PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוצאות חיפוש שגויות בtapatalk

Asaf-a
18-08-19, 07:16
בשני המכשירים אצלי, טלפון וטבלט, כאשר אני מבצע חיפוש באפליקציית tapatalk ישירות או אף דרך גוגל כאשר התוצאה מופיעה בגיפולוג, כאשר לוחץ על תוצאת החיפוש, אפליקציית טאפאטוק תגיע למיקום שגוי.

האם זו בעיה מוכרת?

כדי להתגבר אני פותח גיפולוג בכרום ושם מחפש את אותה הכותרת.

מכירים פתרון?
יש דרלך להגדיר שטאפאטוק לא יפתח אוטומטית כתוצאה מחיפוש בגוגל כאשר התוצאה מופיעה בגיפולוג?

הבעיה אינה חדשה אצלי, לא זוכר מתי עבד תקין.

גרסה 8.3.6

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

erezgur
18-08-19, 09:24
יש בעיה ידועה - קישורים למאמרים מגיעים להודעות בפורום שראינו קשורות, כלומר קישורים שגויים כהגדרתך.
לגבי פתיחה עם דפדפן במקום עם טאפאטולק, כנראה באילת הפעמים שפתחת עם הידיים סימנת אותו כברירת מחדל ("השתמש תמיד ביישום זה", או always). אם זה אנדרואיד, כנס למנהל היישומים, חפש ברשימה את טאפאטולק חפש את defaults ונקה.
כעת כל פעם שתלחץ על קישור לגיפולוג תראה אפשרות בחירה בין כל היישומים האפשריים, כולל דפדפן וטאפאטולק. בחר ביישום הרצוי וודא שלא מסומן "השתמש תמיד ביישום זה" או always ... כל כל פעם תוכל לבחור איזה יישום יפתח את הקישור.

נשלח מהנייד שמתעקש "לתקן" את האיות...

ד ו ר ו ן
18-08-19, 09:25
החיפוש של האפליקציה די גרוע.
לא מוצא תוצאות ומפנה למקומות מוזרים.

אני עושה חיפוש רגיל בגוגל ומעתיק את הקישור.
בפתיחה זה מקפיץ שאלה האם לפתוח באפליקציה.

Slowly..

Asaf-a
18-08-19, 10:30
יש בעיה ידועה - קישורים למאמרים מגיעים להודעות בפורום שראינו קשורות, כלומר קישורים שגויים כהגדרתך.
לגבי פתיחה עם דפדפן במקום עם טאפאטולק, כנראה באילת הפעמים שפתחת עם הידיים סימנת אותו כברירת מחדל ("השתמש תמיד ביישום זה", או always). אם זה אנדרואיד, כנס למנהל היישומים, חפש ברשימה את טאפאטולק חפש את defaults ונקה.
כעת כל פעם שתלחץ על קישור לגיפולוג תראה אפשרות בחירה בין כל היישומים האפשריים, כולל דפדפן וטאפאטולק. בחר ביישום הרצוי וודא שלא מסומן "השתמש תמיד ביישום זה" או always ... כל כל פעם תוכל לבחור איזה יישום יפתח את הקישור.

נשלח מהנייד שמתעקש "לתקן" את האיות...תודה ארז, ניקיתי וכעת שואל אם לפתוח בכרום או בטאפא..., לפחות זה...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

-->