PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה ברומו של עולם ובתחתיתו של נחל... בקיצור, חרא וזבובים

אייל
22-10-19, 14:26
אתה כורע ברך במדבר, ברדיוס של 100 ק"מ ממך אין זכר לחיים. לא אנשים, לא בעלי חיים, אפילו לא מבריח בדואי.
אחרי שאתה מניח על אדמת המדבר את פאר היצירה שעיבדת במשך כיממה ואתה קם להביט בפאר היצירה. שלוש שניות אחרי שסיימת מופיעים שם זבובים.
הם לא היו קודם, הם לא נראו ולא נשמע זמזומם.

מאיפה, לכל הרוחות, הם מופיעים פתאום? איפה הם חיים? ממה הם ניזונים? הם באו איתי?

יורם-דרומי
22-10-19, 14:27
מהריח שלך

הם נמצאים שם כל הזמן

ronen7k
22-10-19, 15:33
הזכרת לי בדיחה :

שני זבובים יושבים על חתיכת חרא. בא זבוב שלישי ומפליץ.

שני הזבובים אומרים לו: יא מגעיל, אתה לא רואה שאוכלים פה.

yovavz
22-10-19, 18:44
אחרי שאתה מניח על אדמת המדבר את פאר היצירה שעיבדת במשך כיממה ואתה קם להביט בפאר היצירה. שלוש שניות אחרי שסיימת מופיעים שם זבובים.
בוא'נה, אתה זריז
ביצירות שלי, הזבובים מגעים הרבה לפני הסיום

asafk
22-10-19, 18:50
אייל, אני ראיתי מה אתה אוכל. סיכוי טוב שהזבובים יוצאים ממך.

אסף.

yovavz
22-10-19, 19:18
יש כיוון כללי של הסבר בטקסט הבא (מדובר על זן שזוהה במוהבי, מן הסתם):
We also tested two related fly species that live in different habitats.*Drosophila mojavensis*lives in the arid deserts of southern California and Mexico, and in our lab tests showed a preference for drier environs...
https://theconversation.com/a-sixth-sense-for-humidity-helps-insects-stay-out-of-climatic-trouble-59039

talw
22-10-19, 20:08
אייל ,הזכרת לי את אחד ממעשי הקונדס שבעבר הרחוק, - היה אחד חרדתי שהיה צריך להתפנות לפחות שלוש פעמים ביום ,כל פעם היינו צריכים לחכות לו חצי שעה. יום אחד , התגנב אחריו " מישהו" עם את חפירה ,הניח אותה תחתיו ,ובשקט חרישי העלים לו את "החבילה" . הבן אדם חיפש את מוצאו אולי עשר דקות , חזר אלינו ושתק חצי יום. בלילה הוא אזר אומץ ושאל אותנו איזה חיות במדבר אוכלות קקה ,אמרנו לו ,בטח זבובים . נקרענו מצחוק ,נשברנו וסיפרנו לו את התעלול. אני חושב שמאותו יום הוא מתכופף בצורה כזו שמחייבת קשר עין עם ה...

-->