PDA

צפייה בגרסה מלאה : תקלת חשמל מוזרה באוטו

גיא
29-08-19, 12:11
בדאסטר יש מצב שלפעמים המסך של הרדיו ( מערכת מולטימדיה אנדרואיד סנית בשקל ) מחשיך .. כאפה לדש בורד מחזירה אותו לחיים .. באופן מוזר גיליתי שגם לחיצה קצרצרה על הצופר ! מחזירה אותו לחיים ללא הכאפה ..

ביחד עם זאת, לא יודע אם זה קשור לחשמל או להחלפת מצמד שעברנו לפני כמה חודשים .. מערכת בקרת המהירות ( קרוז קונטרול ) לא עובדת .. ממש הכפתור לחלוטין לא עושה כלום, לא מופיע האייקון על הלוח מכוונים .. ( לא בקרת מהירות ולא שמירת מהירות )

והיום גיליתי עוד משהו מוזר, נורות DLR שנדלקות יחד הם ההתנעה .. לא נדלקות ! כשמדליקים אור חניה הן נדלקות, זאת אותה נורה .. וכשמדליקים אור דרך או אור גבוה .. גם הן דולקות כרגיל .. אבל רק מנוע לא מדליק כלום.

כל הפיוזים תקינים, בדקתי.

הקשר היחיד בין כל אלו לפי הבנתי הוא מחשב הרכב ... אבל .. האם יש עוד תקווה שזה לא המחשב ?

אין עוד בעיות אחרות באוטו לא מכניות ולא במערכת החשמל. אפילו לא ציקצוקים בדש בורד.

asypeer
29-08-19, 14:23
יש התקנה מקומית כלשהי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

גיא
29-08-19, 14:30
יש התקנה מקומית כלשהי?

Sent from my iPhone using Tapatalk

כן, יש הרבה .. אבל כולן ממזמן לפני 4 שנים פלוס .. התקלה הזאת התחילה לפני חודש בערך .. הדבר היחיד שאני יכול לקשר זה החלפת צמד לפני כמה חודשים .. אולי שכחו שם לחבר משהו לגיר וזה השבית את הקרוז קונטרול .. האוטו יכנס למוסך עוד שבועיים והם יבדקו את זה, לגבי השאר .. חדש יחסית ולא קשור לכלום לכאורה.

נדב42
29-08-19, 16:26
חפש ונקה מחברים, זה רכב עם שורשים צרפתיים ...

גיא
29-08-19, 18:28
אם המחברים לא היו תקינים. למה האור דולק כשמדליקים אותו ?

נשלח מהאייפון עם המקלדת המחורבנת. ה׳שגיאות׳ לא שלי ..

נדב42
29-08-19, 18:58
לא התכוונתי למחבר של האור, אלא לכל אלו בסביבת המחשב, תא המנוע, מתחת לדשבורד ... לא חסר ...

חנן-ג'יפולוג
30-08-19, 09:30
יותק קל לומר מלעשות, אבל כדאי לבדוק חיבורי אדמה באיזור הדשבורד.

גיא
30-08-19, 10:51
יותק קל לומר מלעשות, אבל כדאי לבדוק חיבורי אדמה באיזור הדשבורד.

כיוון חקירה ?
איפה זה .. כלומר .. מה לחפש ?

נשלח מהאייפון עם המקלדת המחורבנת. ה׳שגיאות׳ לא שלי ..

zivo
30-08-19, 11:44
כהתחלה, על תחפש, תעקוף.
תעשה ג'מפר,טוב!, ותראה אם זה פותר

-->