PDA

צפייה בגרסה מלאה : חסרים ברגים בנאבה של לדנה 30

dardar
08-02-06, 21:18
שלום

במבט חטוף שמתי לב שחסרים כמה ברגים שמחזקים את השרוול, שבתוכו יושב הלוקר, אל הנאבה. אלה שישה ברגים עם ראש משושה שיש להם הברגה בנאבה.

דומה לברגים שבתמונה רק שאצלי כמובן יש לוקר שיושב בתוך השרוול.

אני יודע שאסור ליסוע ככה ואני לא מתכוון לעשות את זה. אל דאגה (אם במקרה דאגתם)...

אולי יש למישהו כאלה ?

איפה אפשר להשיג ?

רון

ערן המסוקס
09-02-06, 00:51
מה מיוחד בברגים האלה שאתה לא יכול למצוא כאלה בכל חנות ברגים?

AvigdorAharon
09-02-06, 12:27
לדעתי אלו ברגים עם ראש 16\9 רגילים.

שים קצת לוקטייט כאשר אתה סוגר אותם (הם נוטים להיפתח...).

אביגדור

dardar
09-02-06, 15:30
ברגים רגילים ?
לא יודע. תמיד נראה לי שהברגים שיש ברכב חזקים יותר / איכותיים יותר ממה שיש בחנויות כלי עבודה.
עם הברגות צפופות יותר (= חזקות יותר) וכו'.

lizard
09-02-06, 16:48
יש כתבה של חנן עם הערות של נדמרוד כמדומני. רשום שם בדיוק איזה ברגים לקנות.
תיקח בורג דוגמא איתך לחנות הברגים. בדר"כ לא מדובר על חנויות רגילות לציוד טכני. אתה צריך חנות המתמחה, רק או בנוסף, בברגים. אני לא זוכר מה כתוב בכתבה אבל בטוח שמדובר על בורג 3 או 6 פסים. זה אומר ברגי פלדה חזקים.

moriseven
09-02-06, 18:46
הנה קישור עם כתובות של בירגיות :

http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=10023

oryand
09-02-06, 19:13
אם זכור לי נכון אלו ברגי9/16 עם הברגה 3/8 אני קניתי גרייד 3
כל בירגיה רצינית מחזיקה כאלה תפרק אחד תלך איתו ותוודא שזו אותה הברגה ע"י בדיקה עם אום מתאים בחנות.
אם כבר אתה פותח אני הייתי מחליף את כולם לחדשים שם לוקטייט ואולי גם אבטחות (יש מיוחדות אצל יאנוביץ') זה אמור לפתור את שחרור הברגים בעתיד.
מאיזה איזור אתה, אולי נוכל להוסיף ברגיות לרשימה?
אורין

נמרוד
10-02-06, 10:11
מותר לסוע ככה - רק אל תנעל את הלוקר... כמו שאמרו לך, סע לחנות ברגים מכובדת עם אחד הברגים ביד, ויתנו לך ברגים מתאימים במקום. חפש בפורום הזה לפחות שני שרשורים ישנים וטובים על נושא אבטחת הברגים האלו, שהיא קריטית (במקרה שלך כנראה שהם השתחררו בלי שמישהו שם לב ופשוט נפלו). יש מספר רב של שיטות.

dardar
10-02-06, 16:06
תודה

אני בירושלים בזמן הקרוב (תקופת בחינות באונ') אז אקפוץ ל"אום ובורג" שראיתי בשרשור הבירגיות.

מה היינו עושים בלי לוקטייט. (את מה שאני עושה עכשיו רק הרבה יותר...)

רון

oryand
10-02-06, 17:24
שים לב למה שאני ונמרוד כתבנו:
ברוב המקרים לוקטייט לבד לא יפתור את הבעיה לצמיתות ועדיף כבר לפתור את הבעיה בצורה קבועה יותר. במידה ויש לך נעילת דיפרנציאל קדמית אז פי כמה וכמה גדלים הסיכויים שהברגים יחזרו וישתחררו.
אורין

mm6
16-02-06, 18:52
ברצוני להפנות אותך לשרשור שעסק בנושא זה בפורום טכני (CJ) באתר CJCLUB קרא את השרשור. אם יהיו לך שאלות נוספות. אתה מוזמן להתקשר אלי ולקבל סיוע. טל' 052-6126616 או 0546569111 מיכאל.

-->