PDA

צפייה בגרסה מלאה : טויוטה ראב 4 היברידי החדש

Suliman
18-07-19, 22:24
שלום רב לכולם, שאלה לאלו שרכשו ראב 4 היברידי החדש...
אני עומד לרכוש את הרכב ויש לי חששות,
אני גר במרכז ועולה 3 פעמים לירושלים בשבוע, השאלה היא האם הרכב חזק בעליות לירושלים !!?
נכון להיום אני נוסע ברנו פלואנס דיזל, והיא אוכלת את העליות בקלי קלות...
איך הראב 4 היברידי החדש מתנהג בעליות !!?

נמרוד
18-07-19, 22:58
עד מתי, ריבונו של עולם, עד מתי ימשיך עם ישראל לחפש תשובה לשאלה "האם סוחב את הקסטל"?! לא מגיע לנו סוף-סוף לדעת?

בימי הסובארו 1300 די.אל. מי בירושלים חלם על רכב עם מאאתיים כוח סוס כמו ראב4 היברידי...

grand
18-07-19, 23:10
לא משהו הrav4 הזה, יצא לי לנהוג עליו בשבילים הררים החודש באירופה, לא מבריק מבחינת התנהגות כביש, לא חזק במיוחד וגם מושב שגרם לי לכאבי גב, לטעמי לפחות לחזור לתוצרת אירופה, סקודה קארוק יותר חזקה, פיג'ו 3008 פצצה של רכב.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

דרור ברלי
19-07-19, 01:52
לא משהו הrav4 הזה, יצא לי לנהוג עליו בשבילים הררים החודש באירופה, לא מבריק מבחינת התנהגות כביש, לא חזק במיוחד וגם מושב שגרם לי לכאבי גב, לטעמי לפחות לחזור לתוצרת אירופה, סקודה קארוק יותר חזקה, פיג'ו 3008 פצצה של רכב.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

למרות העיצוב המרהיב, אין כל חדש בטויוטה.
התנהגות ונוחות בינוניות מינוס, ביצועים לא מלהיבים. בית אבות.
מצד שני, כאמור, 200 כ"ס זה לא מעט - כנראה שיסחוב בעליות. ויש גם נקודות חזקות מסורתיות בטויוטה - מערכת היברידית מוצלחת וצריכת הדלק יחסית טובה. ועיקר העיקרים לחובבי המותג שנהיגה ממילא לא מעניינת אותם - מוניטין אמינות, שמירת ערך וסחירות.

ishc
19-07-19, 07:43
עד מתי, ריבונו של עולם, עד מתי ימשיך עם ישראל לחפש תשובה לשאלה "האם סוחב את הקסטל"?! לא מגיע לנו סוף-סוף לדעת?

בימי הסובארו 1300 די.אל. מי בירושלים חלם על רכב עם מאאתיים כוח סוס כמו ראב4 היברידי...[emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

geva dover
19-07-19, 10:27

בימי הסובארו 1300 די.אל. מי בירושלים חלם על רכב עם מאאתיים כוח סוס כמו ראב4 היברידי...

שמעתי שיש היילקסים עתיקים שכבר כמה שנים עולים את העליה מהמכתש, עוד קצת ויגיעו למצפה.. רק עוד כמה חודשים והם שם..
לאט לאט

omri_t
19-07-19, 11:40
סע לשלום

גם הפיאסטה הישנה הייתה מטפסת שם לפני שני עשורים בלי בעיה.

-->