PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש הפניה למחסן עצים / נגר שמוכר משטחי בוצ'ר בלוק בזול יחסית - עדיף קו גדרה דרומה

de fox
10-10-19, 11:41
מסתבר שאיקאה כנראה עשו שינוי מדיניות כולל ומפסיקים כליל למכור מוצרים מעץ מלא (פרשנות אישיתי שלי). כתוצאה הם כבר לא מוכרים משטחי בוצ'ר בלוק מלאים (כן מוכרים גוף סיבית מצופה פורניר דמוי).

אי לכך ולקראת בנייה של מטבח אני פונה אל חוכמת ההמונים להפניות לכתובות למקומות שמוכרים לוחות במחירים דומים לאיקאה.

asypeer
10-10-19, 11:43
לא מכיר גדרה ודרומה, אם אתה מזדמן לאיזור השרון אז הייתי בודק אצל וייצמן באיזור התעשיה הישן בנתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bezzat
10-10-19, 11:52
מסתבר שאיקאה כנראה עשו שינוי מדיניות כולל ומפסיקים כליל למכור מוצרים מעץ מלא (פרשנות אישיתי שלי). כתוצאה הם כבר לא מוכרים משטחי בוצ'ר בלוק מלאים (כן מוכרים גוף סיבית מצופה פורניר דמוי).

אי לכך ולקראת בנייה של מטבח אני פונה אל חוכמת ההמונים להפניות לכתובות למקומות שמוכרים לוחות במחירים דומים לאיקאה.
מומלץ מאוד "עץ איתן" היו בישוב גאולה
ועכשיו עברו לאזור רמלה.

YoavR
10-10-19, 13:58
בדקת אצל ספקי העץ שאתה מכיר בבאר שבע?

אצל לילו וטורי מוכרים פלטה בוצ'ר אלון במחיר לא רע. זול יותר משיש...
קיים בתצוגה, ועוד...

מניח שלאחרים גם.

boaz avrahami
10-10-19, 15:22
לא יודע מה העובי שאתה צריך אבל איקאה יפתיעו אותך מאוד במחיר עד כמה שזה הזוי.
יש עוד ספק שיושב בפארק אפק בראש העין

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

ישי
10-10-19, 16:07

אי לכך ולקראת בנייה של מטבח אני פונה אל חוכמת ההמונים להפניות לכתובות למקומות שמוכרים לוחות במחירים דומים לאיקאה.טרילוג בעד הלום

Sent from my MI PLAY using Tapatalk

de fox
10-10-19, 19:23
לא יודע מה העובי שאתה צריך אבל איקאה יפתיעו אותך מאוד במחיר עד כמה שזה הזוי.
יש עוד ספק שיושב בפארק אפק בראש העין

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

אין יותר באיקאה...מכאן התחלתי

boaz avrahami
10-10-19, 20:05
אין יותר באיקאה...מכאן התחלתי

סליחה, קראתי שוב את הודעת הפתיחה והתעמקתי היטב במפרט שלהם. אתה צודק. חבל כי היה להם משהו טוב במחיר מצויין.
כמו מנוולים, המחיר נשאר האיכות ירדה...

תבדוק כאן אבל המחיר כבר יותר גבוה ממה שהיה באיקאה

http://www.butcher-block.co.il/category/about-us/our-mission/

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

-->