PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין להגביה GV 1.6 הדגם של ה 3דלתות

sherifon
04-02-06, 11:42
שלום
אני מעוניין להגביה את הרכב ,
לכן הייתי מעוניין לשמוע חוויות מבעלי GV שעברו תהליך דומה ולשמוע דעות
הסיבה לשמה אני מעוניין להגביה את הרכב היא כי הוא פשוט נמוך מידי !!!
ונימאס לשמוע דברים מתגרדים למטה וכאשר מורידים אויר בשטח -האוטו לא שונה מרכב סדן משפחתי רגיל !!
בקיצור קראתי על סט של קלמיני.כרגע המרחק של החלק הכי נמוך ברכב מהקרקע הוא 19ס"מ ,ואני מדבר על התושבת של הגיר אני חושב
אז אם יש לכם רעיונות ---- מאוקולונים-ועד סט שלם של קלמיני או OME אז אני חושב שזה המקום

ולכל הדואגים - רצתי הרבה הרבה בפורום הזה ובאחרים גם באנגלית אבל המידע על הרכב הזה בעניין הגבהות מצומצם מידי !!!
אז למי שיש להוסיף -תודה !!!

dizza man
04-02-06, 13:20
יש בחור בJEEPTRIP שנקרא vcar ויש לו ויטרה עם קיט קלמיני 3" -דבר ראשון תתיעץ איתו על הקיט לפי דעתי הקיט הזה עשה נפלאות לרכב שלו ותאמין או לא הוא עובר בכל מקום שסמוראי עובר (סמוראים נעולים ומוגבהים) לך על הקיט הזה אתה לא תתאכזב . לפי מה שהוא מעולל לרכב הקיט חזק מאוד ושרד קפיצות של מטר וחצי באוויר עם נחיתת אונס על הפרונט ללא שבר

שלח לו הודעה פרטית ותקבל עוד אינפורמציה קוראים לו דודי ותגיד לו שדיזה הפנה אותך אליו

חוץ מהקיט..

אני התקנתי כבר לכמה ויטרות\גרנד הגבהות אקולון\אלומניום שבסך הכל זאת ההגבהה הכי זולה והכי פשוטה
ודורשת רק בולמים אחוריים ארוכים ב5 ס"מ כל השאר מוארך 4 קפיצים ו2 בולמים קידמיים(הבולמים הקידמיים מוארכים עקב מחירם הגבוה ) אני ממליץ על הגבהה של עד 40 מ"מ מעבר לזה לא בריא לכל הפרונט במידה ואתה מסתפק ב40 מ"מ הגבהה במקסימום השקעה של בערך 1200 ש"ח
אז לך על זה ..תשאר עם אותה נוחות נסיעה(מהלך מתלה אחורי ישתפר)יכולת גיהוץ רק גבוה ב40 מ"מ מעל האדמה

זה עובד מצויין ויש המון רכבים שנוסעים בקונפיגורציה הזו תמורה מלאה לכסף!

יש עוד כמה שיטות להגבהה אבל לי אין ניסיון איתם לכן אני לא יכול להמליץ!

sherifon
04-02-06, 23:25
תודה ללך על האינפורמציה !
השאלה שלי אליך היא במה הגבהת אוקולונים ניבדלת מהסט של קלמיני - אם אתה אומר שאוקולונים זה כ"כ טוב ומישתלם - אז למה ללכת על הסט של קלמיני - חוץ מעוד 2 סמ+- בגובה ?
לדעתי אוקולונים לא עושים ככ טוב לזויות של מוטות ההנעה כלומר הצירויות וכל מה שמיתחבר לגיר מקבל זויות שונות שגורמות לבלאי שונה לכן לדעתי יש להתאים גם את שאר המערכות ברכב להגבהה --
אשממח לשמוע מה יש לך להגיד בעיניין !!!!
די חשוב לי להבין את הנושא ליפני שאני רץ להזמין סט כזה ! או לחסוך בקיצור דרך שאולי יעלה לי ביוקר!

dizza man
05-02-06, 09:21
סט של קלמיני מגיע עם משולשים קידמיים ארוכים יותר ומחוזקים +תפוחים מחוזקים
4 קפיצים ובולמים ארוכים HEAVY DUTY
דרופ לינק תיקון להיגוי +מוטות היגוי
הארכת באמפ סטופ
ובושינג מפוליאטרן

הרכב מתנהג אחרת (לטובה) עם הקיט הזה וב5000 אלף אתה מקבל אותו עד הבית
התנהגות אחרת=אפשרות לגהץ תוואי שטח קשה במהירות גבוהה מבלי לסגור מהלך
הקיט עוזר גם בשטח חולי למשל בתקיפת דיונה עם בור לפני אתה נוסע במהירות ממוצעת יותר גבוהה מבלי לאבד אחיזה בכניסה
יש גם חיסרון לקיט-נסיעה יותר קשה( יציבה בהרבה ) =בגלל זה אתה צריך לסוע על קיט כזה לראות אם מתאימה לך ההתנהגות בכללי

אקולונים זאת הגבהה פשוטה שעובדת.. מייצרת בלאי טיפה גבוה על המכלולים אבל עדיין יש לי כמה חברים שנוסעים ככה כמה שנים ואין בעיות מיוחדות או בלאי מוגזם

לבחור בין ההגבהות זה שיקול שלך והשאלה העיקרית היא מה המטרה העיקרית של הרכב ומה אתה מצפה מהרכב קח בחשבון ש80% מהזמן אתה על הכביש

sherifon
05-02-06, 20:47
סט של קלמיני מגיע עם משולשים קידמיים ארוכים יותר ומחוזקים +תפוחים מחוזקים
4 קפיצים ובולמים ארוכים HEAVY DUTY
דרופ לינק תיקון להיגוי +מוטות היגוי
הארכת באמפ סטופ
ובושינג מפוליאטרן

הרכב מתנהג אחרת (לטובה) עם הקיט הזה וב5000 אלף אתה מקבל אותו עד הבית
התנהגות אחרת=אפשרות לגהץ תוואי שטח קשה במהירות גבוהה מבלי לסגור מהלך
הקיט עוזר גם בשטח חולי למשל בתקיפת דיונה עם בור לפני אתה נוסע במהירות ממוצעת יותר גבוהה מבלי לאבד אחיזה בכניסה
יש גם חיסרון לקיט-נסיעה יותר קשה( יציבה בהרבה ) =בגלל זה אתה צריך לסוע על קיט כזה לראות אם מתאימה לך ההתנהגות בכללי

אקולונים זאת הגבהה פשוטה שעובדת.. מייצרת בלאי טיפה גבוה על המכלולים אבל עדיין יש לי כמה חברים שנוסעים ככה כמה שנים ואין בעיות מיוחדות או בלאי מוגזם

לבחור בין ההגבהות זה שיקול שלך והשאלה העיקרית היא מה המטרה העיקרית של הרכב ומה אתה מצפה מהרכב קח בחשבון ש80% מהזמן אתה על הכביש

תשמע בחור אתה מדליק אותי על הקיט הזה של קלמיני למרות העלויות הגבוהות !

ללא ספק אני חייב לסוע על רכב כזה או לפחות לראות אחד כזה -
אם אתה מכיר משהוא באיזור הצפון -קריות שיש לו רכב מוגבה ע"י סט זה אשמח אם תוכל לקשר אותי אליו !
אני אהיה במרכז רק בחודש הבא בגלל בחינות בטכניון - הז**ות מוציאים את חשק לחיות !!

ושוב תודה על האינפורמציה @@!

dizza man
05-02-06, 23:01
שכחתי להזכיר שעם הקיט הזה צמיגים 31" מרגישים בבית

raanan
11-02-06, 09:52
סליחה שאני מתפרץ לדלת פתוחה .... אבל,

כפיר, לרכב שהזכרת (בלי שמות) יש סט של 2" ומדובר בויטרה.
יש ויטרה ארוכה שמסתובבת על קיט 3" , יש הבדל גדול בין שני הקיטים .
יש GV ארוכה שמסתובבת עם קיט 2.5" .

למיטב הבנתי GV (לא משנה קצרה או ארוכה) ניתן להתקין רק את הסט 2.5" אבל שווה לבדוק מול קלמיני,
לא לשכוח ש-GV אצלנו נקראת בארה"ב ויטרה ואילו ויטרה שלנו, נקראת בארה"ב טרקר או סיידקיק.

ממליץ שתבצע חיפוש בג'יפטריט בנושא, יש שם הסבר מפורט לגבי התכנון המבריק של קלמיני עבור הסט 3"

בהצלחה
רענן

-->