PDA

צפייה בגרסה מלאה : פאג'רו 2008- חופש בהגה

אדמוני
11-09-19, 19:14
שלום, היום נכשלתי בטסט השנתי:1) חופש בהגה+גומיות קרועות.2) צמיגים קדמיים.3) מדבקת משקלים.האם יש למישהו מידע היכן כדאי לתקן ומהם העלויות הצפויות?לכל אחת מהבעיות.תודה.

opl
11-09-19, 19:19
ברוך הבא, רצוי שתכתוב מאיפה אתה.

1. יכול להיות הרבה דברים, כל מכון פרונט ידע לאבחן ולטפל, מניח ש"גומיות קרועות" מתקשר לתפוחי היגוי
2. שוב - מאיפה אתה? מה מצב האחוריים? איזה סוג/דגם הם?
3. אני לא בטוח שאתה נדרש לזה בטסט בסיווג הרכב שלך אבל לדעתי בכל חנות חלפים יש - אולי גם במכון עצמו - זה גרושים.

אדמוני
11-09-19, 20:04
אני מבית שמש, מדבר בפאג'רו דקאר ארוך 2008 דגם מפואר.אני מכיר מכון פרונט ברמלה בשם "אלשיך". מאוד מקצועיים.המדבקה במכון עולה 10 ש"ח.(פשוט "מרגיז" שנותנים הערה על דבר כזה)הצמיגים האחוריים היצרן: נאנקאנג כביש מלא. אני לא יורד הרבה לשטח ויתר נעים לנסוע על כביש עם צמיגי כביש.הצמיגים והמדבקה הם הבעיות הקטנות... הבעיה הגדולה זה החופש בהגה מעניין מה הבעיה..

erezgur
11-09-19, 20:09
פרונט אלשיך ברמלה זה כתובת טובה לטפל בבעיות אלו.
מדבקה תיסגר במכון הטסטים.
צמיגים כדאי מאד להחליף לצידם מחברה טובה - זה הקשר שלך אל הכביש, צמיגים איכותיים יותר יסייעו לבחינה קצרה טובה יותר והן אמינים יותר במצבי חירום.

נשלח מהנייד

assafy
11-09-19, 20:22
מה כתוב לך ברישיון? אם זה m1 פרטי נוסעים אז אתה לא צריך שום מדבקות. זה רכב פרטי רגיל.
סביר להניח שגם m1 מרכב אחוד לא צריך.

אדמוני
11-09-19, 20:24
תודה רבה,
בהחלט מתכוון להתקין צמיגים איכותיים ולא מה שהותקן לאחרונה...
האם ידוע לך עלות של תיבת הגה? קצת מפחידה אותי העלות הזו.
הג'יפ הקודם שלי(GMC סאברבן) אכל לי לא מעט תיבות הגה במהלך החיים שלו אצלי.
ועוד דבר האם החופש בהגה יכול להיווצר גם מצורת הנהיגה שלי?

opl
11-09-19, 20:37
בעיקרון כן. אופי נהיגה משפיע. במיוחד בשטח וכלי משופר ולדעתי זה לא קולע לתיאור שלך. אני מנסה להיזכר אם יש לך מסרק הגה כמו לקינג. לזכרוני זה מחלה שם. ולזכרוני זה משהו כמו 1500 שקל. אבל קודם כל איבחון במכון. אני פחות אוהד של אלשיך אבל הוא מכיר את הרכב טוב

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

אדמוני
11-09-19, 20:48
אתה מכיר מקום אחר שמכיר את הרכב?
ולמה אתה לא "אוהד" של אלשיך?
פרט לעובדה שהם יחסית יקרים ןאין מקום נורמלי לחכות לסיום העבודה הכל סבבה שם.

opl
11-09-19, 21:53
אני נכנסתי בזמנו במסגרת הרישוי של ההגבהה אליו... היה מבצע לחברי מועדון פאגרו - 400 שקל לבדיקה ורישום. הוא בדק את הרכב ו"גילה" חופש במתלה קדמי צד ימין. הוא משתמש או בחלפים מקוריים או מוג או str. מפה לשם ה"נזק" הוערך ב1500 שקל (כולל הרישום). הלכתי הביתה לחשוב על זה... ניגשתי למכון אחר שלא מצא את אותם ממצאים (מצא תפוח בלוי בצד שני שאכן היה בלוי וחופש קל במייסב של אותו צד - שהודק) מיד לאחר מכן נגשתי לטסט במקום שדיי מקפיד ועברתי (זה היה טרום החלת החוק לרישום הגבהה ככה שזה לא היה תנאי מחייב).

PW
12-09-19, 09:27
אני נכנסתי בזמנו במסגרת הרישוי של ההגבהה אליו... היה מבצע לחברי מועדון פאגרו - 400 שקל לבדיקה ורישום. הוא בדק את הרכב ו"גילה" חופש במתלה קדמי צד ימין. הוא משתמש או בחלפים מקוריים או מוג או str. מפה לשם ה"נזק" הוערך ב1500 שקל (כולל הרישום). הלכתי הביתה לחשוב על זה... ניגשתי למכון אחר שלא מצא את אותם ממצאים (מצא תפוח בלוי בצד שני שאכן היה בלוי וחופש קל במייסב של אותו צד - שהודק) מיד לאחר מכן נגשתי לטסט במקום שדיי מקפיד ועברתי (זה היה טרום החלת החוק לרישום הגבהה ככה שזה לא היה תנאי מחייב).

יקירי,
יש לך חופש במתלה קדמי צד ימין...
לאחים אלשיך יש שני מוסכים לכיוון פרונט. אחד ברמלה ואחד בצומת כנות.
בעל המוסך ברמלה הוא ג׳יפאי וותיק בעצמו.
בעל המוסך בכנות נשם ואכל פרונטים עוד לפני שהלך לבית ספר יסודי.
שניהם אמינים, הגונים, מקצוענים, הוגנים במחיר קפדנים וישרים כסרגל.
לשניהם ערמות של לקוחות מרוצים, שמגיעים אליהם מכל רחבי המדינה, מהצפון הרחוק ועד הדרום העמוק.
על כן אני חוזר על מסקנתי: לך טפל בחופש שיש לך בצד ימין קדימה.
PW

opl
12-09-19, 11:34
תודה לך. פשוט מכרתי את הרכב, יותר פשוט.

-->