כאלה?

OFF-RoaD
20-07-19, 12:52
אשמח לקצת פירוט בנושא.

זוגתי עתידה להשתתף במסיבת רווקות שאורגנה לחברתה, והן שכרו "זולה" ללילה בחוף הבונים (הן עוד לא יודעות איפה בדיוק).

האם זה מותר? אם כן, היכן? והיכן לא? כחלק מה"הסכם" עם ה"חברה" שמשכירה להן את המקום, מופיע שכל קנס על ניקיון וכדומה יושת עליהן. הגיוני מאוד, השאלה אם לא שמים פה מכשול בפני עיוור (לטענתם אין שום בעיה).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

דור אריאל
20-07-19, 13:05
אשמח לקצת פירוט בנושא.

זוגתי עתידה להשתתף במסיבת רווקות שאורגנה לחברתה, והן שכרו "זולה" ללילה בחוף הבונים (הן עוד לא יודעות איפה בדיוק).

האם זה מותר? אם כן, היכן? והיכן לא? כחלק מה"הסכם" עם ה"חברה" שמשכירה להן את המקום, מופיע שכל קנס על ניקיון וכדומה יושת עליהן. הגיוני מאוד, השאלה אם לא שמים פה מכשול בפני עיוור (לטענתם אין שום בעיה).

Sent from my SM-N960F using Tapatalkבאתר של המועצה האיזורית חוף הכרמל יש מפה מפורטת מה מותר ומה אסור ואיפה

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

יובל48
20-07-19, 18:44
היי. אני מחפש חוף שאוכל לבוא אליו עם הבנות לשהיה של יום יומים. כמובן-אין לי שום כוונה לרדת עם הג'יפ לחוף כי זה פשוט לא חוקי ומייצר נזק-אבל אני כן אשמח מאוד להגיע כמה שיותר קרוב במסגרת החוק. היכן החוף הזה? והאם בכללי יש המלצה לחופים כאלה?

לא הייתי אבל הבנתי מכמה אנשים שהחוף הקרוב למבצר עתלית ולבסיס, חינמי והחנייה ממש צמודה.
לא יודע עד כמה צפוף שם.

גיא
20-07-19, 19:22
זה נכון. אבל יש שם מסיבות והמוני אדם.
לא הכי כייף. ( לדעתי )

-->