PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצלמה לרכב - ודבק חם ... מי מחבל לי ברכב

yogibear
05-08-19, 18:32
שלום לכולם .

לפני מס' ימים בעת ששטפתי את הרכב שמתי לב שמישהו ניקד לי את הרכב בדבק מהיר... בתחילה חשבתי שילדים שיחקו בדבק חם ושפכו לי על הרכב.. עמלתי קשות, הצלחתי להסיר חלק וחלק מהן הסיר לי את הצבע.
להפתעתי, גיליתי היום שהרכב שוב מלא בדבק חם (מצב תמונות מהיום).
הדבר קרה ליד מקום עבודתה של אשתי .
1. איך מסירים דבק חם מבלי לפגוע בצבע?
2. ברור לי שזה מישהו שגר בסביבה המיידית. כי אקדח הדבק חייב להשאר חם... אני מחפש מצלמה שתותקן בתוך הרכב ותוכל לצלם כל מי שמתקרב לרכב - מבחינתי שתצלם רצוף כמה שעות. האם יש המלצה למצלמה כזו?

תודה מראש לעונים.

125363
125364
125365
125366

shachar
05-08-19, 18:34
כל מצלמת דרך שמקבלת מתח קבוע תתאים לך

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Asaf-a
05-08-19, 19:05
חצי מדויק, לא רק עניין של מתח.
תלוי כמה שעות הקלטה נדרשות ומה הרזולוציה.
אצלי ברזולוציה בינונית ב a118c כרטיס 32 גיגה נותן כ5 שעות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ofir1977
05-08-19, 19:59
לגבי הדבק חם, יש גם נטענים עם סוללה.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

דורון.פ.
05-08-19, 20:00
שללת את האפשרות של שרף ?
יש עצים עם שרף מאד חומצי

Sent from my mobile excuse typos

פלג_
05-08-19, 20:56
גם לי זה לא נראה דבק חם.
מה גם שקשה לי להאמין שדבק חם יגרום לקילוף כזה.

נדב42
06-08-19, 06:39
בדוק מתחת לאיזה עצים אשתך חונה ...
רק התמונה עם הוישר נראית כמו מעשה אדם ...

yogibear
06-08-19, 07:05
שללת את האפשרות של שרף ?
יש עצים עם שרף מאד חומצי - אין עץ ברדיוס של כמה מטרים טובים.

גם לי זה לא נראה דבק חם.
מה גם שקשה לי להאמין שדבק חם יגרום לקילוף כזה. אפשר לראות באופן חד משמעי בתמונה לנזק שהדבק גרם הוא קילף את הצבע באותן נקודות. וגם על הגג יש כמה נק' של קילוף צבע

בדוק מתחת לאיזה עצים אשתך חונה ...
רק התמונה עם הוישר נראית כמו מעשה אדם ... אכן ... קורים אופייניים לדבק חם

חברים ... דבק חם ... אלא אם לשרף עצים יש כנפיים , ועצים יודעים ללכת.
ולא... אשתי לא חנתה תחת עץ.
יש את כל הסימנים שזה דבק חם יש את הקורים האופייניים לדבק חם על הוישר.
מה גם שהיו נצנצים בפעם הראשונה. :cool:

דורון.פ.
06-08-19, 07:15
שרף של עץ עם נצנצים אני לא מכיר.
אין לי מצלמה להמלצה לדעתי כל מצלמת דרך עם כרטיס זיכרון מספיק גדול או בדיקה כל כמה שעות.
ולא מצליח תמיד לקלוט את גודל/עומק הרוע/טמטום האנושי

וכן מכיר את הפתגם של אנישטיין

ד ו ר ו ן
06-08-19, 08:59
יש מצב שאיזה סתום פשוט השתמש במכסה מנוע שלך כשולחן עבודה רגעי ולא בהכרח האירועים קשורים אחד לשני.

דבק חם לא ממיס צבע, הוא בקושי עושה כוויה.

שרף עצים ושתן כלבים(!) כן פוגע בצבע.

Slowly..

dice2
06-08-19, 09:16
דבק חם מסירים בחום
קח קומקום מים חמים ואת השאריות תסיר עם WD40
שיטה נוספת שיעילה......שמש כשהאוטו רותח

בועז

ש01
06-08-19, 10:08
מה עוד יש באזור?
למשל - מכונות בניית קרטונים (לא מפעל הנייר - שם מוציאים פלטות חתוכות אלא הבנייה עצמה) - מוציאות דבק חם, כולל שערות דבק וכד'.
אם יש ליד, והיתה רוח חמה - יתכן וטיפות עפו (ואל תגידו שלא ייתכן - מכיר אירועים כאלו מקרוב מאוד..)

להוריד - כמו שנאמר - מים רותחים יעשו את העבודה, אולי גם מפוח (פן) לכיווץ גומי על כבלי חשמל.

yogibear
06-08-19, 11:19
יש מצב שאיזה סתום פשוט השתמש במכסה מנוע שלך כשולחן עבודה רגעי ולא בהכרח האירועים קשורים אחד לשני. מממ ... אבל גם על הגג יש לי שאריות של דבק חם ... ושם זה עם נצנצים ....

דבק חם לא ממיס צבע, הוא בקושי עושה כוויה. הכל נכון ... אבל עובדתית (וניתן לראות בתמונה של מכסה המנוע ) הצבע ירד בכמה מקומות בהם פגע הדבק החם .... ירידת הצבע בנקודות קטנות מאוד קיימת גם על הגג...

שרף עצים ושתן כלבים(!) כן פוגע בצבע. כלב , ואפילו דני ענק לא יגיע לא לגג ולא למכסה המנוע

Slowly..

דבק חם מסירים בחום
קח קומקום מים חמים ואת השאריות תסיר עם WD40
שיטה נוספת שיעילה......שמש כשהאוטו רותח ניסיתי עם קומקום מים חמים - פחדתי רותחים כדי לא לפגוע בצבע... כשאחזור אחה"צ אנסה

בועז

מה עוד יש באזור?
למשל - מכונות בניית קרטונים (לא מפעל הנייר - שם מוציאים פלטות חתוכות אלא הבנייה עצמה) - מוציאות דבק חם, כולל שערות דבק וכד'.
אם יש ליד, והיתה רוח חמה - יתכן וטיפות עפו (ואל תגידו שלא ייתכן - מכיר אירועים כאלו מקרוב מאוד..)
:D א. מדובר במושב אין שום מפעל כזה בסביבתנו.
ב. רק הרכב שלנו נפגע ? איך זה ששום רכב נוסף לא נפגע? בחנתי את הרצפה ולא ראיתי שיירים של צבע.

להוריד - כמו שנאמר - מים רותחים יעשו את העבודה, אולי גם מפוח (פן) לכיווץ גומי על כבלי חשמל. תודה - אנסה גם עם מים רותחים וגם עם פן לשרינקים

לכל התוהים : מדובר בחנייה ליד הקליניקה של אשתי במושב בו אנו גרים ... ולא, היא לא חסמה שום חנייה של אף אחד \ לא חסמה רכב של מישהו אחר \ לא חנתה על אדום לבן (יש לנו במושב גם אדום לבן ) ... חנתה כדין במקום חנייה ציבורי.
זה כוון רק נגד הרכב שלנו , פעם שעברה היו אלו טיפות בודדות ומעצבנות , והפעם זו היתה כמות שלא ניתן להתעלם ממנה.
ועד המושב (וכמה שכנים ) כבר עורבו בנושא, אנחנו מנסים לארגן מצלמה שתצלם חיצונית את הרכב וכן מצלמה פנימית שארכוש.
ותוך כדי שאני כותב את הפוסט חשבתי שאבקש מאשתי לשאול את לקוחותיה אם מישהו עשה זאת גם לרכבים של הלקוחות שלה...

ו... כמובן תודה רבה להתייחסות ולעיצות...

alto
06-08-19, 11:32
אולי מצלמה חיצונית עם בטריה שמספיקה לכמה שבועות תעשה את העבודה טוב יותר, יש להן חיישן תנועה כך שמצלמות רק כשיש זיהוי כלשהו והסוללה מספיקה להרבה יותר זמן
נזגרתי שראיתי איזו פרסומת לא מזמן: https://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_009402867855.html?wid=1433363&currency=ILS&vip=4446207&gclid=CjwKCAjwyqTqBRAyEiwA8K_4O_elgcQaho N_Dm-GYySw2nqOaCv2UYB0NwiLDBo9PDpN6yTwctoERRo CNB0QAvD_BwE

לא באמת יודע עם היא טובה או לא, יש מלא כאלו.

ד ו ר ו ן
06-08-19, 13:05
בהתחלה אמרת דבר מהיר/סופר גלו שהסיר צבע.
אחרי זה אמרת דבק חם עם נצנצים.. בלי הסרת צבע.

ועכשיו הוספת שזה במושב.. וכאן ממש נפתחות אופציות.

מהווי החיים במושב, אני כן מחזיר אותך לאפשרות של פעילות יצירה שקשורה לילדים באוגוסט, לאו דווקא מכוון אליכם אלא קשורה למיקום.
סתם דביל מקומי ואולי ילדים.

תברר האם יש הפעלת ילדים באזור.

מצלמות יסייעו לך בכל מקרה להבין את האירוע.
מהקליניקה יש קו ראיה לאוטו?
אם כן, יש לך מקום לשים מצלמה.

Slowly..

yogibear
06-08-19, 21:17
בהתחלה אמרת דבר מהיר/סופר גלו שהסיר צבע. טעות ... מרוב שרתחתי והייתי עצבני באותו רגע כתבתי דבק מהיר... טעות ששמתי לב אליה רק עכשיו אחרי שהסבת תשומת ליבי .
דבק חם + נצנצים ביום הראשון, דבק חם ביום השני .
אחרי זה אמרת דבק חם עם נצנצים.. בלי הסרת צבע. לא יודע איך הצבע במכוניות אחרות, אבל אצלי הצבע ירד בנקודות מסויימות בהן נגע הדבק החם.

ועכשיו הוספת שזה במושב.. וכאן ממש נפתחות אופציות.

מהווי החיים במושב, אני כן מחזיר אותך לאפשרות של פעילות יצירה שקשורה לילדים באוגוסט, לאו דווקא מכוון אליכם אלא קשורה למיקום.
סתם דביל מקומי ואולי ילדים.

תברר האם יש הפעלת ילדים באזור. לא, לא היתה שום הפעלת ילדים.

מצלמות יסייעו לך בכל מקרה להבין את האירוע.
מהקליניקה יש קו ראיה לאוטו? לא - אין קו ראייה. אבל כבר דיברתי עם השכנים והועד ותוצב מצלמה.
אם כן, יש לך מקום לשים מצלמה.

Slowly..

זו חתיכת הדבק החם שהודבקה אתמול על מכסה המנוע והגריל...
מקווה שהדביל שעשה זאת לא יעשה זאת שוב...
תודה להתייחסות ולעצות.

125378

jacob72
08-08-19, 23:29
כל מצלמה רגילה שיש לה אופציה ל VMD סוללה 5 אמפר .תספיק לך לכסות 10 שעות הקלטה

boaz avrahami
09-08-19, 00:47
מצלמה כמו ה A118 היא בעלת גלאי תנועה.
לחבר אותה לפלוס לפני סוויץ והיא תקליט כל תנועה במגבלות נפח הכרטיס ( נדמה לי 32 ג״ב)

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

אמיר ב.א
09-08-19, 18:56
ידוע שגננות וקייטנות משתמשים המון בדבק חם ...

תבדוק עם המקומיים בתחום האם עשו טיול , עם הפעלה כל שהיא שקשורה לנושא.

-->