PDA

צפייה בגרסה מלאה : קוד p0093

anery
23-08-19, 00:50
לנד קרוזר 2008 עם 213 אקמ על השעון.
באמצע נסיעה מהירה על כביש 6, אחרי תדלוק מיכל מלא בתחנה לא מוכרת ( יעד כפר יונה) נדלקו נורות תקלה, האוטו איבד כוח, ואחרי עצירה המנוע כבה. אחכי כיבוי והתנעה המשך נסיעה כרגיל עם הנורות דולקות. בדיקה בטורק מעלה תקלה p0093 fuel large leak.
מבדיקה באינטרנט הבנתי שמדובר בתקלה כללית במערכת הדלק.
לאיזה כיוון הייתם הולכים?
אציין שטיפול שנתי קצת נדחה ופילטר סולר כבר קצת ותיק כנראה.
תודה לעונים.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

anery
25-08-19, 14:01
לנד קרוזר 2008 עם 213 אקמ על השעון.
באמצע נסיעה מהירה על כביש 6, אחרי תדלוק מיכל מלא בתחנה לא מוכרת ( יעד כפר יונה) נדלקו נורות תקלה, האוטו איבד כוח, ואחרי עצירה המנוע כבה. אחכי כיבוי והתנעה המשך נסיעה כרגיל עם הנורות דולקות. בדיקה בטורק מעלה תקלה p0093 fuel large leak.
מבדיקה באינטרנט הבנתי שמדובר בתקלה כללית במערכת הדלק.
לאיזה כיוון הייתם הולכים?
אציין שטיפול שנתי קצת נדחה ופילטר סולר כבר קצת ותיק כנראה.
תודה לעונים.

בוצע טיפול, הוחלף פילטר והתקלה אופסה. הרכב נוסע היטב. נקווה לטוב...

נדב ש.
25-08-19, 14:56
אם אתה רוצה לשמור על חיי מערכת ההזרקה תקינה תדלק רק בתחנות מוכרות ואל תזלזל בטיפולים, כנ"ל לגבי חלפים מקוריים.

anery
25-08-19, 15:03
סהכ אני מטפל בזמן ובחלפים מקוריים. משכתי עכשיו 3000 קמ כשבטיפול הקודם לא הוחלף פילטר סולר כך שנוצר מצב שהוא לא הוחלף 28 אקמ. למדתי את הלקח.
ככ אני לא מתפתה לתדלק ב 4.5 שח בכפרים סביב ירושלים למרות שזה מפתה (עשיתי את זה פעמיים), כן מחפש תחנות מוכרות שמוכרות בזול יחסית. החיים זה עניין של פשרות...

asafk
26-08-19, 21:05
אני מחליף פילטר כל 10,000 קמ. ומתדלק רק בתחנה אחת עיקרית מוכרת או בתחנות אחרות לא מפוקפקות (ופעם אחת טעיתי ותדלקתי בפתח של תקווה).
ולמרות זאת הפילטר קצת עם סימני מים גם אחרי 10,000 ק"מ בלבד. אז אני לא חוסך בזה.

אסף.

anery
26-08-19, 21:24
אני מחליף פילטר כל 10,000 קמ. ומתדלק רק בתחנה אחת עיקרית מוכרת או בתחנות אחרות לא מפוקפקות (ופעם אחת טעיתי ותדלקתי בפתח של תקווה).
ולמרות זאת הפילטר קצת עם סימני מים גם אחרי 10,000 ק"מ בלבד. אז אני לא חוסך בזה.

אסף.איך אתה רואה סימני מים, אחרי פירוק?
אגב גבו ממני 195 שח ומעמ לפילטר מקורי של טויטה, וראיתי בפעמים קודמות מקטים אחרים (האחרון היה כנראה לא מקורי, לקחו עליו 85 שח והיה כתוב עליו made in Korea ( ומחירים קצת שונים. אפילו בקטלוג חלפים של טויוטה ישראל אי אפשר להבין מה המקט הנכון...

asafk
05-09-19, 22:59
כשהפילטר שחור - זה תוצאה של לחות.

אסף.

-->