PDA

צפייה בגרסה מלאה : יום אחד במואב

alto
05-08-19, 17:43
את החגים הקרובים אנחנו הולכים לבלות בטיול משפחתי במערב ארה"ב.
הוקצב לי יום טיול אחד במואב ל 4X4 (לא ברור לי למה, הילדים רוצים דיסני וכו' - גועל נפש)
יש אולי המלצות? מה כדאי? מודרך או לא? (נהיה שם רכב בודד)...

ירידות על הבזיון של להגיע ליום אחד גם יתקבלו :confused:

ערן CJ
05-08-19, 18:42
במסעותי אל ארץ העבירויות הבילתי מוגבלות התחברתי לאיגוד מועדוני ג'יפ.
הנוהל שם הוא כזה. חברי האיגוד מאורגנים במועדונים מקומיים. כל ארגון מקומי מאמץ שמורת טבע (כן... יש שת"פ בין הפקחים לג'יפאים!).
מידי סופ"ש אחד מהמועדונים המקומיים מזמין את שאר המועדונים לאירוע שנקרא ג'יפ ג'אמבורי.
פעילות לכל המשפחה ולכל רמות הגיפאות.
המסלולים מודרכים ע"י חברי המועדון המקומי ומחולקים לרמות עבירות Trail rating. מותר להגיע עם גלגלים שאינם גדולים מ- 37 אינצ'.
ברוב האירועים חובה להגיע עם מכשיר קשר מסוג CB.
האירועים מאורגנים באופן חווייתי, עד לפרט האחרון. העלות גבוהה (120 עד 180 דולר למשתתף), אבל העלות כוללת ארוחות שחיתות ופעילויות, לכל הגילאים, ללא הפסקה. בערב יש מוסיקת קאונטרי, ריקודים, מופעים מצחיקים בשיתוף הקהל. יצרני שיפורים וסדנאות שיפורים פותחים דוכנים ומחלקי מזכרות. אנשי המכירות נותנים יעוץ מקצועי ואדיב לבעלי הג'יפים והכל בשפת ג'יפגליש.
אגב, רוב ההכנסות מוקדשות לשמורה המאומצת בה מטיילים.

ראה רשימת הגאמבורי של 2019.

https://jeepjamboreeusa.com/tripsregister/

תוכל ליצור קשר עם המארגנים. הם יסייעו לך באיתור מקום להשכרת ג'יפ (שלא תגיע עם טויוטה או פורד!), וגם ישאילו לך מכשיר CB לזמן האירוע.
מצאתי שיש גאמבורי במואב בסופ"ש שאחרי סוכות.

אני אשתתף בג'מבורי במדינת מיין, תחת הר וושינגטון, 3-5 באוקטובר.

ערן CJ

grand
05-08-19, 20:42
יפה, אבל ליום בודד?
מציע לך להגיע בערב למואב, כמובן לשכור ג'יפ נורמלי ולעשות מסלולים קלאסיים, הל ריבנג' בתור התחלה, מסלול מתוייר מאוד, לא תהיה לבד והילדים יהנו יותר מדיסנילנד, אקשן ודפיקות לב מובטחות, בהמשך היום תוכל לנסות את הפויז'ן ספיידר, זה גם מסלול מתוייר מאוד, וחד כיווני, מה שתספיק תספיק ואתה חוזר חזרה באותה הדרך.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

oferc
30-10-19, 18:40
אני ביקרתי שם ליום אחד , הומלץ לי לעשות את fine and thing על מנת להתרגל לרוביקון ולהבין את היכולות , משם הומלץ לי להמשיך ל hell's revenge וזה בדיוק מה שעשיתי

מדובר במסלולים קצרים של שעתיים עד שלוש , בין המסלולים אפילו קפצתי לקנות משהוא קטן לאכול , המסלולים באמת מאתגרים ומפחידים לפעם ראשונה , זו חוויה מהממת , אני בארץ לא נהג אקסטרים ואת רוב הטיולים עושה עם טרקטורונים ורייזרים , הרוביקון ממש הפתיע אותנו וגם המסלולים.

אני מתכוון לעשות את מואב שוב בפסח עם המשפחה , אשמח אם תעדכן איפה השכרת גיפ ומה העלויות , כרגע רוב החברות לא ממש עונות לי במייל , ואלו שענו לא מאפשרות לעשות את hell's revenge

אשמח לענות לשאלות נוספות. למרות שאני מאמין שעניתי לך אחרי שחזרת לארץ ;)

IlanHadar
30-10-19, 18:57
כתבתי יומן מסע בזמנו כאן (http://www.jeeps.guru/wk-il/?p=263)

ניתן להשכיר רנגלר ולהיכנס איתו ל Hell's revenge, אתה לא יכול לעשות את ה Hell's gate שהוא החלק המפורסם ב revenge. אין צורך האמת יש מספיק מה לעשות שם בלי החלק הזה.

boaz avrahami
30-10-19, 20:11
אני יכול להמצליץ על אלו

http://cliffhangerjeeprental.com

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

ytzur
08-11-19, 10:45
הייתי בדיוק באותו מצב.
שכרתי גיפ עם צמיגי 40 ודנה 60 ויחסי העברה שלא מהעולם הזה בחברה שנקרת outlaw נמצאת ברחוב הראשי.
לקחת מדריך ונסענו ל- hell revenge . עשינו את ה- hell gate וכמה hot tub. את ה- esclator לא רציתי לעשות כיוון שהמדריך אמר שיש שם סיכון גדול לנזק..
לקח 2-3 שעות ועלה כ- 500 דולר.
בערך 250 רכב ו - 250 מדריך.
חוויה נהדרת.
ממליץ מדריך כי ללא מדריך זה די סתמי - אסור לעשות את המכשולים הקשים.
נמצא כעת בחו"ל - זמין בווטסאפ 0545447781

-->