PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו הרכיב שני גלגלי ספייר על ג'ימני?

adrian.herscu
17-07-19, 16:42
שלום לכולם,

בדיוק החלפתי צמיגים ואחרי הרבה התלבטויות לקחתי את הסיכון והרכבתי שטח מלא של מקסיס.
הצמיגים האלה הם כיווניים.
זה אומר שאי-אפשר להעביר אותם מצד לצד וזה אומר שהסיבוב עם הספייר כבר לא פשוט. ז"א דורש ביקור בפנצ'ריה.
אופציה אחרת, אם אפשר, היא להחזיק צמיג ספייר נוסף. אבל עדיין לא ראיתי את זה על אף ג'ימני.
מישהו ראה? עשה?

תודה לעונים,
אדריאן.

chewy
17-07-19, 17:00
אם זה בשביל סבב של שחיקה אחידה פעם בכמה חודשים, ממש חבל להחזיק ספייר שני ברכב. שמור אותו במחסן.
אם זה למקרה של פנצ'ר, אין בעיה לנסוע לפנצ'ריה עם צמיג הפוך.
לא רואה היגיון להחזיק שני ספיירים ברכב. בטח לא בג'ימני.

הירשפלד יובל
17-07-19, 17:50
קודם כל , לא יפה לומר על צמיגי מקסיס ( 8060 ? ) לקחתי סיכון. ה -8060 לפחות לא נחותים בהרבה אם בכלל משאר צמיגי השטח האחרים שאני מכנה בצדק/לא בצדק : צמיגי קפולסקי/ארומה.
אני משתמש בצמיגי חקלאות/צמ"ה חד כיוונים. מכיוון שהיבואן הביא לי 4 במקום 5 שהזמנתי , ממבחר הצמיגים שיש לי ( 23 ) ,בחרתי 1 זהה בקוטר החיצוני - דו כיווני , והוא הורכב על הרכב כחלופי . יוכל להחליף כל גלגל מהארבעה.

למי שהציע להרכיב חישוק הפוך. לא מכיר את המכלול ובית הגלגל של הג'ימיני . ניתן להרכיב שם חישוק הפוך ? גם אם כן לא נראה לי מומלץ ולו לפחות בגלל השיקועים הקונים לגוז'ון על החישוק שהם לא דו כיוונים.

בקריאה שניה הבנתי שמדובר בצמיג הפוך ולא בחישוק . אם זה 8060 ,771 או אחר , פחות קריטי משלי , לא יודע אם ולאיזה מרחק מותר/מומלץ

asypeer
17-07-19, 19:20
אני 40 אלף ק״מ עם 8060 (סט שני) - הצמיג הזה מאוד עמיד. אני חושב שהיה לי פנצ’ר אחד בכל התקופה (מסמר).
המקרה שאתה מתאר (נסיעה של מרחק רב על צמיג חד כיווני נגד הכיוון) יקרה כשהצמיג יהיה קרוע ברמה שתולעת או כמה לא תוכלנה להחזיק אויר.
לדעתי - לא מאוד סביר בטיול שאינו שטח קשה עם הצמיג הזה (בציר המצלעות חברים קרעו צמיגי שטח מלא ברמה של לזרוק לפח הקרוב..)
תחזיק סט תולעים ברכב, קומפרסור תקין ויהיה בסדר.
נסיעה של כמה עשרות ק״מ עם צמיג מורכב הפוך לא תהרוג אותו. לדעתי עדיף 50/50 בספייר למקרים האלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->