PDA

צפייה בגרסה מלאה : עד 60,000 פאת'פיינדר, דיסקו 3 או רקסטון ??

loopi360
26-10-19, 23:14
אהלן!

עם כל האופי, היתרונות והחסרונות של כל אחד מהג'יפים הנ"ל לפי מה שאני לומד בשבועות האחרונים מהפורומים וכו..
הייתי רוצה לשאול פעם אחת בשרשור, מי המנצח בשבילכם?

אני מחפש רכב לעבודה שאוכל לנעול את הכלים בפנים, 7 מקומות ותאכלס הרבה אופי וחווית נהיגה.
צריך אמינות שלא אהיה כל חודשיים במוסך ואבזבז זמן. לא לטיולי שטח מורכבים.
60,000 ש"ח

מאוהב בדיסקו 3 (למרות עלויות אחזקה ותקלות אפשריות)
אוהב מאוד את הפת'פיינדר (למרות שלא ממש מכיר מקרוב)
מוכן להתפשר על הרקסטון אם הוא באמת אמין כמו שאומרים... אך מבאס ביחס ל-2 הנ"ל.

אשמח לעצתכם בעלי הניסיון!
תודה!

דניאל ק.
27-10-19, 15:51
יכול להמליץ על הפאתפיינדר (2006 - 310K) מנסיון.
מרווח, נוח מאוד ביום יום, בטיולים (לא פורץ שבילים ולא מנסה מעלות משוגעים) הוא לא עצר אותי מלהגיע לאן שרציתי - הוא כן דורש נסיון והבנה בנהיגת שטח כדי להעביר אותו בחלק מהמקומות היותר מאתגרים.

כששומרים עליו ומטפלים בזמן הוא לא יקר לאחזקה - יש המון חלפים ואביזרים ברשת.
אני התאהבתי בו ויש לי קילומטרז מכובד על דיפנדר כייחוס.

שווה להשקיע באחד שמור אם תחליט ללכת על אחד.

asafk
27-10-19, 15:54
גם רקסטון וגם דיסקברי כרכב יומיומי - בעייתי. הסיבה היא שזמינות חלקים במחיר סביר היא כזו שהרכב עלול לעמוד עד שיגיע החלק.

אסף.

נדב ש.
27-10-19, 17:24
60k ש"ח זה רכב לפחות בן 10... לא משנה איזה, אל תצפה לאמינות מופלגת.
אם אתה עובד עם הרכב תפריד רשויות, אחרת יש מצב ש"תיתקע" עם חלפים כמו שאסף ציין.

loopi360
27-10-19, 19:44
מעניין תודה.
איפה מטפלים באמינות בפתפיינדר באיזור ירושלים או בית שמש?

וכן איפה כדאי לקחת אותו לבדיקה לפני קניה? (לא כזו של טסט ליין שעושים בשביל הנייר.. אלא מוסך מקצועי בעל נסיון שיכול להרגיש אותו ולהצביע על יישור קו וכו')

תודה

בוזי
28-10-19, 12:31
אני יכול לשתף מהניסיון שלי: אני מחזיק סאנגיונגים משנת 97 ועד היום, שגמאו יחד קרוב למיליון קילומטרים.
פעם היו רק חלקים מקוריים. הם זמינים על המדף של היבואן, עולים את משקלם בוויסקי אבל איכותיים מאוד. כלומר חלק או מכלול שהוחלף והורכב כהלכה, יחזיק המון (עשרות ומאות אלפי קילומטרים).
כיום כבר ניתן למצוא חלפים תחליפיים זולים יותר לחלק מהדברים. האיכות שלהם משתנה וקשה לצפות אותה.
לי נראה, שלטווח הארוך יש יתרון לחלפים המקוריים ולביצוע העבודה במוסכים שמכירים סאנגיונג. זה נראה יקר באותו רגע, אבל בטווח של מאות אלפי קילומטרים זה משתלם יותר. עלות התחזוקה השנתית הממוצעת לא גבוהה מרכבים מקבילים והאמינות טובה מאוד.
ייתכן שמי שמחזיק רכבים לטווח קצר ומחפש רק לתקן נקודתית ע"מ להמשיך להתגלגל, לא יראה את היתרון.
זו אגב נקודה חשובה שצריך לשים לב אליה, במיוחד כשמחפשים ובודקים רכב עם 7 מקומות.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

nirs
28-10-19, 15:40
הייתי מוסיף לרשימה גם פגארו.
לדעתי עדיף על כל האלטרנטיבות שציינת

Sent from my iPhone using Tapatalk

נמרוד
28-10-19, 15:43
אהלן!

עם כל האופי, היתרונות והחסרונות של כל אחד מהג'יפים הנ"ל לפי מה שאני לומד בשבועות האחרונים מהפורומים וכו..
הייתי רוצה לשאול פעם אחת בשרשור, מי המנצח בשבילכם?

אני מחפש רכב לעבודה שאוכל לנעול את הכלים בפנים, 7 מקומות ותאכלס הרבה אופי וחווית נהיגה.
צריך אמינות שלא אהיה כל חודשיים במוסך ואבזבז זמן. לא לטיולי שטח מורכבים.
60,000 ש"ח

מאוהב בדיסקו 3 (למרות עלויות אחזקה ותקלות אפשריות)
אוהב מאוד את הפת'פיינדר (למרות שלא ממש מכיר מקרוב)
מוכן להתפשר על הרקסטון אם הוא באמת אמין כמו שאומרים... אך מבאס ביחס ל-2 הנ"ל.

אשמח לעצתכם בעלי הניסיון!
תודה!

משלושת אלו, הייתי בוחר בפת'פיינדר.

אין הרבה טובים בשוק, פחות נפוץ מפאג'רו ול.ק. אבל אם אתה מוצא אחד שמור ומטפל בנקודות תורפה המפורסמות, זה רכב מוצלח.

נדב ש.
28-10-19, 16:40
משלושת אלו, הייתי בוחר בפת'פיינדר.

אין הרבה טובים בשוק, פחות נפוץ מפאג'רו ול.ק. אבל אם אתה מוצא אחד שמור ומטפל בנקודות תורפה המפורסמות, זה רכב מוצלח.

במה עדיף הפת'פיינדר מהפג'רו? חוץ מיזה שניסאן זה קרסו לטוב ולרע, יש יגידו בעיקר רע.
שניהם עם מתלים ניפרדים...
בפג'רו נעילה אחורית מקורית ורכבת כוח עדיפה בהרבה לטעמי.

נמרוד
28-10-19, 17:40
במה עדיף הפת'פיינדר מהפג'רו? ...

רק בזה שהוא אחת משלוש האפשרויות שפות"ש הציג.

assafy
28-10-19, 19:47
במה עדיף הפת'פיינדר מהפג'רו? חוץ מיזה שניסאן זה קרסו לטוב ולרע, יש יגידו בעיקר רע.
שניהם עם מתלים ניפרדים...
בפג'רו נעילה אחורית מקורית ורכבת כוח עדיפה בהרבה לטעמי.לא מכיר את פרטי הפרטים של הפאג'רו אבל האיבזור של הפאת'פיינדר רב ביותר (בעיקר של ה LE) וסביר שמעל הפאג'רו.
תא המטען ענק ואפשר ליפתוח חלקית את השורה השלישית (עבור 6 נוסעים) מה שאני מבין שבפאג'רו אי אפשר.
המחיר של הפאת'פיינדר נמוך יותר משמעותית , ואפשר להתקין נעילה אחורית ועדיין להישאר עם הרבה עודף. לפאתפיינדר יש שילדת סולם לעומת תת שילדה בפאג'רו.
מצד שני, יש יתרון בלהחזיק רכב נפוץ יותר וגם המנוע של הפאג'רו חזק יותר. מן הסתם הפאג'רו גם ישמור על הערך טוב יותר.

vik014
29-10-19, 04:53
אני מהסרוטים שמשתמש בלנדקרוזר לטיולים בלבד ולאחרונה ליום יום ברקסטון, לאחר המלצה חמה של חבר. רוצה לומר לך בלי להסס, הרקסטון בכביש חד משמעית עדיף על הלנדקרוזר. הוא גדול ומרווח (נדמה לי שאפילו יותר מהלנדקוזר) בשטח לא בדקתי את הרקסטון והוא גם אינו מאובזר לכך, למעט הגבהה כי אני אוהב את זה גם בכביש. מאמין שבאבזור נכון ונהג זהיר, תוכל להינות ממנו לא פחות ממקביליו. ממליץ על הרקסטון בפה מלא. ולגבי חלפים, אני גם כך לא מאלה פה שמתקנים לבד, אז מה זה משנה.

בוזי
29-10-19, 11:40
אני מהסרוטים שמשתמש בלנדקרוזר לטיולים בלבד ולאחרונה ליום יום ברקסטון, לאחר המלצה חמה של חבר. רוצה לומר לך בלי להסס, הרקסטון בכביש חד משמעית עדיף על הלנדקרוזר. הוא גדול ומרווח (נדמה לי שאפילו יותר מהלנדקוזר) בשטח לא בדקתי את הרקסטון והוא גם אינו מאובזר לכך, למעט הגבהה כי אני אוהב את זה גם בכביש. מאמין שבאבזור נכון ונהג זהיר, תוכל להינות ממנו לא פחות ממקביליו. ממליץ על הרקסטון בפה מלא. ולגבי חלפים, אני גם כך לא מאלה פה שמתקנים לבד, אז מה זה משנה.ציין בבקשה באילו מודלים מדובר. אני מנחש שאתה מדבר על רקסטון ממודל 2018 ומעלה וזה לא בתקציב של פות"ש.

vik014
29-10-19, 15:18
דווקא לא, אני מדבר על רקסטון 2017, עדיין הצורה הישנה.

בוזי
29-10-19, 15:35
תודה

-->