PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה - גבעת סילון להר כמריר

גיתאי נוה
12-10-19, 13:26
מישהו יודע מה רמת העבירות (כולל שפ"צים) בתוואי גבעת סילון-מערת סילון-הר כמריר, על בסיס האדום, ואז הירידה ממנו דרומה?

126098

yoni_0000
12-10-19, 15:30
בינונית.. לא אתגר לרכב גיבור בעיקר אם בוחרים בנתיבים הקלים אבל אם יש רכבים לא נעולים אז הוא בהחלט דורש תשומת לב.

ד ו ר ו ן
12-10-19, 15:42
האמבטיה יכולה להיות בעייתית לרכבים לא נעולים.
הרבה דרדרת וזה סוף הקיץ.

מעבר לזה, זה מסלול טכני, ואיטי. קח בחשבון.

גיתאי נוה
12-10-19, 15:45
דורש ניווט מדוייק אני מבין?

assafy
12-10-19, 15:51
פעם התהפך ג'ימני מול העיניים שלי בשפ"צ בשביל מדרום לכיפת ירח אז לשים לב.

יונתןמצפה
12-10-19, 16:14
השביל האדום, בבסיסו, הוא שביל מטיילים רגלי.
השביל הרגלי משתלב עם דרך הג'יפים בדיוק מדרום למאגורת סילון.
באופן כללי, רבות הדרכים שניתן לטפס בתוואי הזה, וככל שעוברות השנים כך מתרבים הקוליסים החדשים שמכערים שם לא מעט מהגבעות מסביב.
בגדול, ניתן בחלק מהתוואי להישאר בתוך הערוץ- בעיני יותר מעניין, או להמשיך על הדרך הראשית שמטפסת כל השלוחות.
זה ציר מקסים, והאיזור מדהים, ובערוצים מסביב בעלי החושים החדים ימצאו גבים לא רעים.
תן לקטע טיפוס הזה מנחל דימונה לכיוון הר קדים יום שלם רגוע. זה שווה את זה. מקס' תוסיף אל הסכין הצפונית, ואולי גם את הצפונית ביותר.
המעלה הכי אתגרי באיזור הוא נמצא על ציר שרץ מכיוון הר קדים צפונה- צפ'-מערבה וחוצה את נחל חימר לכיוון גבעות מסך. המעלה נמצא בחצייה של נחל חימר על הגדה הצפונית שלו לכיוון צפון. ראו הוזהרתם- זה מעלה קשה ומסוכן.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

ד ו ר ו ן
12-10-19, 16:16
דורש ניווט מדוייק אני מבין?
התוואי די ברור כי במרבית השטח יש רק אותו.
התוואי עובר על שלוחות וערוצים.

צריך לשים לב לכיוון במקומות הבעייתיים ובגלל שנפתחו מעקפים מקומיים (שלא בהכרח טובים יותר), ממליץ לך לרדת ברגל ולברור את התוואי שמתאים לכם.

זה מסלול יפה מאד לדעתי.

גיתאי נוה
12-10-19, 16:21
תודה על האינפוטים חברים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

-->