PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש לשנורר אלקטרו מגנט 12V לדלת של חדר בריחה

אייל
05-08-19, 14:32
לכבוד חגיגות 70 שנה למושב אנחנו בונים חדר בריחה. לטובת שלוש חידות אנחנו צריכים אלקטרומגנט שיפתח את הדלת.
משהו כזה: https://www.ebay.com/itm/1x-12V-Electric-Magnetic-Door-Lock-Electromagnetic-Access-Control-60KG-100LB-/362696459918?_ul=IL

לקנות מ-EBAY ייקח הרבה זמן, לקנות בארץ, יקר מאוד (סביב 250 ליח' והתקציב שלנו די נגמר).
אז אם יש למישהו כזה זרוק הבמחסן ומעוניין לתרום או למכור במחיר סימלי, אני אשמח לאמץ.

תודה רבה,
אייל
0507876694

חנן-ג'יפולוג
05-08-19, 15:56
יש לי חדש דומה (600 ליברות. קצת יותר חזק מזה שהעלית) שמחכה להתקנה.

אתה יכול לשאול, או לקבל במחיר עלות.

מאיר אלוני
05-08-19, 18:22
למה לא להשתמש במנעול חשמלי כמו בדלת אינטרקום (גם 12V ) ?

kobiarava
05-08-19, 18:56
אני עם מאיר. מנעול טריקה חשמלי עובד בn/c, ורק כשמקבל מתח הוא פותח את הדלת, אבל מגנט עובד ב-n/o, וחייב מתח כדי לנעול את הדלת

אייל
05-08-19, 23:10
ניסינו מנעול "אינטרקום" כזה. הבעיה איתו זה שהוא לא עובד בלחץ. אם יש לחץ על הדלת הוא פשוט לא נפתח.
למה יש לחץ? כי זו דלת סתרים שנפתחת בעקבות פעולה מסוימת, היא חייבת להידחף קצת כדי שהפעולה תבלוט ויהיה ברור שקרה כאן משהו.
בקיצור, מנעול טריקה לא עובד. אשמח לשמוע רעיונות אחרים.

תודה רבה.

מאיר אלוני
06-08-19, 07:12
ניסינו מנעול "אינטרקום" כזה. הבעיה איתו זה שהוא לא עובד בלחץ. אם יש לחץ על הדלת הוא פשוט לא נפתח.
למה יש לחץ? כי זו דלת סתרים שנפתחת בעקבות פעולה מסוימת, היא חייבת להידחף קצת כדי שהפעולה תבלוט ויהיה ברור שקרה כאן משהו.

תודה רבה.

שילוב קפיץ קטן ?

אייל
06-08-19, 10:12
לא זזה רברס... ניסינו. זה חייב להיות משוחרר לחלוטין כדי לעבוד.

lizard
06-08-19, 13:48
אם הבנתי נכון אתה רוצה שברגע שיפתרו את החידה הדלת סתרים תפתח קצת אבל בצורה מובחנת.
הבעיה שלך עם מנגנון אינטרקום זה שהדלת לא נפתחת באופן מורגש או שהיא לא נפתחת כי שמתם קפיץ שיפתח את הדלת אבל הוא גורם למנגנון אינטרקום לא לעבוד כיאות?

לדעתי תשיג בוכנה של ארון מטבח ותוכל לקבוע את הכוח על ידי זווית פעולה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

זוהר לב
06-08-19, 14:06
זרוק אצלי משהו כזה, צריך לחפש. תשובה סופית רק ביום חמישי בערב. יכול לחכות?

chengreen
06-08-19, 14:46

תודה רבה.

יש מנעולים כאלו שבנויים לעמוד בעומס (preload) אני מניח שכל מנעולן ממוצע ידע לתת לך כאלו
מגנטים יש המון דגמים גם זולים מאוד. אותו דבר אצל מנעולן
חן

-->