PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם קיים מכשיר TRACKER הפוך לרכישה?

vik014
11-10-19, 15:54
כוונתי למכשיר שיצפצף אוטומטית רק כאשר מתרחקים מעל מרחק מסוים נניח 10 15 מטר מהאובייקט?

erezgur
11-10-19, 16:53
אם אתה שם טרקר על האובייקט, איך הוא ידע לצפצף כאשר אתה מתרחק ממנו?
צריכים 2 יחידות ש"מדברות" ביניהן וכאשר יש נתק הן מצפצפות.

יש צעצועים פשוטים מבוססי בלותות', למשל לבעלי חיים / למפתחות (אם מישהו נוטה לאבד) וכו'. אם זה מסיק טוב אוכל לחפש קישורים לרכישה בשקלים בודדים

** עריכה ** - אולי הבנתי לא נכון, אתה רוצה לקבל התרעה כאשר האובייקט עם המכשיר עוזב את המקום / מתרחק מהמקום שבו הוא היה?

vik014
12-10-19, 08:08
אכן זה מה שאני מחפש, ואם להיות יותר ספציפי, שלא אצטרך לחזור מהעבודה בשיא התנועה בבוקר כי שחכתי את הטלפון בבית. מכשיר אחד יהיה צמוד לטלפון (או הטלפון עצמו) והשני קבוע בבית. אם יש קישור אשמח מאוד, ניסיתי ללא הצלחה.

lizard
12-10-19, 11:01
אכן זה מה שאני מחפש, ואם להיות יותר ספציפי, שלא אצטרך לחזור מהעבודה בשיא התנועה בבוקר כי שחכתי את הטלפון בבית. מכשיר אחד יהיה צמוד לטלפון (או הטלפון עצמו) והשני קבוע בבית. אם יש קישור אשמח מאוד, ניסיתי ללא הצלחה.

לא ברור לי איך זה יעזור לך. אם שכחת את הטלפון בבית והמוקד בבית אז זה לא יצפצף.

נדב42
12-10-19, 11:07
אז קבל פתרון ספציפי:

אני משתמש באוזניות "קולר" של lg. האוזניות תמיד עלי (על הצוואר) וברגע שאני יוצא מטווח קליטה שלהן, הן רוטטות. כבר קיצרו לי כמה וכמה פעמים את המרחק בחזרה לקחת את הטלפון.

בתור בונוס, לחלק מהדגמים יש אפשרות ללחוץ על צמד כפתורים באוזנייה והטלפון משמיע קול כדי שתמצא אותו, גם מתחת לעיתון ...

מצד שני, יש אנשים מאוד ספציפיים (עם בעיות שמיעה ידועות) שמתקשים יותר לשמוע אותי כשאני מדבר איתם דרך האוזניות האלו, וניסיתי כבר 2 דגמים שונים.

שים לב שבחלק מהדגמים החוט של האוזניות נגלל קפיצית לתוך הגוף ובחלק הוא קבוע ומתדלדל בחוץ תמיד. הקפיצי הוא פתרון מעולה, הרבה יותר נוח.

vik014
12-10-19, 11:26
המוקד בתיק או בכיס קבוע, אותו אין סיכוי שאשכח.

orenc
12-10-19, 18:23
תחשוב על זה, מכיוון שאנחנו בעולם של הרגלים, לדעתי תייצר הרגל שהטלפון הוא החלק העיקרי שלו, כמו שימוש יומיומי בוויז, אני למשל מאזין למוסיקה בדרך לעבודה דרך הטלפון וכו'.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

vik014
13-10-19, 07:24
מכשיר אלקטרוני, דומה, קרוב לא קייםן? על פניו זה ניראה פשוט ובסיסי:)

orenc
19-10-19, 22:22
וואלה קיים.
מצאתי אצלי כזה מכשיר קטנצ'יק, שמתחבר לטלפון דרך BT ומנוהל ע"י אפליקציה.
קוראים לאפליקציה NUT.
נראה לי די "חד פעמי" אבל עובד (פתחתי אותו ויש לו סוללה כמו של שלט מכונית שהיא ברת החלפה), כל פעם שהוא מתרחק מהטלפון עשרה מטרים, הוא וגם הטלפון מצפצפים.
אם אתה רוצה אוכל לתת לך אותו בשמחה, ככה כל פעם שהוא יצפצף לפחות ארוויח ברכה ממך [emoji4].

sgill
20-10-19, 16:29
שים מדבקה על ההגה : "הטלפון אצלך?"

נמרוד
23-10-19, 12:18
את הטלפון הנייד אתה שוכח?

אתה איש מיוחד. אנשים נורמלים שוכחים הכל, כולל הילדים שלהם, אבל לא הטלפון הנייד.

vik014
23-10-19, 14:59
רעיון לסטארטאפ, התקן קטנטן (כל הזמן בכיס) ברגע שההתקן מתנתק מהטלפון (נגיד בלוטוס) המכשיר ישמיע ציפצוף מתגבר. בשבילי שווה כל שקל;)

orenc
23-10-19, 16:17
רעיון לסטארטאפ, התקן קטנטן (כל הזמן בכיס) ברגע שההתקן מתנתק מהטלפון (נגיד בלוטוס) המכשיר ישמיע ציפצוף מתגבר. בשבילי שווה כל שקל;)בדיוק מה שהצעתי לך!
וזה כבר קיים, כך שאת שלב התכנון והפיתוח כבר חסכת.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191023/f4ab3131469725554bc809d8db205cfd.jpg

vik014
23-10-19, 17:01
וואלה קיים.
מצאתי אצלי כזה מכשיר קטנצ'יק, שמתחבר לטלפון דרך BT ומנוהל ע"י אפליקציה.
קוראים לאפליקציה NUT.
נראה לי די "חד פעמי" אבל עובד (פתחתי אותו ויש לו סוללה כמו של שלט מכונית שהיא ברת החלפה), כל פעם שהוא מתרחק מהטלפון עשרה מטרים, הוא וגם הטלפון מצפצפים.
אם אתה רוצה אוכל לתת לך אותו בשמחה, ככה כל פעם שהוא יצפצף לפחות ארוויח ברכה ממך [emoji4].

אנסה, כניראה שזה עונה. יותר פשוט לי להזמין מאיבי שיגיע אלי הביתה. תודה רבה לך. גם ככה אזכר בך לטובה :)

-->