PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש ג'יפ לעבודה

lebelge
09-09-19, 18:56
שלום רב,
אני קבלן חשמל ואני מחפש ג'יפ גדול לעבודה. התקציב הינו 50-60K. אני מתלבט בין ניסאן פאתיפיינדר, פורד אקספלורר, שברולט טרייל בלייזר 7 מקומות. צריכת הדלק לא מטריד אותי כי להבנתי ניתן להרכיב מערכת גז לפורד ולשברולט. מי מהם עדיפה מבחינת אמינות עלות טיפולים?
תודה

erezgur
09-09-19, 21:18
אתה צריך בכלל 4X4?

הירשפלד יובל
09-09-19, 21:32
הרכב המיועד , מטרתו הובלת אנשים , ציוד או שניהם ?. עבדתי בעבר 7 שנים בחשמל מ"ג+מ"נ עם רכבי 4x4 (היה מחויב צורך ) , היילקס ולאחריו דימקס חדש שאני תכננתי לו את הארגז לפי צרכי.מניסיון, הרכבים שציינת הם לא רכבי עבודה ,אלא רכבים להובלת אנשים או מטרות אחרות.

lebelge
10-09-19, 16:46
אתה צריך בכלל 4X4?
לאת בכלל לא

erezgur
10-09-19, 16:59
אנחנו תמיד מבקשים להגדיר את הצורך, הדרישות, אחרת איך ניתן לייעץ?

נשלח מהנייד

lebelge
10-09-19, 17:03
הרכב המיועד , מטרתו הובלת אנשים , ציוד או שניהם ?. עבדתי בעבר 7 שנים בחשמל מ"ג+מ"נ עם רכבי 4x4 (היה מחויב צורך ) , היילקס ולאחריו דימקס חדש שאני תכננתי לו את הארגז לפי צרכי.מניסיון, הרכבים שציינת הם לא רכבי עבודה ,אלא רכבים להובלת אנשים או מטרות אחרות.

הרכב מיועד להוביל אנשים וציוד. ציוד כגון כלי עבודה כבלים וחוטים וכו'. לא דברים כבדים ומסורבלים במיוחד. בחרתי את הרכבים האלה בגלל גודלם מחירם היחסית נמוך והאפשרות למצוא רכב טוב. מאוד קשה למצוא רכב ממה שציינת במחיר שציינתי במצב טוב. וכמו כן אני לא בטוח שנוח לגשת לציוד בארגז שלהם.

erezgur
10-09-19, 17:10
כמה אנשים צריך לכל היותר? האם אתה זקוק לרכב עם 7 מקומות ישיבה?

נשלח מהנייד

lebelge
10-09-19, 17:22
אני מבין.
אני צריך רכב עם מטען גדול מספיק (7 מקומות, מתכנן להשכיב את שתי השורות האחוריות) עבור הציוד וכלי העבודה שלי. ניתן למצוא רכבים כגון שלושת אלה במחירים יחסית סבירים ובמצב טוב לעומת טנדרים שלרוב (באותו סכום כסף) במצב יותר גרוע

- - - Updated - - -

נשלח מהנייד

לכל היותר 4 אנשים וציוד

- - - Updated - - -

נשלח מהנייד

לכל היותר 4 אנשים וציוד

איל מ
10-09-19, 17:38
למה לא רכבים כמו פורד גלקסי, קיה קרניבל וכו..?

בטוח שיהיו זולים משמעותית

asafk
10-09-19, 18:21
הסטנדרט בשנים האחרונות בקרב בעלי מקצוע כמוך הוא סטיישן או טנדרון + עגלה נגררת קטנה.
הרבה יותר נוח להעמיס עגלה מאשר תא מטען של מכונית. אפשר לצאת רק עם האוטו כשלא צריך לסחוב הכל, ואז הכל יותר חסכוני. אפשר להשאיר את העגלה באתר העבודה עם העובדים ולקפוץ להביא משהו עם האוטו בלי לחשוש שבדיוק הם יצטרכו משהו...

ולהחזיק פרייבט בגיל 5 שנים הרבה יותר זול מלהחזיק רכב פנאי שטח בן עשור - שעולה אותו דבר בקנייה.

אסף.

-->