PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה אפשר להקים אוהל ברמת הגולן?

אייל
21-08-19, 08:39
שלושה אוהלים, רצוי צל, מקום בלי יותר מדי רעש וקהל.
מקום שמותר להקים בו אוהלים ויהיה נחמד להעביר לילה.
מי שלא רוצה לחשוף נקודות לקהל גדול מוזמן לפנות בפרטי.

תודה רבה,
אייל.

six-86
21-08-19, 10:05
עין תאופיק

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

zivo
21-08-19, 10:12
עין ידידיה

chewy
21-08-19, 14:28
היינו בשבוע שעבר במצפה בני דויטש (ליד מצפה אופיר) והיה ממש נחמד.

מתוך האתר של שביל הגולן (http://www.tourgolan.org.il/golan_trail_sleep/):
<section class="main-presentation" style="margin: 0px; padding: 3em 0px; border: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; vertical-align: baseline; text-size-adjust: none; list-style: none; -webkit-font-smoothing: antialiased; background-color: rgb(250, 249, 248); text-align: center;">
מקומות לינה מומלצים:

בסיום כל קטע נמצאות פינות חמד נעימות וראויות להקמת אוהל ללינת שטח (לא תמיד תמצאו בהם שירותים ומים).
בנוסף, בכל קטע מצויינים אתרים לינה נוספים בתשלום- פרטים ומספרי טלפון ניתן למצוא באתר תחת "איפה לישון" (http://www.tourgolan.org.il/sleep/).

על תוואי השביל 6 חניונים שהוסדרו ע"י המועצה האזורית גולן לרווחת המטיילים:
עין תאופיק
אמפי גולן
חורשת גבעת יואב
חניון דליות
חניון עין זיוון
חניון פלס"ר 7
בחניונים אלה תמצאו מקום מסודר ומגודר להקמת אוהל, איזור להבערת אש ובחלקם נקודת מים.

אפשריות לינה נוספות על פי קטעי השביל:
קטע 1: נמרוד, קמפינג בתשלום "בקתות בערפל"
קטע 2: סוף הקטע, למרגלות תל קצעה
קטע 3: אנדרטת פלס"ר 7 (בסוף הקטע), בתשלום - קמפינג באלרום, קמפינג ביער האיילים באודם.
קטע 4: באב אל הווא
קטע 5: חניון עין זיוון מול הכניסה לקיבוץ (סוף הקטע). ליד קיבוץ מרום גולן, ליד מאגר מרום גולן, לינה בקיבוץ - בתאום במזכירות.
קטע 6: לא מומלץ ללון, להמשיך לאלוני הבשן על קטע 7 (יש שם מלאכי שביל).
קטע 7: חורשת חושנייה (בסוף הקטע)
קטע 8: אום אל דנניר (בסוף הקטע), חרבת פרג'.
קטע 9: חניון דליות (בסוף הקטע).
קטע 10: ליד מאגר רוויה, ליד הגשר הסורי על נחל סמך.
קטע 11: מפגש הנחלים אל על וסמך, עדיסה
קטע 12: חורשת גבעת יואב (בסוף הקטע), עין תפוז (עין סוויקטה מערבי) ליד כביש 789, בני יהודה הישנה,
קטע 13: אמפי גולן על כביש 98 (סוף הקטע)
קטע 14: קיבוץ מבוא חמה בתאום עם המזכירות, קמפינג בתשלום בקיבוץ.
קטע 15: עין תאופיק (סוף הקטע), בחורשות לאורך המצוק
</section>

פרחי
22-08-19, 22:41
סביב מאגר מושב קשת יש פינת חמד-בין היישוב למאגר. נדנדנות, קרבה למים (לא יודע אם מותר לשחות, אבל מקום יפיפה).
עין מימון. עליה קצת קשה, או שתגיע מלמעלה-תתפלל שאין חרא של פרות, מקום עם אקליפטוסים מסביב, ומים זורמים מהמעיין למעלה.
ולא חסרים עוד מקומות.. אילו המקומות האהובים עלי, כל אחד ופינת החמד שלו..
בהצלחה, תהנו עד מאוד!

גיתאי נוה
22-08-19, 23:19
מתוך האתר של שביל הגולן (http://www.tourgolan.org.il/golan_trail_sleep/):
<section class="main-presentation" style="margin: 0px; padding: 3em 0px; border: 0px; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit; vertical-align: baseline; text-size-adjust: none; list-style: none; -webkit-font-smoothing: antialiased; background-color: rgb(250, 249, 248); text-align: center;">

</section>טוב לדעת שיש אתר כזה, תודה!

איל מ
23-08-19, 11:41
אולי הזכרון שלי מתעתע בי, או שבגלל שהגעתי מלמטה לא הגעתי למקום הנכון,
אבל עין מימון הוא נחמד לשהות יום. לא ללינה. כל הקרקע שם מכוסה בסלעי בזלת או בשיפוע שלא מאפשר שינה נורמאלית. אולי תרמילאי עייף יצליח למצוא שם איזה 190*60 בין סלעים או על ערסל לזרוק את עצמו.
תקנו אותי אם אני מתבלבל.

boaz avrahami
23-08-19, 11:51
אתה צודק

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

גיא
23-08-19, 11:58
בבוקר כדאי לעבור על הגוף .. יש מלא קרציות ברמה"ג .. ואפשר לחטוף מהן מחלות לא נעימות בכלל ..

amotzg
28-08-19, 10:59
אולי הזכרון שלי מתעתע בי, או שבגלל שהגעתי מלמטה לא הגעתי למקום הנכון,
אבל עין מימון הוא נחמד לשהות יום. לא ללינה. כל הקרקע שם מכוסה בסלעי בזלת או בשיפוע שלא מאפשר שינה נורמאלית. אולי תרמילאי עייף יצליח למצוא שם איזה 190*60 בין סלעים או על ערסל לזרוק את עצמו.
תקנו אותי אם אני מתבלבל.

יש מקום נוח לישון בסמוך.
קצת מתחת למיקום המעין עצמו יש חורשת אקליפטוס נוחה לשינה. לא מחנים מתחת לתות אלא ממשיכים על הזרם גם אחרי שער הבקר שמוביל למעיין הדרך יורד לתוך החורשה (הפרות גם יודעות את זה וכשהן בשטח יש שם ריפוד רך).

אומי5
01-09-19, 09:23
מניח שזה כבר לא רלוונטי לך, אבל למען הבאים שיחפשו, רחצנו בעין כנף, הלא מאוד צלול, יש שם שולחנות, טרסות מושלמות למאהל ופח למעלה בחניה בגדול החניה היא לא צמודה לרכבים.

הייתי עם פרייוט אני לא יודע איך הגישה מהשטח, אבל השער מכיוון המושב נסגר בערב.

-->