PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגיה - יועץ השקעות

tom1105
09-10-19, 16:05
התפנו כמה שקלים טובים, מחפש יועץ השקעות
הכיוונים הם השקעות סולידיות הכוללות נדלן בארץ ובחול...
מכירים? תמליצו

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ניר ל
09-10-19, 16:12
קבל עיצה ראשונה בחינם ותפנים אותה היטב -

אין דבר כזה השקעות סולידיות !

tom1105
09-10-19, 16:20
קבל עיצה ראשונה בחינם ותפנים אותה היטב -

אין דבר כזה השקעות סולידיות !צודק, הכל יחסי
מבחינתי, סולידי = לא אגח זבל / 100% מניות

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

ofer_b
09-10-19, 17:44
לא יועץ השקעות אבל מכיר אישית חברת השקעות נדלן ששם גם אני משקיע. יש להם פרויקטי נדלן יחסית קצרים, שנתיים שלוש, עם רף כניסה נמוך יחסית (25-50 אלף דולר). הם קונים/בונים/משביחים נכסים בשביל בסוף למכור ולעבור הלאה, כל פרויקט לגופו אבל התשואות ותנאי הביטחון די טובים. כרגע יש להם עסקה פעילה אחת https://invo.co.il/got_lakeway/?ref=&ap_id=11987&v=&email=
והבנתי שבקרוב מאוד יש עוד אחת. מציע לך להתקשר לשמוע.

גילוי נאות: בגלל שאני מכיר אותם אני עוזר להם בשיווק מידי פעם בקטנה (ומקבל כמה שקלים במידה והבאתי משקיע), וכמו כן מושקע בפרויקט דומה לזה שבקישור.
אישית לא מומחה גדול להשקעות בכלל אבל לי זה התאים, שם כסף לשנתיים בלי להתעסק עם זה ומקבל תשואה יפה בסוף

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

erezgur
09-10-19, 19:58
אם אינך מכיר עדיין - שווה לעיין ב"הסולידית" - https://www.hasolidit.com/

OFF-RoaD
10-10-19, 06:23
לא יועץ השקעות אבל מכיר אישית חברת השקעות נדלן ששם גם אני משקיע. יש להם פרויקטי נדלן יחסית קצרים, שנתיים שלוש, עם רף כניסה נמוך יחסית (25-50 אלף דולר). הם קונים/בונים/משביחים נכסים בשביל בסוף למכור ולעבור הלאה, כל פרויקט לגופו אבל התשואות ותנאי הביטחון די טובים. כרגע יש להם עסקה פעילה אחת https://invo.co.il/got_lakeway/?ref=&ap_id=11987&v=&email=
והבנתי שבקרוב מאוד יש עוד אחת. מציע לך להתקשר לשמוע.

גילוי נאות: בגלל שאני מכיר אותם אני עוזר להם בשיווק מידי פעם בקטנה (ומקבל כמה שקלים במידה והבאתי משקיע), וכמו כן מושקע בפרויקט דומה לזה שבקישור.
אישית לא מומחה גדול להשקעות בכלל אבל לי זה התאים, שם כסף לשנתיים בלי להתעסק עם זה ומקבל תשואה יפה בסוף

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalkאם היו תשואות ותנאי ביטחון כל כך טובים, לא היו צריכים לקושש כמה אגורות מהמון משקיעים, אלא היו מוצאים משקיע אחד רציני שהיה חוסך את ההתעסקות וסוגר את הפינה.

כנראה שזה לא המצב, אז מתאמצים עם שיווק ופרסום כדי לנסות לגייס משקיעים קטנים עם הבנה נמוכה, ובלי הרבה אפשרויות פתוחות...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

ofer_b
10-10-19, 08:07
אם היו תשואות ותנאי ביטחון כל כך טובים, לא היו צריכים לקושש כמה אגורות מהמון משקיעים, אלא היו מוצאים משקיע אחד רציני שהיה חוסך את ההתעסקות וסוגר את הפינה.

כנראה שזה לא המצב, אז מתאמצים עם שיווק ופרסום כדי לנסות לגייס משקיעים קטנים עם הבנה נמוכה, ובלי הרבה אפשרויות פתוחות...

Sent from my SM-N960F using Tapatalkעובדה שיש להם תשואות טובות מפרויקטים שכבר הסתיימו. הם מגייסים בקנה מידה נמוך לכמה פרויקטים קטנים יחסית ונפרדים, מניח שמשקיע גדול כהגדרתך מחפש פרויקט גדול.. הם עושים סקרים מאוד מעמיקים ויש שם אנשים רציניים ועובדה שמשקיעי עבר שהרוויחו יפה הרבה פעמים מגלגלים את הרווחים לעוד השקעות אצלם.
אני הבאתי רעיון, תרצו תיקחו

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

-->