PDA

צפייה בגרסה מלאה : דאצ'יה דאסטר 4X4 2015 מיגון מלא והגבהות

foty
06-08-19, 14:06
שלום לכולם
אני מחפש מישהו מקצועי ואמין באזור הדרום , לצורך התקנת מיגון גחון מלא בנוסף להגבהות (קפיצים ובולמים).
אחרי שיטוט בפורום לא הצלחתי להבין מה מומלץ ואיפה .
תודה רבה לעונים !

gils
06-08-19, 14:10
אם מודיעין זה נחשב דרום - ממליץ על רדיאטור מודיעין.

yovavz
06-08-19, 14:54
הצעות זולות ואטרקטיביות למיגון +הגבהה תמצא בעיקר בקבוצות הפייסבוק והווטסאפ של דאצ'יה
אם תרצה, אני אוכל לעזור לך להצטרף ל-2 קבוצות ווטסאפ שאני מכיר - פנה בפרטי עם טלפון ושם.
בד"כ מפרידים בין הגבהה ומיגון מהטעמים הפשוטים של מימון, ענייני אחריות ואבולוציה אישית של השימוש ברכב.
לגבי מיגון - פנה לראסטה והם יפנו אותך למתקינים הקרובים אליך.
לגבי הגבהה תוכל לעבור על שרשורי הדאסטר - יש לא מעט מידע

גיא
06-08-19, 15:38
הצעות זולות ואטרקטיביות למיגון +הגבהה תמצא בעיקר בקבוצות הפייסבוק והווטסאפ של דאצ'יה
אם תרצה, אני אוכל לעזור לך להצטרף ל-2 קבוצות ווטסאפ שאני מכיר - פנה בפרטי עם טלפון ושם.
בד"כ מפרידים בין הגבהה ומיגון מהטעמים הפשוטים של מימון, ענייני אחריות ואבולוציה אישית של השימוש ברכב.
לגבי מיגון - פנה לראסטה והם יפנו אותך למתקינים הקרובים אליך.
לגבי הגבהה תוכל לעבור על שרשורי הדאסטר - יש לא מעט מידע

כבר הציעו לו בפרטי .. אני חושב שהוא לא פה כל הזמן.... איזה בן אדם מוזר עם חיים לא וירטואליים :)

yovavz
06-08-19, 15:49
כבר הציעו לו בפרטי .. אני חושב שהוא לא פה כל הזמן.... איזה בן אדם מוזר עם חיים לא וירטואליים :)תיארתי לעצמי [emoji846] - פשוט רשמתי תשובה גנרית שגם אחרים שייתקלו בשרשור יקבלו כיוון...

bitfield
06-08-19, 20:28
אם תוכל להגיע לאיזור הצפון (נשר), לפרוג'יפ יש הצעה מעולה למיגון פלוס הגבהה ובולמים, אם אינני טועה כל החבילה ב-7000₪

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

-->