PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחשבות על איך מעבירים חומר מעניין מהוואטסאפ לאתר

nirs
09-10-19, 20:19
חבר במספר קבוצות וואטסאפ (כמו כולם, כנראה). לאחר הפרדת המוץ מהתבן יש הרבה אינפורמציה שמשותפת שם ושאח״כ הולכת לאיבוד.
חשבתי על מנגנון דוגמאת ״נאמן וואטסאפ״ שיעשה cut&paste לאתר, לנושאים מעניינים שעולים, מידי פעם, בקבוצות.
כמובן שמצריך מתנדבים ומחשבה איך בדיוק להציג ולהעלות את הנושאים.
מה דעתכם?

Sent from my iPhone using Tapatalk

איל מ
09-10-19, 20:30
על פניו,
רעיון מבורך (רק שאני לא חבר באף קבוצה כזאת, ובפייסבוק אני רואה רק דברים בפייסבוקים של חברים שמראים לי).

erezgur
09-10-19, 21:03
בהחלט מתבקש.

אני זוכר שהיה בעבר כאן ניסיון דומה שעשה שימוש בטכנולוגיה (נדמה לי שרבין פיתח משהו שגזר קטעים מווטסאפ של האינדיאנים).
אין לי בעיה להתנדב לעשות את העבודה השחורה, צריך רק שכל אחד שחבר בקבוצה כזו, שיש בה לפעמים מידע רלוונטי, יעשה העברה (forward) למתנדב שיעלה את החומר לאחר עריכה מינימלית... כאמור - אני מוכן לקחת על עצמי, אבל אזדקק להבהרות ומידע נוסף מצד מי שיעביר את החומר.

צריך גם שהדבר יהיה מקובל על חברי הקבוצה שבה עובר המידע ואפשר יהיה להוסיף באותה קבוצה קישור לשרשור שיעלה אצלנו בפורום.

איל מ
09-10-19, 22:02
אין צורך בפתרון טכנולוגי, מכיוון שרוב הדברים שעוברים שם הם בבל"ת.
כן כדאי שאנשים שחברים בקבוצות כאלה, ונתקלים במידע חשוב, יפתחו כאן נושא עם כותרת עניינית ואינפורמטיבית ויעלו את המידע.
אפילו יותר טוב, יחפשו שירשור רלוונטי, אם קיים, ויעדכנו שם.

opl
09-10-19, 22:10
+1

וככה נעשה בשרשור המדריך לפגרואיסט המתחיל בתקופה שהייתי חבר באחת מבין 4 (?) קבוצות של מועדון פאגרו

וגם קצת בתקופה שהייתי חבר בקבוצת הדיפנדרים והתייאשתי.

-->