PDA

צפייה בגרסה מלאה : פגוש מתכת קדמי אספיר ויגו 2007

survrm123
01-09-19, 17:47
חוקי לנסוע עם פגוש מתכת ללא כננת ?
ויש דברים שצריך לאשר או שפשוט מתקינים את הפגוש?

asafk
01-09-19, 18:56
אסור.

אסף.

דרור ברלי
01-09-19, 21:33
וברצינות, אם אין כננת, מה נותן פגוש פח מפוסל שכזה?

רובם אפילו לא יפים. שלא לומר מכוערים טילים.
אין לי מושג מה ההשפעה על אופן פעולת/פתיחת כריות האויר במקרה של תאונה.

ואפשר להכניס כננת גם מאחורי הפגוש המקורי ולשמור על מראה נקי ואסתטי.

נדב ש.
01-09-19, 23:16
אמור לתת זווית גישה יותר טובה למדרגות ע"י כך ש"פותח" את הגישה לצמיגים, מה שפגוש מקורי(ואם יש חצאית אז בכלל) מגביל ועלול להימחץ/להיתלש.

amotzg
01-09-19, 23:24
אני עם ויגו 2008 עם פגוש מתכת וכננת.
בדיעבד, הייתי מתקין את הכננת בפגוש המקורי ואולי מקצץ קצת את השמלה.
פגוש הברזל מכביד על קדמת הרכב, לא נראה טוב (לדעתי) ומושך תשומת לב מיותרת.

דרור ברלי
02-09-19, 00:13
אמור לתת זווית גישה יותר טובה למדרגות ע"י כך ש"פותח" את הגישה לצמיגים, מה שפגוש מקורי(ואם יש חצאית אז בכלל) מגביל ועלול להימחץ/להיתלש.

זוית הגישה לא יותר טובה, כי לכל הכלים עם IFS ובייחוד בטויוטות, יש מין "גוש" כזה באמצע, שמכיל כל מיני מכלולים.
אז הפגוש כן פותח קצת אויר לצמיגים ומייצר אשליה של זוית גישה משופרת, מה שכאמור, רק אשליה. את השיפור המשמעותי בזוית הגישה תרויחו לא מהפגוש אלא באמצעות קיט הגבהה, או הגדלת קוטר הצמיגים או הכי טוב - שניהם גם יחד....

זה רק עניין של טעם, אבל לטעמי רוב פגושי הפח מכוערים, הקוים שלהם לא זורמים עם עיצוב הרכב המקורי, הם כבדים ואני בספק אם באמת מספקים איזו שהיא הגנה משופרת. וכננת היא לא תירוץ, כי אפשר להתקין כננת בתוך פגוש הפלסטיק המקורי.

asafk
02-09-19, 00:35
במקרה הספציפי של ויגו, זוית הגישה מצויינת וחשוב מזה יש גישה נקייה למדרגה שגובהה אמצע הגלגל - טוב יותר מרוב הפגושים הקדמיים של רוב רכבי השטח.
יש מקום לשיפור - ולא בזווית הגישה אלא בפתיחת הגישה לגלגלים עצמם - כלומר רק בצדדים.
אני הצלחתי להוציא קצת את הפגוש מהמקום במדרגה אחת רעה. לא נורא. מתפרק בקלות וחוזר בקלות. אם היה לי פגוש מתכת הייתי דופק את סף הדלת באותה מדרגה.

אסף.

נדב ש.
02-09-19, 01:34
אני מקווה ששמתם לב שרשמתי "אמור"...

amotzg
02-09-19, 08:47
זוית הגישה לא יותר טובה, כי לכל הכלים עם IFS ובייחוד בטויוטות, יש מין "גוש" כזה באמצע, שמכיל כל מיני מכלולים.
אז הפגוש כן פותח קצת אויר לצמיגים ומייצר אשליה של זוית גישה משופרת, מה שכאמור, רק אשליה. את השיפור המשמעותי בזוית הגישה תרויחו לא מהפגוש אלא באמצעות קיט הגבהה, או הגדלת קוטר הצמיגים או הכי טוב - שניהם גם יחד....

זאת ועוד, כשכל מילימטר נספר, משקל הפגוש משמעותי גם להגבהה וגם להתנהגות המתלים באופן כללי.

דניאל מאירי
02-09-19, 11:02
לי היה ממשלתי 2008 שהגיע עם פגוש אספיר וכננת, דרור צודק, באמת היה מכוער, אבל פחות פחדתי "לנגח" במידת הצורך.
היום עם ממשלתי 2012 שכבר הגיע עם כננת בתוך הפגוש המקורי.
באמת שעם הגבהה וצמיגים אין צורך לדאוג יותר מדי.
אם כבר הפגוש של ריינו עושה לי את זה, אבל מנהל הבנק שלי מתלהב פחות.
דניאל

איל מ
02-09-19, 11:25
אם כבר דיברנו,
יצא לי לראות את הפגוש ברזל (אספיר אולי?) של הויגו החדש (על רכב של אחד מיקירי הפורום, אבל לא אעשה לו שיימינג). הדבר המפלצתי הזה הוא כמו להרכיב עוד אוטו קטן מקדימה לא יודע מבחינת משקל (מניח שהמון) אבל לזווית הגישה של הרכב זאת פשוט זוועה חיה.

hadtomer
02-09-19, 20:59
אני רציתי כזה- אבל קרה משהו ששינה את דעתי- דרסתי בחורה. הלוואי וזה היה בצחוק, יום גשום לפני שלוש שנים, נסיעה למזלי במהירות נמוכה- והאוטו היה אצלי שבוע- ופשוט לא רצה לעצור. סירב. נסעתי כמו בסרט אימה ברחוב הירדן ברמת גן לאט לאט לתוך מישהי שחצתה כביש. ברקס ארוך, הגה הצידה, כלום - טיל מונחה איטי.. היא חטפה כאפה רצינית והפלסטיק התעוות קצת. אשכרה בחורה התקפלה לי מול העיניים. כמובן שעצרתי, עזרה ראשונה וכו - וכנראה שאם היה לי פגוש ברזל.....היתי מכסח אותה. זה לא מדעי ולא כלום אבל אלוהים אדירים מה היה קורה אם זה היה משהו יותר חמור.

-->