PDA

צפייה בגרסה מלאה : חיזוק מוט היגוי ניסאן טראנו

shay yheo may
28-07-19, 21:36
חיזוק מוט היגוי טראנו,
חריטת בוקסות בהתאמה למוט היגוי,
רצוי לחרוט את הבוקסות מברונזה ואת הפינים הקונים מחומר 4340.
ניתן לראות בתמונות את מיקום הגריזרים וחובה לשים בשני הבוקסות החיצוניות.
מצורפים שרטוטים לחריטה

tallevi
28-07-19, 22:00
יפה מאוד!

היכן ביצעת את החריטה? מה עלות החריטה?

טל.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

shay yheo may
28-07-19, 22:07
את הביצוע עשיתי בעצמי ככה שאין לי מושג כמה יעלה ,

tallevi
28-07-19, 22:39
וכמה יעלה לי עוד ביצוע כזה שלך?

טל.

shay yheo may
29-07-19, 06:26
וכמה יעלה לי עוד ביצוע כזה שלך?

טל.

מצטער אין לי זמן פנוי לייצר עוד אחד.

tallevi
29-07-19, 15:18
שי,
צירפת פעמיים שרטוט דיסקה ואין שרטוט של התותב.

שאלה: התותב גבוה מהבוקסה של המוט, בולט ממנה? זאת אומרת שתי דיסקות לכל חיבור, נכון, (לפי הסידור בתמונות נראה חלוקה של אחת לכל סט חיבורים)?

אגב, מכיר את הרעיון הזה מכאן:
http://www.offroadexpress.kiwi/Forums/viewtopic.php?t=24637
ואפילו שמרתי לעצמי את התמונות ושרטוטים לפני אי אלו שנים...אבל כמו הרבה תוכניות מגירה...זה נשאר במגירה...עכשיו הבאת לי מוטיבציה לבצע...

בכלל...נראה שפרצת לי למחשב ולקחת ממני את התמונות מהגלריה...המון דברים דומים.

כיף לפגוש עוד אחד שמשקיע ברכב הזה כאן

תודה על השיתוף!

טל.

andy.shaked
29-07-19, 17:07
כיף לפגוש עוד אחד שמשקיע ברכב הזה כאן

תודה על השיתוף!

טל.

היום יש יותר ויותר חבר'ה שמשקיעים בטראנו, אני רואה את זה במועדון ומשתדל לעזור לתמוך בכולם חלק עושים בצורה עמצאית וחלק הולכים לבעלי מקצוע, אבל לשמחתי מתחילים לראות יותר רכבים מושקעים
מי יודע אולי אפילו יתחילו להעריך את הסוס הזקן שהיה פעם רכב השטח הנמכר בישראל

#המדען_המטורף

tallevi
29-07-19, 21:28
מי יודע אולי אפילו יתחילו להעריך את הסוס הזקן שהיה פעם רכב השטח הנמכר בישראל

#המדען_המטורף

חוסר ההערכה לטראנו די מוצדק לטעמי.

הרכב במתכונתו המקורית נחות מרוב רכבי השטח הקשוחים, חוסר בנעילה אחורית, מהלך קדמי קצרצר, צמיגים קטנים, פרונט רגיש, ובכלל נבנה ויועד לקהל יעד שהוא לא ממש הגרעין הקשה של תחום ה 4x4 בלשון המעטה.

נידרש לשדרג ולשפר לא מעט כדי להביא את הרכב לרמת עבירות טובה. שיפורים לטראנו הם על פי רוב יקרים משמעותית מרכבים נפוצים אחרים (ג'יפ, סוזוקי, טויוטה), ולגבי גודל הצמיגים אתה נדרש להיות קצת עבריין על מנת לעלות למידה נורמלית (31"), ועדיין אחרי כל זה אתה נשאר עם סרן קדמי לא חי בכלל...שלא משנה מה תעשה הרבה מהלך לא תוציא ממנו, ובנוסף לא מאפשר לך להגדיל עוד את הצמיגים בגלל חוזק המכלולים שלו.

מצד שני...תיקח רכב כזה בעשרים אלף שקל, שים לא נעילות קפיצים בולמים (תמתח תמתח...), צמיד שטח 31, בעלות של בערך עשיריה במידה ומדובר על עבודה עצמית, וקיבלת רכב עם עבירות של רוביקון סטנדרטי...בעשירית מחיר...

טל.

andy.shaked
29-07-19, 21:41
אני נאלץ שלא להסכים איתך כי הוא לא נופל מרכבי השטח בשנתונים שלו.
לגבי הפרונט זה נכון שהוא חלש, אבל זה בגלל שמשתמשים בחלפים נחותים בשביל לחסוך
מעבר לזה לא ארחיב את הדיון כאן רק בגלל שאני מכבד את שי ולא רוצה להרוס את הפוסטים, שכל מטרתם היא שיתוף הידע

#המדען_המטורף

shay yheo may
30-07-19, 07:40
חוסר ההערכה לטראנו די מוצדק לטעמי.

הרכב במתכונתו המקורית נחות מרוב רכבי השטח הקשוחים, חוסר בנעילה אחורית, מהלך קדמי קצרצר, צמיגים קטנים, פרונט רגיש, ובכלל נבנה ויועד לקהל יעד שהוא לא ממש הגרעין הקשה של תחום ה 4x4 בלשון המעטה.

נידרש לשדרג ולשפר לא מעט כדי להביא את הרכב לרמת עבירות טובה. שיפורים לטראנו הם על פי רוב יקרים משמעותית מרכבים נפוצים אחרים (ג'יפ, סוזוקי, טויוטה), ולגבי גודל הצמיגים אתה נדרש להיות קצת עבריין על מנת לעלות למידה נורמלית (31"), ועדיין אחרי כל זה אתה נשאר עם סרן קדמי לא חי בכלל...שלא משנה מה תעשה הרבה מהלך לא תוציא ממנו, ובנוסף לא מאפשר לך להגדיל עוד את הצמיגים בגלל חוזק המכלולים שלו.

מצד שני...תיקח רכב כזה בעשרים אלף שקל, שים לא נעילות קפיצים בולמים (תמתח תמתח...), צמיד שטח 31, בעלות של בערך עשיריה במידה ומדובר על עבודה עצמית, וקיבלת רכב עם עבירות של רוביקון סטנדרטי...בעשירית מחיר...

טל.

טראנו כרכב מקורי ( סטוק) לא נחות משום רכב אחר בקטגוריה.
נכון שאין נעילה אחורית, אבל יש מהלך מתלה אחורי שמפצה על כך.
מכלולי הטראנו יכולים לעמוד בצמיג 31 ללא כל בעיה.
הייתי נוסע כך תקופה ארוכה לפני שחיזקתי מוט היגוי, הכל תלוי בצורת הנהיגה.
המון מתלוננים על הפרונט של הטראנו משום ששמים חלקים זולים ( סיני בשקל וחצי) שלא עומדים בעומס.
שיפורים בטראנו לא יקרים בהשואה לרכבים אחרים ( שוב צריך לעשות השוואה מול אותה קטגוריה),אתה מוזמן לעשות בדיקה ולגלות זאת בעצמך.
טראנו כרכב סטוק עביר מאד, וכאשר מחליטים ללכת לכיוון קיצוני אז כן כדאי לשפר.

בקיצור, ביחס של עלות מול תועלת הטראנו מנצח בגדול ,

שי מימוני

-->