PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתחם הלגו בתל אביב, גני התערוכה - לא!!!

אייל
22-08-19, 11:07
אל תתחילו ב"איך לא חשבת על זה קודם?!" ומשהו כמו "מי הולך למקומות כאלו?!" וכו'. זה היה במחיר זול מהעבודה ונפלתי בזה.
מדובר בפארק אטרציות זול (אומגה, לייזר, קיר טיפוס וכו') שאליו הכניסו כמה קוביות לגו, כרזות של לגו וכמובן חנות לגו במחיר מופקע ברמה מזעזעת (פי 1.5 מחנויות רגילות ופי 2 מחנויות אינטרנטיות).
בקיצור, זה מסוג הדברים שהולכים אליהם כדי להרגיש ממש כיף לצאת מהם.

אם לא הבנתם עד עכשיו... אל תתקרבו לשם!

נמרוד
22-08-19, 13:11
אני מבין בין השורות שאתה לא ממליץ?

אומי5
22-08-19, 13:31
מי הולך למקומות כאלו ?

opl
22-08-19, 17:46
איך לא חשבת על זה קודם?!

חבר מדווח שגם התערוכת דרקונים בראשון זה משהו שרצוי לוותר עליו.

בוזי
22-08-19, 17:51
מצד שני...
אם יש לכם (או אתם) ילד שתמיד חלם על אינסוף אבני לגו בשביל לשבת ולבנות במשך יום שלם את המשהו שלו - זה המקום.
כל השאר זה סתם רעש.

GodsFather
22-08-19, 22:11
א. זכור לי שרשור זהה משנה שעברה... לא מצאתי בחיפוש...

ב. מה לגבי wipark? מישהו היה?

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

דרור ברלי
23-08-19, 00:29
מי הולך למקומות כאלו ?

המון. מלא הולכים.
וזה לא משנה שלילדים יש בבית מספיק כמויות מפחידות של לגו.

זה בשביל להוציא אותם מהבית ושיפסיקו להתקוטט ולשחק בטמבלפון.
כי הדור האחרון מאשר את האימרה המפורסמת של יעקב מ"אלכס חולה אהבה": "ילדים זה דרעעעעק!!!"
זה כבר לא מה שאנחנו היינו, שהעסקנו את עצמנו כל החופש, ולא היה צריך קייטנה בכלל, וההורים יכלו לצאת לעבודה ואנחנו היינו בחוץ ועולים בצהרים לחמם לעצמנו אוכל ואחר כך יורדים שוב עד 23:00 בלילה והכל היה בסדר.

היום אין דבר כזה ילדים משחקים בחוץ. כולם סגורים בבתים וקבורים במסכים או מכסחים זה את זה.
אם אתה רואה ילדים בגינה סביר להניח שיהיו לידם נרגילה, פחיות רדבול ובקבוק וודקה.
אז לבחירתך - פארקי לגו או צרחות וצעקות בבית.

ד ו ר ו ן
23-08-19, 01:17
היינו בתערוכת לגו בראשון עם כמה בני 8 חובבי לגו, שבונים בזמנם החופשי ערכות מורכבות למדי.

לדעתי התערוכה הזו לא לילדים.
היצירות מופשטות או מכוונות למקומות שמדברים למבוגרים.

מצד שני,הגענו מוקדם, ואחרי מעבר מהיר שלהם בתערוכה עצמה, הם בילו עוד שעתיים בבריכות לגו שיש שם.

והצלחנו לחצות בהצלחה את רוביקון״אבאתקנהלי״ ביציאה המנותבת איך לא.. דרך חנות לגו.

Slowly..

lizard
23-08-19, 14:17
זה כבר לא מה שאנחנו היינו, שהעסקנו את עצמנו כל החופש, ולא היה צריך קייטנה בכלל, וההורים יכלו לצאת לעבודה ואנחנו היינו בחוץ ועולים בצהרים לחמם לעצמנו אוכל ואחר כך יורדים שוב עד 23:00 בלילה והכל היה בסדר.

אני לא זוכר שבשביל שבוע קייטנה כשהייתי ילד היה צריך לשבור תוכנית חיסכון. קייטנה של שבוע עולה איזה 2000 שקל. פסיכי.

מצד שני, אני גם לא רוצה להיות מאלו ששקועים בעבר וחושבים שבדור שלהם היה טוב יותר. לא היה. היה חרא אבל אחר.

בקשר לטלפונים ומסכים ואינטרנט ופייסוש ואינסטוש וזוביסוש...הדיעה שלי אחרת.
הם כן צריכים מסכים. הם כן צריכים אינטרנט וכן צריכים את כל השיט הזה שאנחנו לא מבינים, מעריכים או שבאמת אכפת לנו ממנו. כמו שלהורים שלנו לא היה אכפת מהשיט שלנו כשהיינו ילדים.
העולם הוא עולם של מסכים. כנראה שלילדים שלהם, הנכדים שלכם, כבר לא יהיה מסך אלא ישירות למוח. אז מה? העולם משתנה. טוב/רע/קדימה/אחורה, לא משנה לא רלוונטי. הוא משתנה.
אם פעם גיימר היה ילד לא מקובל במרתף, היום זה ילד בן 16 שבמשחק אחד (לא כולל אימונים ומשחקים קודמים כמובן, כמו בכל ספורט) עושה 3 מליון דולר. זה ילד שיש סיכוי שעד גיל 20 יעשה יותר כסף מ99% מבאי האתר הזה. אנחנו בתור הורים צריכים -לדעתי- (אני בטח לא אומר למישהו איך לגדל את הילדים שלו) לדאוג שהוא יעשה עוד דברים. אבל איסור גורף או שלילה מוחלטת של "מסכים" זו לדעתי האישית אי ראיית העתיד.

אני ברצינות שוקל למצוא מאמן לבן שלי (או לשניהם אם השני גם ירצה) שיאמן אותו להיות שחקן ברמה גבוה. הילד בן שש, לא מבין חצי ממה שאפשר לעשות אבל את הקורדינציה/משחקיות מבין מצויין.

נמרוד
26-08-19, 12:01
העולם הוא עולם של מסכים. כנראה שלילדים שלהם, הנכדים שלכם, כבר לא יהיה מסך אלא ישירות למוח. אז מה? העולם משתנה. טוב/רע/קדימה/אחורה, לא משנה לא רלוונטי. הוא משתנה...
... אבל איסור גורף או שלילה מוחלטת של "מסכים" זו לדעתי האישית אי ראיית העתיד.

אתה צודק.

lizard
26-08-19, 12:05
אתה צודק.[emoji33][emoji33][emoji33][emoji16]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

GodsFather
26-08-19, 12:43
א. זכור לי שרשור זהה משנה שעברה... לא מצאתי בחיפוש...

ב. מה לגבי wipark? מישהו היה?

Sent from my LON-L29 using Tapatalkמעדכן לגבי ב.

מקום חביב אבל לא מצדיק את ההוצאה אם אין הנחות מועדונים

רצוי להגיע אחה"צ... לפחות אצלי זה עבד ולא היה עומס.

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

מיכה100
26-08-19, 15:44
כי הדור האחרון מאשר את האימרה המפורסמת של יעקב מ"אלכס חולה אהבה": "ילדים זה דרעעעעק!!!"

דרור עד כאן! מילא לשפוך את מארתך על המדינה, הפקידים, חברות הענק, רוכבי האופניים וההייטק - התרגלנו.
אבל על הילדים שלנו? מהיכרות אישית אתה אומר את השטות הזו?
ובנימה יותר רצינית, דווקא הילדים של הנוכחים כאן כנראה חווים את השטח והטבע דרך התחת ולא (רק) דרך המסכים, ויודעים איך נראה שביל החלב דרך עשן המדורה.

lizard
26-08-19, 16:21
דרור עד כאן! מילא לשפוך את מארתך על המדינה, הפקידים, חברות הענק, רוכבי האופניים וההייטק - התרגלנו.
אבל על הילדים שלנו? מהיכרות אישית אתה אומר את השטות הזו?
ובנימה יותר רצינית, דווקא הילדים של הנוכחים כאן כנראה חווים את השטח והטבע דרך התחת ולא (רק) דרך המסכים, ויודעים איך נראה שביל החלב דרך עשן המדורה.

פעם ראשונה יצאנו לקמפינג. לילה אחד בחוף דוגית בכנרת.
ילד אחד רוצה עוד, השני לעולם לא ידרוך שוב באוהל. בסה"כ הצלחה ;);).

asafk
26-08-19, 17:46
יופי. שישן בחוץ. פחות חול לנקות.

אסף.

-->