PDA

צפייה בגרסה מלאה : תותבים לבולמים

RONI
03-02-06, 23:26
הבולמים תקינים!
לא מזיעים,שלמים במראה,תומכים כראוי ומבצעים פעולתם.
אך הם חופשיים בתושבות,הגומיות גמורות,
היכן משיגים גומיות כאלה ?
אני צריך להביא את הבולם ?

asafk
04-02-06, 01:26
אם הבולמים סטנדרטיים- גומיות מקוריות עולות בערך שלושה שקלים בכל חנות חלפים לג'יפים.

אסף.

RONI
07-02-06, 18:27
האם בולמים מחוזקים רק עם פין מתפצלB ?<

RONI
08-02-06, 19:52
עזרה דרושה.
תותבים עולים אצל ינוביץ 70 שח ולא 3.
הוחלפו.
כאשר הוצאתי את הבולמים לא שמתי לב ,וכשאני מנסה להרכיב ,בדגש על מנסה..
אורכם שונה,אחד ארוך בכ10 סמ .[זאת אומרת זוג אחד}
לא יודע מה אחור ומה לפנים??{איפה הרגליים?מתחת למתניים!}
2.לאחר מאמצים נכנסו למקומם על התושבת.אך כאן הפתעה!
אי אפשר לכווץ את הגומי בכ2ממ וזאת בכדי לשים טבעת ולתחום אותה עם פין מתפצל.כן כן ,כך מחוזק הבולם.ניסיתי וניסיתי וניסיתי נאדה ,יוק.
תנו רעיון יעיל לכיווץ יש לי רק שתי ידיים.!
שתי בעיות אבקש תשובות,תודה.

נמרוד
10-02-06, 10:30
רוני לא ברור לי על איזה פים מתפצל אתה מדבר. בג'יפ סיקס רגיל, סביר להניח שהבולמים הארוכים יותר הם הקדמיים - אבל זה לא מחוייב ואין לי מושג מה המצב אצלך בג'יפ CJ3A.

לגבי הגומי - תקצץ כמה שצריך, ככה עם סכין יפנית או משהו דומה.

itay-rover
10-02-06, 10:47
רוני שלום.
אני לא מצליח להבין איזה גומיות קיבלת שעולות כמעט כמו בולם שלם....לגבי ההרכבה,זה באמת תהליך לא נעים ביחוד כשקר.המלצה שלי זה למרוח מעט גריז על ההיקף החיצוני של הגומיות ואת הדיסקית הגדולה שיושבת אחרי הפין פציל תלחץ בעזרת בוקסה,ואיכשהוא תתמרן להשחיל את הפין פציל....קצת מייאש,אבל מסתדר בסוף......
בלית ברירה,אתה יכול "לגלח" מעט מהגומי,אבל תעשה את זה בחוכמה!!לא סתם הגומיות יושבות שם בלחץ.....
בהצלחה.
איתי.

RONI
10-02-06, 10:59
בזה הרגע הסתיים תהליך ארוך ומפותל של הרכבת הבולמים.
הגומיות שוייפו עם פצירה גסה ,ירדו 2 הממ המיותרים,ולתהליך ההרכבה,
הדסקית נלחצה בעזרת פלייר פטנט,והוכנס צד אחד של הפין לחור, ושוב בצד השני של הטבעת.
כך כל גומיה ,תהליך מיגע. לצורך זה פורק גם כל גלגל! גישה,קשה.
הבולמים הקדמיים הם הורכבו קצרים, לפי ראות עיני ולפני שעיינתי בהמלצתו של נמרוד!
אסע ואבדוק מכסימום אחליף שוב חחח.
להתראות מחר בקרוס קאנטרי.

RONI
10-02-06, 11:03
רוני שלום.
אני לא מצליח להבין איזה גומיות קיבלת שעולות כמעט כמו בולם שלם....לגבי ההרכבה,זה באמת תהליך לא נעים ביחוד כשקר.המלצה שלי זה למרוח מעט גריז על ההיקף החיצוני של הגומיות ואת הדיסקית הגדולה שיושבת אחרי הפין פציל תלחץ בעזרת בוקסה,ואיכשהוא תתמרן להשחיל את הפין פציל....קצת מייאש,אבל מסתדר בסוף......
בלית ברירה,אתה יכול "לגלח" מעט מהגומי,אבל תעשה את זה בחוכמה!!לא סתם הגומיות יושבות שם בלחץ.....
בהצלחה.
איתי.
הי איתי, הגומיות הן סטנדרטית מינוביץ לפי דוגמא שהבאתי לו.נכון נראה קצת יקר,לא התווכחתי, לקחתי והלכתי,בפעם הבאה אולי אעשה סקר שוק .{בשביל 70 שח}

-->